Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(šarlotė @ 2012 03 17, 16:36)
viena netiko - kodel neisbandot kitos, gal minkstesnes, mazesnes? Jei gerai pamenu pas jus yra mooncup, ji pakankamai kieta schmoll.gif ir pats krastas storas, standus.

Nuo šitos mooncup aš dabar visų taurelių bijau. Vėl nemaža investicija, o jei ir vėl netiks.. doh.gif
Na, bet kolkas aš labai gerai ir be taurelės išsiverčiu. blush2.gif
Atsakyti
Po DIvos Mooncup man kietoka, bet kai gerokai trumpesne, tai patogu, nejauciu as jos, tik su isemimu sudetingiau
Atsakyti
Mano pirmas bandymas su Yuuki (1 dydzio). Tikejausi, kad bus baisiau. Siaip dedas sakyciau tikrai maloniau nei tamponas (nera sausumo jausmo tokio), tik kai pirma karta dejausi, gal reikia giliau istumti, nes siek tiek jauciu (bet toks jausmas budavo ir su tamponais pirmus kartus). Ir ji issilanksto man jau dedant, gal del to nepavyko giliau istumti. O siaip kolkas nieko baisaus wink.gif ir isemus is pakuotes neisgasdino ji manes nei dydziu, nei kietumu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 19, 12:51)
Mano pirmas bandymas su Yuuki (1 dydzio). Tikejausi, kad bus baisiau. Siaip dedas sakyciau tikrai maloniau nei tamponas (nera sausumo jausmo tokio), tik kai pirma karta dejausi, gal reikia giliau istumti, nes siek tiek jauciu (bet toks jausmas budavo ir su tamponais pirmus kartus). Ir ji issilanksto man jau dedant, gal del to nepavyko giliau istumti. O siaip kolkas nieko baisaus wink.gif ir isemus is pakuotes neisgasdino ji manes nei dydziu, nei kietumu  rolleyes.gif

as ja kaip pirma karta bandziau tai menesines ejo i pabaiga, tai pradzioj pats pirmas ispudis buvo geras, lengvai isidejo, bet jautesi tempimas, ir kuo toliau tuo labiau skaudejo, kita diena vel pabandziau isidet, bet tas pats...baisiausia kad buvau ne namie ir nebuvo galimybes issiimti, jau net silpna dares, norejosi kuo greiciau jos atsikratyti biggrin.gif cia toks pirmas mano ispudis buvo. Vakar vel prasidejo menesines, nu ir vel as ja bandau, vistiek galvoju prisijaukinsiu kaip nors smile.gif pirma diena man pilva skauda tai per daug nejauciu jos , nes nesuprasi kur ten ka skauda. Bet pastebejau , kad jau geriau su ja jauciuosi:) tik man ji praleidzia biski. kai isidedu viskas gerai buna, neleidzia (tik jauciu ja), o pabuvus ilgiau ji man nuslenka gilyn (tada jos nejauciu), bet pradeda leist. Ar kuri nors susidure su tokia problema? ka daryt kad liktu savo vietoj?
Atsakyti
QUOTE([wanesa)
,2012 03 19, 13:20]as ja kaip pirma karta bandziau tai menesines ejo i pabaiga, tai pradzioj pats pirmas ispudis buvo geras, lengvai isidejo, bet jautesi tempimas, ir kuo toliau tuo labiau skaudejo, kita diena vel pabandziau isidet, bet tas pats...baisiausia kad buvau ne namie ir nebuvo galimybes issiimti, jau net silpna dares, norejosi kuo greiciau jos atsikratyti biggrin.gif cia toks pirmas mano ispudis buvo. Vakar vel prasidejo menesines, nu ir vel as ja bandau, vistiek galvoju prisijaukinsiu kaip nors smile.gif pirma diena man pilva skauda tai per daug nejauciu jos , nes nesuprasi kur ten ka skauda. Bet pastebejau , kad jau geriau su ja jauciuosi:) tik man ji praleidzia biski. kai isidedu viskas gerai buna, neleidzia (tik jauciu ja), o pabuvus ilgiau ji man nuslenka gilyn (tada jos nejauciu), bet  pradeda leist. Ar kuri nors susidure su tokia problema? ka daryt kad liktu savo vietoj?


Man tai siandien 3 diena, bet gana gausi, gaila, kad buvau isvykusi ir negalejau pabandyti pirma diena, tada isvis gausumas buvo neispasakytas doh.gif as bijau, kad gali praleisti, juo labiau, kad pirmas kartas, tai isidejus ir iklota... Namie sedziu sirgdama, tai gera proga bandytis, jei kas, issimsiu staigiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 19 kovo 2012 - 12:29
Mane antras Yuuki dydis išėmus išgąsdino.
Ryt poryt bandysiu, pagal visus kriterijus man būtų pirmas dydis, bet pagal gausumą rinkausi antrą, nes būna, kad negelbėja niekas. Todėl labai viliuosi, kad čia bus mano išsigelbėjimas
Atsakyti
QUOTE(Zai @ 2012 03 19, 13:31)
Mane antras Yuuki dydis išėmus išgąsdino.
Ryt poryt bandysiu, pagal visus kriterijus man būtų pirmas dydis, bet pagal gausumą rinkausi antrą, nes būna, kad negelbėja niekas. Todėl labai viliuosi, kad čia bus mano išsigelbėjimas

Nepykit, bet kuo tas dydis gali gąsdint? Kai su vyrais mylitės, dydis nebaisus? Net neabejoju, kad vyro dydis didesnis nei taurelės. ne viena gimdžiusi, o vaikelis tikrai daug didesnis už taurelę gimsta. Taurelės dydis gali gąsdint nebent nekaltas jaunas mergaites, bet kai apie tai kalba suaugę moterys, kurios šio to jau matę ir patyrę, tai atrodo mažų mažiausiai keista doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 03 19, 14:31)
Nepykit, bet kuo tas dydis gali gąsdint? Kai su vyrais mylitės, dydis nebaisus?

lyginat nesulyginamus dalykus ax.gif na vienas gąsdina, kitas ne. Ko čia putotis tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 19, 17:30)
lyginat nesulyginamus dalykus  ax.gif na vienas gąsdina, kitas ne. Ko čia putotis tiek  unsure.gif

O kur putas matėt doh.gif nei putojau nei ką, tiesiog mano nuomone keistai atrodo subrendusių moterų baimės dėl taurelės dydžio, vat ir parašiau ax.gif Juk tam forumas ir yra, kad nuomonę išreikšt, bent jau aš taip iki šiol maniau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfė: 19 kovo 2012 - 19:34
ir vel akcija, kas dar nespejo isigyti
akcija
Papildyta:
ar kas nors turi atsiliepimu apie softcup g.gif
http://www.softcup.com/

Veikia panasiai kaip taurele, tik vienkartiniai arba daugkartiniai -vienam ciklui.
Pigiau, ir vienintele priemone, su kuria galima myletis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 20 kovo 2012 - 09:20
Na vakar isbuvau su taurele iki vakaro, tik idejus jautesi man ji siek tiek, o paskui pati pasislinko ir nieko nebesijaute thumbup.gif tik isimti ne taip smagu, ypac per placiausia vieta
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 03 20, 10:19)
ir vel akcija, kas dar nespejo isigyti
akcija

Papildyta:
ar kas nors turi atsiliepimu apie softcup  g.gif
http://www.softcup.com/

Veikia panasiai kaip taurele, tik vienkartiniai arba daugkartiniai -vienam ciklui.
Pigiau, ir vienintele priemone, su kuria galima myletis smile.gif

Ačiū, kad užrodei, nes kaip tik galvojau ieškoti kokios akcijos biggrin.gif Tad jau sumokėjau pinigėlius, o dabar lauksiu taurelės smile.gif Pagaliau aš ją įsigyjau thumbup.gif Kaip toliau seksis, nežinau, bet bus matyti smile.gif
Atsakyti