Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(irisas @ 2012 02 26, 20:57)
Man Diva cup niekur nieko neplėšia  smile.gif Ko gero iš pirmo karto nutaikiau tobulą taurelę nusipirkt  thumbup.gif


O man Yuuki niekur nieko neplesia smile.gif

kartais net kesita skaityti, atrodo, kad kalbam apie skirtingus daiktus ax.gif
tai tik patvirtina taisykle, kas vienam tinka, nebutinai taip pat tiks kitam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 26 vasario 2012 - 21:46
Sakykit, ar galima taurelę naudot kai yra daugiau išskyrų g.gif vietoj paketo, na pvz man per ovuliaciją padaugėja išskyrų tai naudoju kasdienį pateka, o jei taurelę dėčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 02 26, 21:45)
O man Yuuki niekur nieko neplesia smile.gif
kartais net kesita skaityti, atrodo, kad kalbam apie skirtingus daiktus  ax.gif
tai tik patvirtina taisykle, kas vienam tinka, nebutinai taip pat tiks kitam smile.gif

drinks_cheers.gif Man Yuuki irgi puikiai tinka ir labai patinka. Nuo pirmos dienos jokių pratekėjimų ir problemų su įdėjimu/išėmimu nebuvo. Ir sienų neaptaškiau, kaip kažkas rašė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 02 27, 10:47)
Ir sienų neaptaškiau, kaip kažkas rašė  blush2.gif

Oi prajuokino... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Net garsu nusijuokiau pagalvojus ir pamačius vaizdelį lotuliukas.gif
Man irgi niekas nesitaško... smile.gif
Atsakyti
Man pirmos mmm su Lunette S taurele. Įspūdžiai gan teigiami, tik truputį prabėga, niekaip ji man viduj pilnai neišsiskleidžia. Ir po nakties giliai pasislinkus būna, sunku ištraukt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2012 02 27, 18:32)
Man pirmos mmm su Lunette S taurele. Įspūdžiai gan teigiami, tik truputį prabėga, niekaip ji man viduj pilnai neišsiskleidžia. Ir po nakties giliai pasislinkus būna, sunku ištraukt  unsure.gif



As irgi turiu lunette pirmo dydzio taurele, man taip pat ji prabega pirmomis dienomis. Viskas butu super, bet senokai turiu ir nepavyksta kad neprabektu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2012 02 27, 21:06)
As irgi turiu lunette pirmo dydzio taurele, man taip pat ji prabega pirmomis dienomis. Viskas butu super, bet senokai turiu ir nepavyksta kad neprabektu.  doh.gif

Aš jaučiu, kaip viduj ji pilnai neišsilanksto, matyt raumenys per daug suspaudžia, kol kas man taurelės įsidėjimas vis dar stresas ir negaliu atsipalaiduot doh.gif
Atsakyti
Ramiakas merginos! Svarbiausia atsipalaiduot, nestresuot ir susidraugauti su taurele. Aš jau pramokau ir Yuuki mano geriausias atradimas-niekada neprateka, ir išimt pavyksta normaliai.
Ačiū už visoms patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasakaitė @ 2012 02 28, 23:09)
Ramiakas merginos! Svarbiausia atsipalaiduot, nestresuot ir susidraugauti su taurele. Aš jau pramokau ir Yuuki mano geriausias atradimas-niekada neprateka, ir išimt  pavyksta normaliai.
Ačiū už visoms patarimus.  4u.gif


visiskai pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o sakykit ar jums kelnaiciu visiskai neistepa? g.gif man truputi pateplioja bet vos vos, cia kai isimu ir vel deduos po to patepa siek tiek g.gif ar jums taip buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2012 02 27, 22:05)
Aš jaučiu, kaip viduj ji pilnai neišsilanksto, matyt raumenys per daug suspaudžia, kol kas man taurelės įsidėjimas vis dar stresas ir negaliu atsipalaiduot  doh.gif


O man viskas gerai issilanksto, o jei neissilanksto pasukioju pirstu, apvedu rata aplink ja tada issiskleidzia o jei ne persidedu is naujo. Pabandykit kita sulankstymo buda. O as galvoju gal ji per maza, kad praleidzia.
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2012 02 29, 17:11)
O man viskas gerai issilanksto, o  jei neissilanksto pasukioju pirstu, apvedu rata aplink ja tada issiskleidzia o jei ne persidedu is naujo. Pabandykit kita sulankstymo buda. O as galvoju gal ji per maza, kad praleidzia.

drinks_cheers.gif as taip pat darau, pasiziuriu ar isiskleide smile.gif jei ne persidedu arba su pirstu padedu jai biggrin.gif
Atsakyti