Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

gretusiu, turiu omeny vietines mano miestelio drauges, visos Divas turi. Sesei pirkau fleurcup, pigesne, trumpesne nei diva 2.. Vakar gavom, sesuo jau isbande, kaip tik buvo jos dienos, tai liko patenkinta, kolkas dziaugiasi. As dar laukiu mooncup, muitinej pastrigusi, palyginsiu ir spresiu kuria pasilikt. Pirmas ispudis- diva solidziau ir kazkaip patikimiau atrodo, forma stabilesne, fleurcup gerokai minkstesne, skystesne, trumpesne mazdaug 0,5 cm, apacioj platesne nei diva, nesugraduota, lygi. Turiu turbut panasios. Kotelis irgi toks skystaliukas, idomu kaip ji sektusi viduj gaudyt?
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 10 25, 18:24)
gretusiu, turiu omeny vietines mano miestelio drauges, visos Divas turi. Sesei pirkau fleurcup, pigesne, trumpesne nei diva 2.. Vakar gavom, sesuo jau isbande, kaip tik buvo jos dienos, tai liko patenkinta, kolkas dziaugiasi. As dar laukiu mooncup, muitinej pastrigusi, palyginsiu ir spresiu kuria pasilikt. Pirmas ispudis- diva solidziau ir kazkaip patikimiau atrodo, forma stabilesne, fleurcup gerokai minkstesne, skystesne, trumpesne mazdaug 0,5 cm, apacioj platesne nei diva, nesugraduota, lygi.  Turiu turbut panasios. Kotelis irgi toks skystaliukas, idomu kaip ji sektusi viduj gaudyt?

Man fleur kaip tik patogesnis kotelis nes plokscias, neisslysta is pirstu kai isimineju thumbup.gif mooncupas slidineja.. Bet abi labai patogios ir patikimos taureles, turiu abi ir negaleciau ivardinti kuri favorite, abi geros vienodai! skirtumas kad fleur truputi talpesne ( kalbu apie mazus dydzius abieju taureliu).
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 10 25, 17:34)
( kalbu apie mazus dydzius abieju taureliu).

o kokie yra maži dydžiai ir nemaži g.gif pradėjau domėtis, bet tokio ssąvokos dar neaptikau, tai visai nesuprantu, apie ką kalba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 26 spalio 2011 - 12:53
QUOTE(raar @ 2011 10 26, 13:52)
o kokie yra maži dydžiai ir nemaži  g.gif pradėjau domėtis, bet tokio ssąvokos dar neaptikau, tai visai nesuprantu, apie ką kalba doh.gif

Na yra dazniausiai du dydziai, mazas dydis dazniausiai rekomenduojamas negimdziusioms ir iki 30 metu, didesnes taureles virs 30 ar gimdziusioms. Tai as kalbejau apie pirmaji varianta. realiai jei nedaug skiriasi, mm-cm, bet skiriasi vis tik 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms zinovems.temos neskaiciau,bet turiu klausima,o ta taurele galima detis,kai esi su spirale.Nuejau pas savo ginekologa,tai jis sako as pirma karta apie toki dalyka girdziu blink.gif ir kaip jums patinka blink.gif ,tai jis sako geriau tegul viskas isbega,o nesikaupia,na jis ir pries tamponus,tai as tik nutylejau ir atejau pas jus konsultacijos smile.gif na man asmneiskai atrodo,kad tie dalykai neturetu trukdyti vieni kitiems,bet maza kas,geriau pasiklausti.Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2011 10 26, 19:27)
Labas visoms zinovems.temos neskaiciau,bet turiu klausima,o ta taurele galima detis,kai esi su spirale.Nuejau pas savo ginekologa,tai jis sako as pirma karta apie toki dalyka girdziu  blink.gif ir kaip jums patinka  blink.gif ,tai jis sako geriau tegul viskas isbega,o nesikaupia,na jis ir pries tamponus,tai as tik nutylejau ir atejau pas jus konsultacijos  smile.gif na man asmneiskai atrodo,kad tie dalykai neturetu trukdyti vieni kitiems,bet maza kas,geriau pasiklausti.Aciu is anksto.

mano gine sake nematanti nieko blogo taureleje, o del spirales - tai anksciau kalba ejo - kad reik spirales siula pritrumpint ar kazkaip - kad dedant - isimant taurele - spirales nepasikreiptu ar neisiimtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2011 10 26, 20:27)
Labas visoms zinovems.temos neskaiciau,bet turiu klausima,o ta taurele galima detis,kai esi su spirale.Nuejau pas savo ginekologa,tai jis sako as pirma karta apie toki dalyka girdziu  blink.gif ir kaip jums patinka  blink.gif ,tai jis sako geriau tegul viskas isbega,o nesikaupia,na jis ir pries tamponus,tai as tik nutylejau ir atejau pas jus konsultacijos  smile.gif na man asmneiskai atrodo,kad tie dalykai neturetu trukdyti vieni kitiems,bet maza kas,geriau pasiklausti.Aciu is anksto.



tie ginekologai išvis nesidomi naujovėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 10 26, 20:08)
mano gine sake nematanti nieko blogo taureleje, o del spirales - tai anksciau kalba ejo - kad reik spirales siula pritrumpint ar kazkaip - kad dedant - isimant taurele - spirales nepasikreiptu ar neisiimtu unsure.gif

o kaip tai padaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2011 10 26, 21:30)
o kaip tai padaryti  biggrin.gif

nzn - neturiu tos problemos - gal ginekologas galetu (aisku kuris nenusiteikes pries taureles) blush2.gif
Atsakyti
As kiek skaiciau temas apie taureles, tai merginos rase, kad negalima naudoti taureles, jei naudoji spirale.
Atsakyti
hi.gif Laba,

As taurele naudojuosi jau virs metu. Pradzioje viskas buvo puiku.
Bet jau keletas menesiuku nebesusitvarkau su ja gausiomis dienomis blush2.gif

Kai pradejau naudoti taurele mm buvo negausios. O dabar kai jau praejo daugiau nei metai po kontraceptiku metimo, jos vel grizo i ankstesnes vezias schmoll.gif

Pirmas 2-3 dienas viskas saunu thumbup.gif , bet kai ateina gausiosios dienos, t.y. 3-5 tai ji man praleidineja doh.gif Jau keleta menesiuku teko grizti prie tamponu gausiomis dienomis. Si karteli ir vel teko jais naudotis vakar. Siandien kadangi laisvadienis ir esu namie, tai bandau apsieiti be tamponu, tik su taurele g.gif

Ech, o kaip noretusi, kad ir gausiomis dienomis viskas butu gerai g.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
O tai gal kokią didesnę pabandyti, pvz. kitokio modelio, talpesnę unsure.gif
Atsakyti