Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Ulitka @ 2012 02 20, 17:19)
O as greiciausiai susidraugausiu su Yukki ...viskas kaip ir neblogai. Tik  niekaip negaliu suprasti kodel man taip skauda kai isimu .. skauda ir  netgi labai ...kad vos kentet galiu.Darau viska pagal plana))  apie viska zinau..skauda jau prie pat pat "galo".Aisku  bandysiu dar ir dar)

kai tempi uz koteliu man ir taip nemaloniai del to as su viena ranka uz kotelio laiaku kad neslystu i vidu o su kita suimu kad vakumas atsidarytu ir tada viskas puikiai, nebejauti jokio diskomfoto isimant ax.gif tik va kad tik su 2 rankom temoku isimt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 02 20, 17:26)
kai tempi uz koteliu man ir taip nemaloniai del to as su viena ranka uz kotelio laiaku kad neslystu i vidu o su kita suimu kad vakumas atsidarytu ir tada viskas puikiai, nebejauti jokio diskomfoto isimant ax.gif tik va kad tik su 2 rankom temoku isimt doh.gif  blush2.gif

kiek daug blogų atsiliepimų apie yuuki, ar tik nebus visos akcijinės ir kokios kiniškos doh.gif
Išsiimti viena ranka labai paprasta, reikia pradžioj stumtelt raumenukais, o paskui visa taurelės apačią suspaust, nėra ten kąveikt dviem rankom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 02 20, 17:26)
kai tempi uz koteliu man ir taip nemaloniai del to as su viena ranka uz kotelio laiaku kad neslystu i vidu o su kita suimu kad vakumas atsidarytu ir tada viskas puikiai, nebejauti jokio diskomfoto isimant ax.gif tik va kad tik su 2 rankom temoku isimt doh.gif  blush2.gif

wub.gif as lygiai taip pat kol kas darau ....bet skauda ziauriai.Ir tai nera nemalonu , o skauda gan smarkiai.Tiesiog kazka tai ne taip darau ...dar ziuresiu video ir manau viskas bus gerai- turi buti) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(irisas @ 2012 02 20, 19:39)
kiek daug blogų atsiliepimų apie yuuki, ar tik nebus visos akcijinės ir kokios kiniškos  doh.gif
Išsiimti viena ranka labai paprasta, reikia pradžioj stumtelt raumenukais, o paskui visa taurelės apačią suspaust, nėra ten kąveikt dviem rankom  biggrin.gif

taip ir darau( stumiu) bet kad uz apacia suspausti ir kalbos nera ...ji pas mane gan giliai buna ..nors merginos ir raso kad gal ir negerai taip giliai , bet viso pirma as to proceso negaliu reguliuot ...ji pati taip giliai pasislepe , o antra man viskas ok- as jos nejauciu ir neprateka) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 02 20, 19:39)
kiek daug blogų atsiliepimų apie yuuki, ar tik nebus visos akcijinės ir kokios kiniškos  doh.gif

Nemanau, kad čia akcija kalta - tiesiog įgūdžių trūksta. Net pažiūrėjau - Yuuki pagaminta Čekijoje mirksiukas.gif Man šiandien pirma diena "draugystės" su taurele ax.gif
Atsakyti
Na aš antra diena jau kaip draugauju su taurele. Gal ir kietokas tas žiedas jaučias mums jautresnėms. Bet šiandien spazmų lyg ir nebuvo. Ir nepratekėjo. Nakčiai dėjau paketą, tai tiek papylė blink.gif , kad atrodo, kas dieną neišbėgo, naktį išbėgo. Tikrai neatsimenu tokių gausių mm naktį. O dieną visai mažai . Nesuprantu. Vienu žodžiu, laukiam istorijos tęsinio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 02 21, 18:30)
Na aš antra diena jau kaip draugauju su taurele. Gal ir kietokas tas žiedas jaučias mums jautresnėms. Bet šiandien spazmų lyg ir nebuvo. Ir nepratekėjo. Nakčiai dėjau paketą, tai tiek papylė  blink.gif , kad atrodo, kas dieną neišbėgo, naktį išbėgo. Tikrai neatsimenu tokių gausių mm naktį. O dieną visai mažai . Nesuprantu. Vienu žodžiu, laukiam istorijos tęsinio...  g.gif


bent jau man mmm pradzioje viena karta per nakti reikia ispilti turini. kitaip prateka...
o kadangi keltis tai tingiu.... blush2.gif tai isidedu medziagini iklota. siek tiek prateka, bet nedaug...
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 02 20, 19:49)
taip ir darau( stumiu) bet kad uz apacia suspausti ir kalbos nera ...ji pas mane gan giliai buna ..nors merginos ir raso kad gal ir negerai taip giliai , bet viso pirma as to proceso negaliu reguliuot ...ji pati taip giliai pasislepe , o antra man viskas ok- as jos nejauciu ir neprateka) 4u.gif

mano irgi giliai būna, kartais paieškot tenka biggrin.gif Aš visad pritupiu, pastumiu ir tada ieškau biggrin.gif nereik bijot kišt pirštukus biggrin.gif
Atsakyti
Labuka,

Aš irgi įsigijau Yuuki taurelę...Labai puikiai susidraugavom,nors tai mano pirmoji taurelė thumbup.gif
Pratekėjo tik pirmą dieną..nes trūko įgudžių įsidėti...bet jau kitomis dienomis be problemų..tiesa,jau po pusdienio pasitrumpinau kotelį per 2 nariukus...Taurelės nejaučiu nė trupučio,nėra jokių bėdų nei su įdėjimu,nei su išėmimu thumbup.gif
Esu labai patenkinta,nesigailiu nė kiek įsigijusi thumbup.gif
Atsakyti
Man kilo klausimas, o vat jei išvažiavus užsienin ar pas kažką atostogaut, kaip tada elgtis? turiu omeny jei ant dienų turi ateiti mmm ir negi vežtis puoduką, kuriame apvirti taurelę? ar apvirti namuose ir ją vežtis, net jei susirksi tik po savaitės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2012 02 22, 09:57)
Man kilo klausimas, o vat jei išvažiavus užsienin ar pas kažką atostogaut, kaip tada elgtis? turiu omeny jei ant dienų turi ateiti mmm ir negi vežtis puoduką, kuriame apvirti taurelę? ar apvirti namuose ir ją vežtis, net jei susirksi tik po savaitės? ax.gif


as turbut namuose dezinfekuociau ir vezciausi.

ir namuose neddezinfekuoju pries pas dedant. Kai turiu laiko tarp ciklu.

arba buna pirkti tokie rinkinukai, su kuriais galima dezinfekuoti be virimo...
va cia:
http://www.femininew...-kit-1434-p.asp

Lietuvoje tokiu kol kas nemaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2012 02 22, 09:57)
Man kilo klausimas, o vat jei išvažiavus užsienin ar pas kažką atostogaut, kaip tada elgtis? turiu omeny jei ant dienų turi ateiti mmm ir negi vežtis puoduką, kuriame apvirti taurelę? ar apvirti namuose ir ją vežtis, net jei susirksi tik po savaitės? ax.gif


Paprasčiausiai prieš ją dedantis, išplaukite su int. higienos prausikliu ir viskas. Ne kartą teko būti kelionėse, kur neįmanoma jos būtų buvę pavirinti, tai tik kruopščiai nuploviau po tekančiu vandeniu su prausikliu ir viskas. Na nieko nenutiko, nei man nei taurelei biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau ir as pagaliau. Nusipirkau fleurcup small taurele.
Kaip jau iprasta, turiu siek tiek keblumu isidedant ir issimant taurele. Su isemimu siaip nebutu bedu, bet kad ta taurele pabega labai jau giliai, visai praverstu ilgesnis kotelis biggrin.gif Matyt gimdos kaklelis aukstai pas mane g.gif
Tik va vienas nemaloniausias aspektas man buvo su slapinimusi. Matyt taurele slapimtakius kazkiek uzspaudzia, tai negaliu normaliai nusislapinti. Ar yra kitoms taip buve? Gal man dar truksta igudziu isidedant ar kazka darau ne taip? Patikrinti, ar gerai isidejau, nelabai pavyksta - pirstai per trumpi biggrin.gif Siaip nera jokio nemalonaus pojucio, pacios taureles nejauciu, kotelio nejauciu, tik va su tuo slapinimusi doh.gif Nueini i wc, nulasini kelis lasus, o uz puslavalndzio jauti, kad pusle vis tiek dar pilna. Siandien trecia menesiniu diena, bet jau nebesidejau taureles - bijau rizikuoti pakenkti puslei ar slapimtakiams.
Atsakyti