Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Felisė @ 2012 03 20, 10:19)
ir vel akcija, kas dar nespejo isigyti
akcija
Papildyta:
ar kas nors turi atsiliepimu apie softcup  g.gif
http://www.softcup.com/

Veikia panasiai kaip taurele, tik vienkartiniai arba daugkartiniai -vienam ciklui.
Pigiau, ir vienintele priemone, su kuria galima myletis smile.gif


Puiku, kad taip taurelės populiarėja. thumbup.gif Gal daug kas užsisakinėja, kad vėl akcija. g.gif

Tas softcup man toks įtartinas.. Nelabai suprantu, kaip jį įsidėjus galima būtų mylėtis.. doh.gif Kur jis ten pasideda... Ir kur skystis iš jo pasideda.. g.gif
Ir jis toks trumpas atrodo.. g.gif Pasiskaičiau jų DUK, bet vis vien likau nesupratusi. Jį reikia įsidėt giliau nei taurelę, bet kaip paskui ištrauk? g.gif
Atsakyti
Skaiciau kazkur angliskai apie skirtumus tarp to softcup ir menstruaciniu taureliu. Tai su tom vienkartinem daugiau vargo, rase, kad neispilti ir neissiterlioti beveik neimanoma, be to, lieka tarsa gamtai, nes tai vienkartine priemone.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 03 20, 11:36)
Skaiciau kazkur angliskai apie skirtumus tarp to softcup ir menstruaciniu taureliu. Tai su tom vienkartinem daugiau vargo, rase, kad neispilti ir neissiterlioti beveik neimanoma, be to, lieka tarsa gamtai, nes tai vienkartine priemone.



tai tada nesuprantu kodel SoftCup Amerikoje tokia populiari taurele (ar kaip pavadinti?) g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Siandien pirmakart bandziau isidet Yukki, na ir ka, likau nieko nepesus, toks jausmas, tarsi save prievartaut bandziau doh.gif Nesuprantu, kaip jus tas taureles isidedat, bandziau suslapinus, nieko neiseina, skauda, taurele issilanksto dar jos neisidejus pilnai. Instrukcija atidziai isstudijavau, nepadejo smile.gif Gal kas turit kokiu praktisku patarimu?
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2012 03 21, 13:44)
Sveikutes,

Siandien pirmakart bandziau isidet Yukki, na ir ka, likau nieko nepesus, toks jausmas, tarsi save prievartaut bandziau  doh.gif Nesuprantu, kaip jus tas taureles isidedat, bandziau suslapinus, nieko neiseina, skauda, taurele issilanksto dar jos neisidejus pilnai. Instrukcija atidziai isstudijavau, nepadejo  smile.gif Gal kas turit kokiu praktisku patarimu?

Na gal video youtube paziurek, gal pades. Ir atsipalaiduot nemaisytu smile.gif siaip su idejimu man problemu nebuvo, nuo pat pirmo karto isideda, bet.....
isidet isiededa, bet niekaip neiseina idet taip, kad nepraleistu. Gerai kad namie esu, nes i diena kokia 10kartu maziausiai reik keist nes vis bega pro sali, pradzioj gerai isistato , bet po pusvalandzio jau ji nukeliauja giliau ir viskas bega pro sali... Gal turit kokiu patarimu, kad ji liktu savo vietoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [wanesa]: 21 kovo 2012 - 13:17
Pabandykit skirtingus lankstymo budus. As siandien kaip tik variantu ieskojau. Ka kol kas radau:

"C" Fold
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Punch-Down Fold
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

"7" Fold
user posted image
user posted image
Papildyta:
"Origami" Fold
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Labia fold
user posted image
user posted image
user posted image

"9" fold - cia
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 03 21, 15:44)
Pabandykit skirtingus lankstymo budus. As siandien kaip tik variantu ieskojau. Ka kol kas radau:

"7" Fold
user posted image
user posted image



Šitas man geriausias, tik tą kampą dar labiau užlenkiu, prispaudžiu beveik prie pat taurelės dugno. Mano procedūra atrodo taip: dešinėj rankoj tvirtai suspaudžiu nykščiu ir smiliumi taurelę tokioj pozicijoj, vieną koją pastatau aukščiau (ant unitazo ar vonios krašto), kaire ranka praskleidžiu lūpytes, atpalaiduoju raumenukus, kišu taurelę, užlenktą kamputį paleidžiu tik tada, kai manau, kad taurelė jau tinkamam gylyje smile.gif Būna, kad išslysta ir išlanksto anksčiau laiko, tai tada viską pradedu iš naujo. Kuo toliau, tuo drąsiau kišu ir tuo mažiau nesklandumų. Pirmi kartai irgi buvo gal kiek panašūs į "lengvą prievartavimą" (bandžiau Punch-Down Fold sulankstymą), nes bijojau ten pirštus kišti, atrodė, kad netelpa, skauda, taurelė per anksti išsiskleisdavo, bet gerai atpalaidavus raumenukus viskas ten puikiai telpa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaliaakė_Raganėlė: 21 kovo 2012 - 15:38
QUOTE([wanesa] @ 2012 03 21, 13:16)
Na gal video youtube paziurek, gal pades. Ir atsipalaiduot nemaisytu smile.gif siaip su idejimu man problemu nebuvo, nuo pat pirmo karto isideda, bet.....
isidet isiededa, bet niekaip neiseina idet taip, kad nepraleistu. Gerai kad namie esu, nes i diena kokia 10kartu maziausiai reik keist nes vis bega pro sali, pradzioj gerai isistato , bet po pusvalandzio jau ji nukeliauja giliau ir viskas bega pro sali... Gal turit kokiu patarimu, kad ji liktu savo vietoj?

kažkodėl man atrodo, kad taurelė jums mažoka, jeigu keliauja aukštyn g.gif Man aukštyn pakyla, bet niekad nepraleidžia.
QUOTE(tati @ 2012 03 21, 14:44)
Pabandykit skirtingus lankstymo budus. As siandien kaip tik variantu ieskojau. Ka kol kas radau:
Punch-Down Fold
user posted image

man šitas išlankstymas pats geriausias, pasidaro plonas kraščiukas, viskas labai lengvai įsideda. pagal pirmą būdą man visai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 15, 18:34)
O štai didžiojo reikalo negaliu su taurele atlikti (nors parašyta, kad neturėtų trukdyti), nes lenda ta taurele man lauk tada  lotuliukas.gif

oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu pasijuokiau iki asaru. Nors man irgi panasiai. Ir aplmai jau antros menesines ir niekaip man nesiseka isideti. Neleidzia tai gerai, bet jauciu, kd nest sedeti negaliu.Ikisu giliau o ji isslysta. Beveik praradau vilti susidaugauti blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2012 03 15, 18:02)
O į tualetą šlapintis galima eiti kai esama su ja?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia irgi geras , tik juokas nepiktas mirksiukas.gif

Na einu daaar karta bandyti isideti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarr: 23 kovo 2012 - 22:23
QUOTE(Sarr @ 2012 03 23, 22:22)
oi negaliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu pasijuokiau iki asaru. Nors man irgi panasiai. Ir aplmai jau antros menesines ir niekaip man nesiseka isideti. Neleidzia tai gerai, bet jauciu, kd nest sedeti negaliu.Ikisu giliau o ji isslysta. Beveik praradau vilti  susidaugauti blink.gif

kaipsuprast išslysta? Tai gal nepakankamai giliai įsidedat, kad ji nuslysta? Aš kai įsidedu, tai net kotelio nesimato, jo net ir paieškot giliau reikia, tai taurelė dar giliau yra smile.gif
Atsakyti
Aš jau gavau savo Yukki taurelę. Net stebiuosi kaip greit pristatė. Pavedimą padariau trečiadienį, jiems laišką iškart parašiau su kodu ir gyvenamuoju adresu, o penktadienį prieš pietus jau gavau savo pirkinį smile.gif thumbup.gif
Dabar teks laukti mm, kad galėčiau išmėginti smile.gif Žiūrėsim kaip man seksis, tikiu, kad turi gautis, nors sulankstyta ji man vistiek didoka atrodo, bet kažkaip labai nepergyvenu. Su tamponais pirmus kartus irgi būdavo sudėtinga, bet paskui juokų darbas.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 03 21, 14:44)

Man tai tik toks lankstymo budas tinka ir patinka, lengva sulankstyti ir gerai issiskleidzia, bandziau ir pagal antra, bet nepavyko schmoll.gif Cia turbut kaip ir skonis draugu neturi, taip ir lankstymas kiekvienai savas. Kiekviena turi atrasti savo, kuris patogiausias ir lengviausias. Bet siaip dalykas superinis, kiekviena cikla vis pasidziaugiu, kad as ja turiu thumbup.gif wub.gif

 i 
Redaguotos cituojamos nuotraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 28 kovo 2012 - 22:55