Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(dilaila @ 2012 03 25, 13:06)
Man tai tik toks lankstymo budas tinka ir patinka, lengva sulankstyti ir gerai issiskleidzia, bandziau ir pagal antra, bet nepavyko  schmoll.gif Cia turbut kaip ir skonis draugu neturi, taip ir lankstymas kiekvienai savas. Kiekviena turi atrasti savo, kuris patogiausias ir lengviausias. Bet siaip dalykas superinis, kiekviena cikla vis pasidziaugiu, kad as ja turiu  thumbup.gif  wub.gif

O aš per anksti ją gavau biggrin.gif smagu, kad greitai atvyko, bet dabar sėdžiu ir negaliu sulaukti kada gi tos mm ateis doh.gif Kaip mažas vaikas džiaugiuosi. Bet nesu iš tų kurios greit nuleidžia rankas, tad tikrai jei nesiseks - iš karto nemesiu. Šiaip ar taip pirksiu paketus, dėl ramybės, kad nepratekėtų, ar jei pratekės, būsiu rami, kad ne į kelnaites, o jei matysiu, kad nervinuosi ir nesigauna, tiesiog, išsiimsiu ir naudosiu paketą, paskui vėl mėginsiu. Toks mano planas chuliganas, kaip seksis jo laikytis, matysim po Velykų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 03 25, 13:41)
O aš per anksti ją gavau biggrin.gif smagu, kad greitai atvyko, bet dabar sėdžiu ir negaliu sulaukti kada gi tos mm ateis  doh.gif Kaip mažas vaikas džiaugiuosi. Bet nesu iš tų kurios greit nuleidžia rankas, tad tikrai jei nesiseks - iš karto nemesiu. Šiaip ar taip pirksiu paketus, dėl ramybės, kad nepratekėtų, ar jei pratekės, būsiu rami, kad ne į kelnaites, o jei matysiu, kad nervinuosi ir nesigauna, tiesiog, išsiimsiu ir naudosiu paketą, paskui vėl mėginsiu. Toks mano planas chuliganas, kaip seksis jo laikytis, matysim po Velykų biggrin.gif

Nemanau, kad taip pratekės, kad reiktų paketo, manau pilnai užtektų įkloto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 25, 14:00)
Nemanau, kad taip pratekės, kad reiktų paketo, manau pilnai užtektų įkloto smile.gif

Čia gal man labiau psichologiškai palaikymas biggrin.gif Nes jei nesigaus, nestresuosiu, o tiesiog, jos nebedėsiu ir ramiai saugiai užsiimsiu savo reikalais, kaip ir per kiekvienas mm.. Nors aš tamponus labiau mėgstu bet jų nepirksiu, kad nekiltų pagundų.. O paketai manau, tai čia kol susidraugausiu, paskui tikrai tikiu, kad ir paprastų įklotų turėtų užtekti.
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 03 25, 14:30)
Čia gal man labiau psichologiškai palaikymas biggrin.gif Nes jei nesigaus, nestresuosiu, o tiesiog, jos nebedėsiu ir ramiai saugiai užsiimsiu savo reikalais, kaip ir per kiekvienas mm.. Nors aš tamponus labiau mėgstu bet jų nepirksiu, kad nekiltų pagundų.. O paketai manau, tai čia kol susidraugausiu, paskui tikrai tikiu, kad ir paprastų įklotų turėtų užtekti.

Aš tik vieną dieną dar turėjau progos išbandyti, tai dėjausi įklotą, bet nieko nepratekėjo, laukiu kitų mm, kad galėčiau per visas dienas išsibandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 25, 13:44)
Aš tik vieną dieną dar turėjau progos išbandyti, tai dėjausi įklotą, bet nieko nepratekėjo, laukiu kitų mm, kad galėčiau per visas dienas išsibandyti  smile.gif

as visada tik iklota naudoju ir jo pilnai uztenka thumbup.gif kaip sako J-u-r-a-t-e psichologiskai pirma karta su paketu ir bandziau, poto tikrai uzteks ir ikloto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 03 25, 12:41)
O aš per anksti ją gavau biggrin.gif smagu, kad greitai atvyko, bet dabar sėdžiu ir negaliu sulaukti kada gi tos mm ateis  doh.gif Kaip mažas vaikas džiaugiuosi. Bet nesu iš tų kurios greit nuleidžia rankas, tad tikrai jei nesiseks - iš karto nemesiu. Šiaip ar taip pirksiu paketus, dėl ramybės, kad nepratekėtų, ar jei pratekės, būsiu rami, kad ne į kelnaites, o jei matysiu, kad nervinuosi ir nesigauna, tiesiog, išsiimsiu ir naudosiu paketą, paskui vėl mėginsiu. Toks mano planas chuliganas, kaip seksis jo laikytis, matysim po Velykų biggrin.gif

O jūs jau dabar galit pradėt "treniruotis" mirksiukas.gif Aš taip ir dariau - gavau ir išbandžiau tarp ciklų. Tiesiog pačios įdėjimo/išėmimo technikos pasimokiau ax.gif Galiu tik pasidžiaugt kad man ne tik kad paketų, bet ir įklotų visai nereikėjo nuo pat pirmos dienos. Viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 03 25, 16:35)
O jūs jau dabar galit pradėt "treniruotis" mirksiukas.gif Aš taip ir dariau - gavau ir išbandžiau tarp ciklų. Tiesiog pačios įdėjimo/išėmimo technikos pasimokiau ax.gif Galiu tik pasidžiaugt kad man ne tik kad paketų, bet ir įklotų visai nereikėjo nuo pat pirmos dienos. Viskas čiki  thumbup.gif

Gera mintis thumbup.gif Aš kaip tik pasinaudojau jūsų patarimu thumbup.gif Ir likau labai patenkinta, nes iš 3 karto įsidėjau taip, kad niekaip jos nejaučiau. Tad įsidėjimo ir išėmimo jau visai nebebijau, nieko ten baisaus. O ar teisingai įsidėjau, ar nepratekės tai jau tik per mėnesines sužinosiu. Tad sėdžiu "davolna" ir išsišiepusi iki ausų thumbup.gif

QUOTE(tati @ 2012 03 21, 15:44)


Pirmą kartą dėjau pagal C Fold'ą, įdėjau, bet buvo nepatogu, keista, netgi rankos atgrubnagės, bet įsidėti pavyko, nors ne taip kaip turėtų būti.
Antrą kartą mėginau "7" Fold'ą.. g.gif Kažkaip jis man per anksti išsiviniojo, bet irgi įsidėjau pakankamai neblogai, bet jaučiau kotelį.
Trečią kartą dėjau pagal Punch-Down Fold'ą thumbup.gif Įsidėjau įdealiai thumbup.gif Net nustebau, kad taip greitai ir lengvai. Net kotelio nesijautė. Pavaikščiojau, pasėdėjau viskas thumbup.gif
Po to dar kelis kartus dėjausi pagal "Punch-Down Fold'ą" ir neblogai sekėsi, tad ko gero radau sau tinkamą lankstymo būdą. Tik vat kotelis vis maišėsi, tai ir galvoju ar jau pjauti, ar visgi palaukti mm, ir tada jau normaliai įisdėjus, spręsti - reikalingas jis man ar ne g.gif Bet kol kas nenupjoviau.
Štai tokia mano treniruotė prieš mm.. Tad dabar galiu sėdėti ir ramiai laukti, nes visai nebaisu. thumbup.gif
Su išėmimu irgi nėra sudėtinga. Pagaunu kotelį, tada taurelės dugną, jį suspaudžiu ir atsipalaidavusi jį traukių lauk. Viskas!!! Jokio diskomforto ar neigiamų potyrių smile.gif

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 kovo 2012 - 16:33
as viena cikla jau isbandziau, bet pastebejau kartais, kai isidedavau, man viena puse, kaklelio tarsi grauzdavo, tai turedavau vel persideti, ar neskaudedavo sieneliu kai isidedavote?
Atsakyti
labai patenkinta,kad isigyjau taurele,dienos praeina,kaip ju net nebutu.Apie iklotus,net nenoriu pagalvoti.Pirma karta naudojant ,siek tiek kebloka buvo su isemimu.Bet po keliu bandymu viskas kuo puikiausiai.Lankstau pagal "C" Folda.kitu net nebandziau.
Atsakyti
Ateinu ir as su klausimu... Tema perskaiciau saziningai, youtube viska isnagrinejau.

Isigijau yukki (reklamos auka smile.gif). Dvi dienos bandymu. Visais lankstymu budais, atsistojus, atsitupus, atsiklaupus ir dar kaip imanoma. Visiskai atsipalaidavus. Isideti ir issiimti jokiu problemu, tikrai issiskleidzia (patikrinu apvesdama pirstu), kelis kartus sedint isgirdau pokst - persidejau. Prisipildo tvarkingai. Fiziskai as jos nejauciu, gal truputi dar svarstytinas kotelio ilgio klausimas, bet cia jau technikos reikalas - patrumpinsim dar. Tik va problema - su taurele prasideda baisus skausmai, raizymai. Pavaikstau pusvalandi - suriecia, persidedu - atsigulu, vel, persidedu - jau gerai, prisedu - vel, praeina, atsistoju - sulenkia skausmas per puse. Patarimo "blogai isidedi" neuztenka... Nes deduosi tikrai gerai, manau, siaip isidejus jokios problemos, tik tie raizymai... Gal kuriai taip buvo? Kokia priezastis? Taureles dydis, storis, forma? Mano anatomija (juk egzistuoja tikimybe kad ji man tiesiog is viso netinka?)?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 03 27, 22:11)
Ateinu ir as su klausimu... Tema perskaiciau saziningai, youtube viska isnagrinejau.

Isigijau yukki (reklamos auka smile.gif). Dvi dienos bandymu. Visais lankstymu budais, atsistojus, atsitupus, atsiklaupus ir dar kaip imanoma. Visiskai atsipalaidavus. Isideti ir issiimti jokiu problemu, tikrai issiskleidzia (patikrinu apvesdama pirstu), kelis kartus sedint isgirdau pokst - persidejau. Prisipildo tvarkingai. Fiziskai as jos nejauciu, gal truputi dar svarstytinas kotelio ilgio klausimas, bet cia jau technikos reikalas - patrumpinsim dar. Tik va problema - su taurele prasideda baisus skausmai, raizymai. Pavaikstau pusvalandi - suriecia, persidedu - atsigulu, vel, persidedu - jau gerai, prisedu - vel, praeina, atsistoju - sulenkia skausmas per puse. Patarimo "blogai isidedi" neuztenka... Nes deduosi tikrai gerai, manau, siaip isidejus jokios problemos, tik tie raizymai... Gal kuriai taip buvo? Kokia priezastis? Taureles dydis, storis, forma? Mano anatomija (juk egzistuoja tikimybe kad ji man tiesiog is viso netinka?)?

pabandyk padeliot giliau - arciau isejimo - gal tiesiog remias, liecias i gimdos kakleli ir dirgina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 03 27, 21:18)
pabandyk padeliot giliau - arciau isejimo - gal tiesiog remias, liecias i gimdos kakleli ir dirgina g.gif

O gal per daug to vakuumo susidaro ir kaklelį tempia į taurelės vidų, dėl to ir skaiuda? Gal trupučiuką oro daugiau įleisti? g.gif
Atsakyti