Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(restarta @ 2012 02 17, 16:36)
Šiandien jau gavau fleurcup  smile.gif  Atrodo švelnesnė, minkštesnė, šiek tiek trumpesnė už yuuki.Pabandžius galėsiu smulkiau parašyti įspūdžius  ax.gif Tikiu, kad viskas bus ok  biggrin.gif

iš kur užsakinėjai fleurcup?
Atsakyti
Turbūt, kad iš www.fleurcup.com mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 17 vasario 2012 - 22:33
QUOTE(Hennessy @ 2012 02 17, 22:31)

Taip taip taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2012 02 15, 18:35)
mano turetos DIva, mooncup ir fleurcup neturejo jokio kvapo g.gif

Mano MoonCup irgi neturėjo.
Papildyta:
QUOTE(boruze_taskuota @ 2012 02 15, 17:36)
Galiu ir aš pasidalinti įspūdžiais. Turiu YUUKI nr 2 taurelę. Naudojau pirmą kartą. Man visiškai nepatiko. Maudė ir skaudėjo, atrodė kad buvau ne "ten" įsidėjusi, į užpakalį susikišusi. Tualete nei reikalų nėjo atlikt-skaudėjo, ar raumenys per daug įsitempė ar kas nežinau. Įdėjus žemiau ji man krenta lauk, nesuprantu gal ką ne taip darau. Lauksiu sekančių mm ir bandysiu vėl g.gif pirmieji įspūdžiai visiškai nekokie doh.gif


O negali būt, kad jums ši taurelė per didelė? Mano MoonCup yra to dydžio, kur po gimdymo ar po 30, bet toks jausmas, kad ji man per didelė. Nes sunku įsidėt ir išsiimt, o ir diskomfortas ją įsidėjus jaučiasi ir dažniau į tualetą norisi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2012 02 18, 03:22)
Mano MoonCup irgi neturėjo.
Papildyta:
O negali būt, kad jums ši taurelė per didelė? Mano MoonCup yra to dydžio, kur po gimdymo ar po 30, bet toks jausmas, kad ji man per didelė. Nes sunku įsidėt ir išsiimt, o ir diskomfortas ją įsidėjus jaučiasi ir dažniau į tualetą norisi. doh.gif

na pagal viską turėtų tikti nr 2, nes esu gimdžiusi, gal nemokėjau įsidėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2012 02 18, 17:22)

O negali būt, kad jums ši taurelė per didelė? Mano MoonCup yra to dydžio, kur po gimdymo ar po 30, bet toks jausmas, kad ji man per didelė. Nes sunku įsidėt ir išsiimt, o ir diskomfortas ją įsidėjus jaučiasi ir dažniau į tualetą norisi. doh.gif

mooncup mazesne nei diva, turiu toki pat dydi, kaip ir jus. Sunku isimt, nes ji slidi, standi, o ir pats krastelis labai storas, Divos krastelis plonesnis, minkstesnis, pati taurele minkstesnio materiolo, todel ja labai lengva idet isimt, o mooncup del to krasto net ir sulankstyt sunkiau, jau nekalbu apie isemima. Divos koteli isvis buvau nukirpus, o mooncup palikau centimetra, nes be jo kazin ar sugrabaliociau, slysta is nagu doh.gif
Yuuki man pasirode tokia didoka didoka, gali but, kad ir per didele kai kuriom g.gif Ypac jei koks kaklelis zemai
Atsakyti
Sveikos, bandau ir aš Yukki nr 1 . mažesnę, nors ir gimdžius. Įsidėjau lengvai, trukdo kotelis, na, bet dar pusvalandis nepraėjo, o jau skubu girtis tongue.gif . Aš esu iš tų jautriųjų, kur nemėgsta jokių "invazijų" ir svetimkūnių. Tad noriu išdėstyti argumentus kodėl mažesnę taurelę rinkaus, gal kitom padės.
Esu skaičius, kad toms kurių jautri šlapimo pūslė, žemai gimdos kaklelis, kurios užsiima joga, ar kitu sportu, kur pilvo raumenys gerai išvystyti, nors ir gimdžiusios turėtų rinktis mažesnę dėl anatomijos ypatumų.
Tad taip ir padariau. Kol kas jaučiu, kad esu kažką isidėjus, bet didelio diskomforto nekelia (primenu kad esu itin jautri visiem skausmeliams tongue.gif ) . Dabar sėdžiu ir galvoju, kada eit patikrint ar ten viskas gerai. O švaros jausmas tai tikrai liuks thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 02 20, 09:52)
Dabar sėdžiu ir galvoju, kada eit patikrint ar ten viskas gerai.

Na, po kokio pusdienio smile.gif
Atsakyti
Per tą laiką net du kartus persidėjau. Pirmą kartą praleido, vėliau buvo gerai jau. Bet spazmuoja gimdą. Aš tokių skausmelių nelabai ištveriu, nes iki alpulio gali davest. Žiūrėsiu kaip bus toliau. Manau kad gal per kieta taurelė, kad spazmus provokuoja? Na ir šiaip man jų būna pirmom dienom. tad laukiu toliau ir nervinuos, nejau ji man netiks verysad.gif . Nors su įdėjimu ir išėmimu problemų tikrai nėra.
Atsakyti
pirmas dienas sprest tau ji tinka ar ne - nemanau, kad reiktu, nes is tikruju bent jau pirmas menstruacijas si svetimkuni bandai prisijaukint, nori nenori tu ji jauti, per antra cikla jau bus geriau mirksiukas.gif Nebent dydis butu per didelis ir netilptu visa - tada jau kita kalba.
jei labai spazmuoja - siandien jau nesidekit jos, isidesit rytoj ir vel pameginsit prisijaukint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 02 20, 14:16)
Per tą laiką net du kartus persidėjau. Pirmą kartą praleido, vėliau buvo gerai jau. Bet spazmuoja gimdą. Aš tokių skausmelių nelabai ištveriu, nes iki alpulio gali davest. Žiūrėsiu kaip bus toliau. Manau kad gal per kieta taurelė, kad spazmus provokuoja? Na ir šiaip man jų būna pirmom dienom. tad laukiu toliau ir nervinuos, nejau ji man netiks  verysad.gif . Nors su įdėjimu ir išėmimu problemų tikrai nėra.

ziuriu ne man vienai tas skausmas jaucias, manau, kad ta yukki per kieta, nes kai dar neturejau ir skaiciau atsiliepimus tai kazkaip neuzkliuvo kad kam nors skaudetu, visos buvo labai patenkintos, gal kitu firmu jos tikrai geresnes, minkstesnes ir nesijuacia, bet yukki tai as nemanau , kad galesiu toliau naudot, nes tikrai labai nesmagiai jauciuosi su ja. gailiuosi kad pirkau, dabar nei ismest nei parduot panaudota..
Atsakyti
O as greiciausiai susidraugausiu su Yukki ...viskas kaip ir neblogai. Tik niekaip negaliu suprasti kodel man taip skauda kai isimu .. skauda ir netgi labai ...kad vos kentet galiu.Darau viska pagal plana)) apie viska zinau..skauda jau prie pat pat "galo".Aisku bandysiu dar ir dar)
Atsakyti