Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(ernesin @ 2012 03 15, 16:02)
O į tualetą šlapintis galima eiti kai esama su ja?

na as tai einu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 15, 17:02)
O į tualetą šlapintis galima eiti kai esama su ja?

biggrin.gif Tai zinoma. Juk ne i slapimo takus ja dedame smile.gif
Atsakyti
Kažkas čia rašė, jog "silpniau bėga" su ja, bet man tai visai normaliai, diskomforto nesukelia.
O štai didžiojo reikalo negaliu su taurele atlikti (nors parašyta, kad neturėtų trukdyti), nes lenda ta taurele man lauk tada lotuliukas.gif Bet man ir su tamponais tas pats būdavo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2012 03 15, 16:26)
biggrin.gif  Tai zinoma. Juk ne i slapimo takus ja dedame smile.gif

Dar tiek suprantu, o kaip higiena, juk šlapimas gali pasiekti taurelės išorę, ar klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 15, 16:57)
Dar tiek suprantu, o kaip higiena, juk šlapimas gali pasiekti taurelės išorę, ar klystu? g.gif



Idomu jei jus bunat su tamponu, tai slapinantis sugebat "apsisiot" ir tampona? blink.gif

Taurele buna jusu viduje, tai kaip ja gali pasiekti slapimas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 15 kovo 2012 - 18:12
QUOTE(Amelita @ 2012 03 15, 18:11)
Idomu jei jus bunat su tamponu, tai slapinantis sugebat "apsisiot" ir tampona?  blink.gif

Taurele buna jusu viduje, tai kaip ja gali pasiekti slapimas?  g.gif

Visada jį po to pasikeičiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 15, 17:57)
Dar tiek suprantu, o kaip higiena, juk šlapimas gali pasiekti taurelės išorę, ar klystu? g.gif

na as nemanau kad gali patekti i vidu, cia juk ne koks baseinas ar jura, kad po to reiktu keisti nes patenka vanduo. neprisisiosi juk sau ten i vidu.. Taurele nebuna islindusi, jos kotelis taip pat neturi buti islindes normaliai isidejus. As nekeiciu po kiekvieno apsilankymo tuolete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2012 03 15, 21:10)
na as nemanau kad gali patekti i vidu, cia juk ne koks baseinas ar jura, kad po to reiktu keisti nes patenka vanduo. neprisisiosi juk sau ten i vidu.. Taurele nebuna islindusi, jos kotelis taip pat neturi buti islindes normaliai isidejus. As nekeiciu po kiekvieno apsilankymo tuolete  smile.gif

Supratau, dėkui 4u.gif
Atsakyti
sveikos, žemai lenkiuosi prieš taureles. Naudoju dar tik kelis ciklus, bet jau nebeįsivaizduoju mėnesinių be jų ir jos tapo ne tokia "gyvenimo rykšte" kaip maniau ankščiau. smile.gif Žinoma, pirmasis naudojimas buvo gana komplikuotas (išsiėmimas užtruko veik valandą su pertraukom), tačiau jau antrąkart sutrumpėjo iki 5-10 min. Šiaip esu dar jauniklė (paauglė, neturėjusi lytinių santykių), taigi ieškant info prieš taurelės įsigijimą prisiskaičiau įvairių nuomonių, bet dauguma teigė, kad nekaltom nerekomenduoja. Bet sakau, kad bent jau mano atveju viskas vyko sklandžiai (na pirmas blynas (išėmimas) visada prisvilęs) smile.gif Minimalus diskomfortas pirmą kartą įsidedant jautėsi ir aišku savo plėvės statuso nelabai žinau, tačiau taurelės ČIKI ČIKI DAIKTAS!! Galima daryti viską, porą sykių net pagavau save pamiršus apie ją, taigi nusistatau prisiminimą kas 12h dėl keitimo. Kažkas nerealaus. Rekomenduoju ir neturėjusiom lyt.santykių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 15, 17:34)
Kažkas čia rašė, jog "silpniau bėga" su ja, bet man tai visai normaliai, diskomforto nesukelia.
O štai didžiojo reikalo negaliu su taurele atlikti (nors parašyta, kad neturėtų trukdyti), nes lenda ta taurele man lauk tada  lotuliukas.gif Bet man ir su tamponais tas pats būdavo doh.gif  biggrin.gif

Aš rašiau, kad man silpniau bėga. Bet paskutinės mmm praėjo taaaaaip sklandžiai, net pati nustebau thumbup.gif Išvalymui užtrukdavau labai trumpai, visai neprabėgo niekur (išskyrus vieną atvejį, kai teko darbe palakstyt, gerai pliūptelėjo ir pajutau, kad per šoną varo, tai staigiai į tualetą ir susitvarkiau, net kelnaičių beveik nesutepiau), ir visiškai normaliai šlapinausi ir tuštinausi su ja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kindi @ 2012 03 15, 22:44)
sveikos, žemai lenkiuosi prieš taureles. Naudoju dar tik kelis ciklus, bet jau nebeįsivaizduoju mėnesinių be jų ir jos tapo ne tokia "gyvenimo rykšte" kaip maniau ankščiau.  smile.gif Žinoma, pirmasis naudojimas buvo gana komplikuotas (išsiėmimas užtruko veik valandą su pertraukom), tačiau jau antrąkart sutrumpėjo iki 5-10 min. Šiaip esu dar jauniklė (paauglė, neturėjusi lytinių santykių), taigi ieškant info prieš taurelės įsigijimą prisiskaičiau įvairių nuomonių, bet dauguma teigė, kad nekaltom nerekomenduoja. Bet sakau, kad bent jau mano atveju viskas vyko sklandžiai (na pirmas blynas (išėmimas) visada prisvilęs) smile.gif Minimalus diskomfortas pirmą kartą įsidedant jautėsi ir aišku savo plėvės statuso nelabai žinau, tačiau taurelės ČIKI ČIKI DAIKTAS!! Galima daryti viską, porą sykių net pagavau save pamiršus apie ją, taigi nusistatau prisiminimą kas 12h  dėl keitimo. Kažkas nerealaus. Rekomenduoju ir neturėjusiom lyt.santykių. mirksiukas.gif

Kaip aš džiaugiuosi tokiais atsiliepimais, nes aš su savąja nesusidraugauju niekaip. doh.gif O apie jos pamiršimą blink.gif iš vis nekalbu.
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2012 03 17, 13:34)
Kaip aš džiaugiuosi tokiais atsiliepimais, nes aš su savąja nesusidraugauju niekaip.  doh.gif O apie jos pamiršimą  blink.gif  iš vis nekalbu.

viena netiko - kodel neisbandot kitos, gal minkstesnes, mazesnes? Jei gerai pamenu pas jus yra mooncup, ji pakankamai kieta schmoll.gif ir pats krastas storas, standus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 17 kovo 2012 - 15:37