Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Taureles nereikia per giliai kisti. Ji turi buti mazdaug 1 cm-1,5 cm nuo isores. O tam ilgu pirstu nereikia. ax.gif
Atsakyti
As jos tikrai negrudu giliai - ji pati pabega ten. Juk nepririsiu kokio siulo prie kotelio galo ir neapvyniosiu sau apie koja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 02 22, 13:57)
Isbandziau ir as pagaliau. Nusipirkau fleurcup small taurele.
Kaip jau iprasta, turiu siek tiek keblumu isidedant ir issimant taurele. Su isemimu siaip nebutu bedu, bet kad ta taurele pabega labai jau giliai, visai praverstu ilgesnis kotelis biggrin.gif Matyt gimdos kaklelis aukstai pas mane  g.gif
Tik va vienas nemaloniausias aspektas man buvo su slapinimusi. Matyt taurele slapimtakius kazkiek uzspaudzia, tai negaliu normaliai nusislapinti. Ar yra kitoms taip buve? Gal man dar truksta igudziu isidedant ar kazka darau ne taip? Patikrinti, ar gerai isidejau, nelabai pavyksta - pirstai per trumpi biggrin.gif Siaip nera jokio nemalonaus pojucio, pacios taureles nejauciu, kotelio nejauciu, tik va su tuo slapinimusi  doh.gif Nueini i wc, nulasini kelis lasus, o uz puslavalndzio jauti, kad pusle vis tiek dar pilna. Siandien trecia menesiniu diena, bet jau nebesidejau taureles - bijau rizikuoti pakenkti puslei ar slapimtakiams.

Deja, man irgi taip yra. Nežinau, ką ten užspaudžia, bet pojūčiai panašūs. Galvoju, gal mano taurelė per didelė? Turiu MoonCup didesnio dydžio.
Ir taip pat taurelė nulenda labai giliai, vos tą kotą sugraibūt eina. Gal dėl šitų dviejų dalykų mes su ja niekaip ir nesusidraugaujam. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2012 02 22, 16:12)
Deja, man irgi taip yra. Nežinau, ką ten užspaudžia, bet pojūčiai panašūs. Galvoju, gal mano taurelė per didelė? Turiu MoonCup didesnio dydžio.


ji kietoka, gal todel jauciat g.gif ir tas krastas labai storas, galetu but ciut kudesnis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 02 22, 15:42)
As jos tikrai negrudu giliai - ji pati pabega ten. Juk nepririsiu kokio siulo prie kotelio galo ir neapvyniosiu sau apie koja  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif man tai būna irgi, kad pabėgėja toliau po nakties, dieną tai netgi per arti būna, irmosiomis dienomis tai pas mane ji kaip tik per žemai būna irgi pati nuslysta, nesuprantu kodėl.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 02 22, 14:15)
Taureles nereikia per giliai kisti. Ji turi buti mazdaug 1 cm-1,5 cm nuo isores. O tam ilgu pirstu nereikia. ax.gif


mes nekisam- tirai pati pabega...
QUOTE(tati @ 2012 02 22, 14:42)
As jos tikrai negrudu giliai - ji pati pabega ten. Juk nepririsiu kokio siulo prie kotelio galo ir neapvyniosiu sau apie koja  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif taisingai .
Atsakyti
Kadangi cia niekas padeti negalejo, tai pagoooglinau.
Pirma, tai nera reta problema, ramiau bent tiek biggrin.gif
O dabar sprendimo budai. Vienas patarimas buvo pasistengti taurele ideti kuo giliau. Kitas patarimas - bandyti isideti kiek kitokiu kampu. Trecia, gal vertetu pasirinkti mazesne arba minkstesne taurele, ar taurele, turincia minkstesne briauna. O gal tereikia labiau atsipalaiduoti ir "nesistengti" slapintis, nukreipti mintis kitur.
Ir siukstu jokiu budu nevaikscioti kelias dienas iki galo neistustinant slapimo pusles.

Tai va. Mano taurele nedidele, mazesnes jau nelabai ir berasi, viena is minkstesniuju, tad reiks per kitas menesines isbandyti kitokiu kampu isideti ir labiau atsipalaiduoti wc. Ziuresim, kaip cia toliau eisis. Bet kokiu atveju, nesigailiu isigijusi ja.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 02 22, 13:57)
Isbandziau ir as pagaliau. Nusipirkau fleurcup small taurele.
Kaip jau iprasta, turiu siek tiek keblumu isidedant ir issimant taurele. Su isemimu siaip nebutu bedu, bet kad ta taurele pabega labai jau giliai, visai praverstu ilgesnis kotelis biggrin.gif Matyt gimdos kaklelis aukstai pas mane  g.gif
Tik va vienas nemaloniausias aspektas man buvo su slapinimusi. Matyt taurele slapimtakius kazkiek uzspaudzia, tai negaliu normaliai nusislapinti. Ar yra kitoms taip buve? Gal man dar truksta igudziu isidedant ar kazka darau ne taip? Patikrinti, ar gerai isidejau, nelabai pavyksta - pirstai per trumpi biggrin.gif Siaip nera jokio nemalonaus pojucio, pacios taureles nejauciu, kotelio nejauciu, tik va su tuo slapinimusi  doh.gif Nueini i wc, nulasini kelis lasus, o uz puslavalndzio jauti, kad pusle vis tiek dar pilna. Siandien trecia menesiniu diena, bet jau nebesidejau taureles - bijau rizikuoti pakenkti puslei ar slapimtakiams.


Aš taip pat naudoju fleurcup small, dabar kaip tik 4 mmm su ja smile.gif Ji man niekur giliai nepasislepia - kotelį sutrumpinau per pusę, bet jį visada randu prie pat įėjimo. Su šlapinimusi įdomiai - dažniausiai jokios įtakos nedaro - normaliai šlapinuosi ir tuštinuosi su ja, bet kartais užspaudžia doh.gif nusišlapinu iki galo, tik užtrunka ilgiau, nes "bėga visai be spaudimo" biggrin.gif Įsidedu lyg ir visada taip pat, tai nežinau, nuo ko tai priklauso smile.gif
Atsakyti
Va va, bega be spaudimo - labai taikliai apibudinta biggrin.gif Tik man bega neilgai + be to spaudimo biggrin.gif Ir tada is karto prisimenu sunku perioda po kateterizavimo, kai teko is naujo mokytis slapintis, tai baisu darosi blink.gif
Atsakyti
Ir aš YUUKI Nr.2nusipirkau. Maudžia, norisi šlapintis, net galva svaigsta. Bet, manau tai neteisinga kaušo padėtis ir organizmas kovoja prieš svetimkunį.(kartais ir su tamponu taip jaučiuos, jei nepavyksta norm. įdėt) Pataisiau- palengvėjo truputi.
Repetuoju prieš atostogas. Gal susidraugausiu su juo. Kas žinot ar galima maudytis? Su tamponu galima, tik keist reik kaskart, o vat su taurele?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasakaitė @ 2012 02 25, 01:03)
Ir aš YUUKI Nr.2nusipirkau. Maudžia, norisi šlapintis, net galva svaigsta. Bet, manau tai neteisinga kaušo padėtis ir organizmas kovoja prieš svetimkunį.(kartais ir su tamponu taip jaučiuos, jei nepavyksta norm. įdėt) Pataisiau- palengvėjo truputi.
Repetuoju prieš atostogas. Gal susidraugausiu su juo. Kas žinot ar galima maudytis? Su tamponu galima, tik keist reik kaskart, o vat su taurele?... g.gif

drasiai galima daryti viska, maudytis , sportuoti, eiti i pirti ir dar viska kitka ka nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 02 18, 10:30)
Taip taip taip  mirksiukas.gif


fleurcup.com
kažkaip keistai - nei kur siųsti suvedi nei ką iškarto meta į paypalą?
normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babaa: 25 vasario 2012 - 18:42