Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos, pradejau pries 2 d naudoti Yuuki 2 dydi, pradzipje bijojau, kad bus didele, taciau ismokau gerai isideti, ir viskas puiku thumbup.gif , nei prateka, nei as ja jaucio. Zodziu, ispudziai tikrai geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 02 29, 14:16)
o sakykit ar jums kelnaiciu visiskai neistepa? g.gif man truputi pateplioja bet vos vos, cia kai isimu ir vel deduos po to patepa siek tiek g.gif ar jums taip buna g.gif


Man taip buna, bet tik tomis gausesnemis dienomis... 4u.gif
Atsakyti
Na štai, pavasario proga išbandžiau fleurcup.Super thumbup.gif Kaip ir jaučiau, reikėjo minkštesnės.Kotelis šiek tiek išlenda, tačiau nesijaučia visai.Neprateka bent jau kol kas, įsidėti ir išimti daug lengviau.Pats silikonas toks malonesnis.Greičiau atsivakumuoja.Nebuvo jokių problemų, jokių skausmų ir tempimų.
Bet ir dėl juuki nesigailiu.Dabar galėsiu nesibaimindama nukirpti kotelį ir turėsiu atsargai, maža kas.
Žodžiu, valio biggrin.gif Jau tikiuos, kad atradau savo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2012 02 29, 18:11)
O man viskas gerai issilanksto, o  jei neissilanksto pasukioju pirstu, apvedu rata aplink ja tada issiskleidzia o jei ne persidedu is naujo. Pabandykit kita sulankstymo buda. O as galvoju gal ji per maza, kad praleidzia.



Pastarasias dienas labai daug skaiciau apie sias taureles informacija. Tai bent jau amerikietiskuose saituose kalba apie tai, jog prateja pro taureles krastus, jei per giliai moterys ikisa ja. Nebutinai turi buti kaltas taureles dydis. Siaip Small dydis iki 25 metu negimdziusioms moterims. O large jau kai 25 metai ar po gimdymo. Atsiprasau jei pakartojau ta pacia info, nes paskaiciau tik pora paskutiniu temutes pslp. Smalsu buvo paziureti ar lietuvaites atviros naujovems ir ju nebijo:)

Keisciausiai kad skaitinejausi viena USA foruma, tai ten daugiausiai kalba jaunos 13-16 metu mergaites (dar nekaltos) ir dalinasi patirtimi apie menstruacinius puodelius. Ir kaip juos nupirko joms mamos! As pati budama mama - gyvenime nepirkciau savo mokyklinio amziaus dukrai tokio dalyko. Jos ten skundziasi, kad skauda kol isideda ir t.t. cia siaip parasiau, nes mane tai pritrenke tokie dalykai.. blink.gif
Labanakt
Atsakyti
Isigijau Yukki, antra diena bandau naudoti ir kazka blogai darau arba mano organizmas jau toks. bigsmile.gif Nesuprantu kokio gilumo reikia isideti. Giliau berods jau nelenda, bet as ja jauciu ir islindes ne tik kotelis bet ir pacios taureles apacia truputi islindus. Isidedu ir kai atsistoju ji tarsi islysta truputi, jausmas nemalonus tarsi su blush2.gif ....vaiksciociau. Koteli pakirpau daugiau nei per puse, o kiek jus kerpate? Prateketi neprateka, bet per zemai ji man.

Gal kuriai taip buvo ir pavyko ispresti sia problema. Nes manau visai butu neblogas dalykelis jei nejausciau.
Aciu isanksto uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 03 02, 00:11)
Keisciausiai kad skaitinejausi viena USA foruma, tai ten daugiausiai kalba jaunos 13-16 metu mergaites (dar nekaltos) ir dalinasi patirtimi apie menstruacinius puodelius. Ir kaip juos nupirko joms mamos! As pati budama mama - gyvenime nepirkciau savo mokyklinio amziaus dukrai tokio dalyko. Jos ten skundziasi, kad skauda kol isideda ir t.t. cia siaip parasiau, nes mane tai pritrenke tokie dalykai..  blink.gif
Labanakt

Bet čia tai blink.gif blink.gif blink.gif
O tai kažin, nekaltom ar apskritai išeitų įsidėti ta taurelę? Na suprantu, jog tamponais galima naudotis, bet taurelė tai daug didesnė g.gif
Aš tai, tiesa sakant, tik po gimdymo pribrendau taurelei, o iki tol kažkaip sunkiai įsivaizdavau, kaip tokį daiktą galima į save kišti lotuliukas.gif

QUOTE(Sarr @ 2012 03 02, 16:18)
Isigijau Yukki, antra diena bandau naudoti ir kazka blogai darau arba mano organizmas jau toks.  bigsmile.gif Nesuprantu kokio gilumo reikia isideti. Giliau berods jau nelenda, bet as ja jauciu ir islindes ne tik kotelis bet ir pacios taureles apacia truputi islindus. Isidedu ir kai atsistoju ji tarsi islysta truputi, jausmas nemalonus tarsi su  blush2.gif ....vaiksciociau. Koteli pakirpau daugiau nei per puse, o kiek jus kerpate? Prateketi neprateka, bet per zemai ji man.

Gal kuriai taip buvo ir pavyko ispresti sia problema. Nes manau visai butu neblogas dalykelis jei nejausciau.
Aciu isanksto uz patarimus. 4u.gif

Bent jau iš pojūčių aprašymo atrodo, jog tiesiog per žemai ji. Vienas dalykas, kai kotelis trukdo (jį tuomet galima tiesiog nukirpti, kai kuros visiškai nukerpa), o kitas, kai pats dugnas jau vos ne išlindęs. Reikėtų bandyti giliau stumti. Žnoma, būna, jog kaklelis žemai, bet nemanau, kad ant tiek ax.gif Man labai pagelbėjo filmukai youtube, ir ten gerą dalyką pasakė, jog įsidedant taurelę ją reikia stumti ne į viršų, bet link nugaros, nes kitaip ji remiasi į sieneles ir nenori lįsti giliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai bent jau amerikietiskuose saituose kalba apie tai, jog prateja pro taureles krastus, jei per giliai moterys ikisa ja. Nebutinai turi buti kaltas taureles dydis.


Jei ja zemai idedu ji tada pati pasislenka giliau.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 03 02, 17:51)

Aš tai, tiesa sakant, tik po gimdymo pribrendau taurelei, o iki tol kažkaip sunkiai įsivaizdavau, kaip tokį daiktą galima į save kišti  lotuliukas.gif




Na, as negimdzius, bet po 2 CP. Ir nera jau ta Diva Nr. 1 tokia didele. O moters kunas prisitaiko. Ir ne vien prie taureles. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 03 02, 01:11)
Keisciausiai kad skaitinejausi viena USA foruma, tai ten daugiausiai kalba jaunos 13-16 metu mergaites (dar nekaltos) ir dalinasi patirtimi apie menstruacinius puodelius. Ir kaip juos nupirko joms mamos! As pati budama mama - gyvenime nepirkciau savo mokyklinio amziaus dukrai tokio dalyko. Jos ten skundziasi, kad skauda kol isideda ir t.t. cia siaip parasiau, nes mane tai pritrenke tokie dalykai..  blink.gif
Labanakt


Iš kur tokį briedą kad jos nekaltos ištraukėt, juk tas pat ir LT yra, mamytės atsibuskit kelintam amžiuj gyvenat. Oi ir nereikia sakyt, o mano dukra tai ne tokia, va kaip tik kas taip galvoja ir kelia didžiausia įtarima, kad nefiga apie savo vaiką nežino cool.gif
Atsakyti
Baigiasi mano dienos, bet taip ir neismokau naudotis. Eilini karta isidejau nepatogiai, bet per nakti kazkaip pati isitaise, tai ryte vos iskrapsciau, bet nesijaute. Ir tai buvo tik vienas kartas, na niekaip neisidedu as jos patogiai. Bijau as grusti. Siaubas doh.gif doh.gif turiu 2 vaikus o tokio dalyko neisidedu. Mano ginekologe, visada man maziausius saukstu paiesko, sunkiai priimu negyvus daiktus lotuliukas.gif
Atrodo isidedu giliau o kai asistoju isslysta, ne visa aisku. Ir kap dar bandyti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, kažkada čia dalyvavau diskusijose, kol nusipirkau Mooncup mažesnio dydžio ir likau labai patenkinta. Dabar praėjo pirmos mmm po gimdymo, tai galiu pasidžiaugti, kad taurelė puikiai tinka, nieko nepraleidžia, o jau galvojau, nejau po gimdymo teks pirkti didesnę, nors šita tik pusę metų dar naudota buvo thumbup.gif
Atsakyti
o apie IRis cup kokie atsiliepimai butu?
kaip tik radau kad kovo 8 nuolaida
http://www.artekas.l...ne-taurele.html
Atsakyti