Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Na, jei yra CE ženklinimas, reiškia bent minimalius europinius saugumo reikalavimus atitinka, tai gal visai nieko drinks_cheers.gif
Atsakyti
As nerizikuociau vis viena schmoll.gif Juk fleurcup iseina apie 10 lt brangiau, o dar jei perki susikooperaves, ne tiek nesusidaro, bet viskas zymiai rimciau ir pagaminta Europoje.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 02 15, 15:15)
As nerizikuociau vis viena  schmoll.gif Juk fleurcup iseina apie 10 lt brangiau, o dar jei perki susikooperaves, ne tiek nesusidaro, bet viskas zymiai rimciau ir pagaminta Europoje.


Europa tai ne šventa karvė, nereikia aklai pasitikėti, jeigu jau gamintojas ES tai jau kokybė garantuota, nė velnio, ES taip sėkmingai štampuoja kenksmingus žmogaus sveikatai prekes 4u.gif
Labai teisingai pasielgta, jeigu kas neaišku, klausi pardavėjo. Gautas atsakymas gana išsamus 4u.gif
Turiu Lunette tai ji skleidžia kvapą, nėra visai bekvapė 4u.gif
Atsakyti
Jofky, bet kai pardavejas reklamuodamas preke neatskleidzia nei jos pavadinimo, nei gamintojo - man is karto galvoje skamba pavojaus varpai. Tuo labiau, kad pardaveju svetaine informatyvumu irgi nepasizymi.
Taip, Europa nera nekalta, bet Kinija ne siaip sau turi prastesne reputacija.

gamintojo psl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 15 vasario 2012 - 16:04
Galiu ir aš pasidalinti įspūdžiais. Turiu YUUKI nr 2 taurelę. Naudojau pirmą kartą. Man visiškai nepatiko. Maudė ir skaudėjo, atrodė kad buvau ne "ten" įsidėjusi, į užpakalį susikišusi. Tualete nei reikalų nėjo atlikt-skaudėjo, ar raumenys per daug įsitempė ar kas nežinau. Įdėjus žemiau ji man krenta lauk, nesuprantu gal ką ne taip darau. Lauksiu sekančių mm ir bandysiu vėl g.gif pirmieji įspūdžiai visiškai nekokie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze_taskuota @ 2012 02 15, 17:36)
Galiu ir aš pasidalinti įspūdžiais. Turiu YUUKI nr 2 taurelę. Naudojau pirmą kartą. Man visiškai nepatiko. Maudė ir skaudėjo, atrodė kad buvau ne "ten" įsidėjusi, į užpakalį susikišusi. Tualete nei reikalų nėjo atlikt-skaudėjo, ar raumenys per daug įsitempė ar kas nežinau. Įdėjus žemiau ji man krenta lauk, nesuprantu gal ką ne taip darau. Lauksiu sekančių mm ir bandysiu vėl g.gif pirmieji įspūdžiai visiškai nekokie doh.gif


Nors skausmo nejaučiu, bet prieš gamtinius reikalus taurelę turiu išimti, na niekaip man su ja neišeina, nei didelis, nei mažas doh.gif
Atsakyti
Tos, kurios neturi jokių bėdų, gal galėtų papasakoti, kaip tiksliai jos deda tą taurelę?
Atsakyti
QUOTE(Somaja @ 2012 02 15, 02:04)
Sveikos, neseniai atsiemiau savo yuuki taurele, is beta.lt, dar neteko ismeginti smile.gif kazkaip nuo tos gumos sklinda kazkoks nemalonus kvapas, ar cia taip turi buti?

mano turetos DIva, mooncup ir fleurcup neturejo jokio kvapo g.gif
Papildyta:
QUOTE(boruze_taskuota @ 2012 02 15, 18:22)
Tos, kurios neturi jokių bėdų, gal galėtų papasakoti, kaip tiksliai jos deda tą taurelę?

http://www.youtube.c...h?v=qLPBZz3uJEg paziurekit, gal bus aiskiau
Atsakyti
QUOTE([wanesa] @ 2012 02 14, 10:11)
Galvojau cia man vienai taip tempia, bet jei taip buna tai manau atrasiu dar buda kaip teisingai isideti smile.gif

Pirmus porą kartų irgi toks nemalonus jausmas buvo.Suskaudo gan stipriai, bet matyt tikrai per aukštai buvo, atsirėmė i kaklelį...žemai jis pas mane.Tai tiesiog pataisiau, pasukau, pajudinau į šonus ir pajutau kaip įsistatė geriau.Ir pirmą kartą išimant labai nekažką buvo...bet pažiūrinėjau internete kas kaip, pasiskaičiau komentarus ir vėliau jau viskas gerai.Aišku norėtųsi trumpesnės...laukiu atkeliaujant kitos firmos taurelės 4u.gif Ačiū vienai dalyvei už kooperaciją mirksiukas.gif
Bent jau man, kuo mažiau prisipildo, tuo sunkiau išsiima ax.gif
Manau, kad nereikia bijoti, reikia ieškoti, bandyti ir viskas bus gerai.Aš tai tikrai už taureles...na, ta prasme... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze_taskuota @ 2012 02 15, 17:36)
Galiu ir aš pasidalinti įspūdžiais. Turiu YUUKI nr 2 taurelę. Naudojau pirmą kartą. Man visiškai nepatiko. Maudė ir skaudėjo, atrodė kad buvau ne "ten" įsidėjusi, į užpakalį susikišusi. Tualete nei reikalų nėjo atlikt-skaudėjo, ar raumenys per daug įsitempė ar kas nežinau. Įdėjus žemiau ji man krenta lauk, nesuprantu gal ką ne taip darau. Lauksiu sekančių mm ir bandysiu vėl g.gif pirmieji įspūdžiai visiškai nekokie doh.gif

Man lygiai tas pats, tik pas mane S dydzio, zemiau isidejus tai netaip skauda, bet po kiek laiko ji nuslenka giliau. Vakar ryte isidejau ir po pietu kai vaziavau mano tai nebegalejau kentet, norejosi kuo greiciau ja issiimti doh.gif

Gal ji per kieta?gal kitu firmu jos minkstesnes buna ir nesijaucia nieko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriell'e: 15 vasario 2012 - 19:20
Na man šioks toks skausmas, maudimas jautėsi tik tik pradėjus naudoti taurelę (Diva)- pirmą naudojimo dieną, na gal dar ir antrą šiek tiek... Bet aš tada pagalvojau, kad čia man psichologiškai smile.gif nes "klausiausi" vis - ar neteka kas ten... ar neiškrito ir t.t. lotuliukas.gif O poto ir iki šiol viskas thumbup.gif Galvoju, kad organizmas taip reagavo į naujovę smile.gif kol apsiprato. o dabar net ir pamirštu kartais, kad ji ten yra bigsmile.gif
Liuks dalykėlis drinks_cheers.gif

Atsakyti
Šiandien jau gavau fleurcup smile.gif Atrodo švelnesnė, minkštesnė, šiek tiek trumpesnė už yuuki.Pabandžius galėsiu smulkiau parašyti įspūdžius ax.gif Tikiu, kad viskas bus ok biggrin.gif
Atsakyti