Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

man tempe, maude, skaudejo, kai isidejau per giliai, uz kaklelio. Turit stumt tik tiek, kol atsirems i kaklelio sienele, pajausit pati, kad toliau jau nebelenda.
Jei tinkamai isdejot, kotelis islindes, maiso - zinoma, kad galit trumpint
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2012 02 14, 00:58)
man tempe, maude, skaudejo, kai isidejau per giliai, uz kaklelio. Turit stumt tik tiek, kol atsirems i kaklelio sienele, pajausit pati, kad toliau jau nebelenda.
Jei tinkamai isdejot, kotelis islindes, maiso - zinoma, kad galit trumpint

Aciu uz patarimus smile.gif tikiuosi viskas bus gerai. Galvojau cia man vienai taip tempia, bet jei taip buna tai manau atrasiu dar buda kaip teisingai isideti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [wanesa]: 14 vasario 2012 - 10:12
Sveikos, neseniai atsiemiau savo yuuki taurele, is beta.lt, dar neteko ismeginti smile.gif kazkaip nuo tos gumos sklinda kazkoks nemalonus kvapas, ar cia taip turi buti?
Atsakyti
http://www.akcijatau...mpaign=kartu.lt

bet jau vien parduotuves pavadinimas kiniskosprekes... kazkaip aciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 02 15, 08:34)
http://www.akcijatau...mpaign=kartu.lt

bet jau vien parduotuves pavadinimas kiniskosprekes... kazkaip aciu unsure.gif


Nemanau, kad kiniskosprekes labai blogai. Juk daug ka veza iš Kinijos smile.gif O kaina tikrai gera, neteko tokios niekur matyti.
Atsakyti
Viena narė minėjo, jog buvo mačiusi pas Kiniečius taureles po kelis dolerius... Kad tik čia nebūtų tas variantas ax.gif
Šiaip kiniškos prekės nėra blogis, gi daug kas ten gaminama šiais laikais, bet visgi taurelę be pavadinimo bijočiau pirkti blush2.gif Manau, jog kažkokie kokybės standartai turi būti taikomi ir tikiu, jog Europoje ir JAV gaminamoms taurelėms jie galioja ir jų yra laikomasi. O čia nelabai aišku, nei kas gamina, nei iš ko (na, silikonas, bet ir jis būna skirtingas)... Kažkaip baugu būtų dėtis į tokią jautrią vietą ax.gif
Atsakyti
Parasiau į kiniskosprekes, paklausiau del saugumo ir koks tai silikonas. Laukiu atsakymo, kai gausiu, pasidalinsiu.




QUOTE(Hennessy @ 2012 02 15, 10:28)
Viena narė minėjo, jog buvo mačiusi pas Kiniečius taureles po kelis dolerius... Kad tik čia nebūtų tas variantas  ax.gif
Šiaip kiniškos prekės nėra blogis, gi daug kas ten gaminama šiais laikais, bet visgi taurelę be pavadinimo bijočiau pirkti  blush2.gif  Manau, jog kažkokie kokybės standartai turi būti taikomi ir tikiu, jog Europoje ir JAV gaminamoms taurelėms jie galioja ir jų yra laikomasi. O čia nelabai aišku, nei kas gamina, nei iš ko (na, silikonas, bet ir jis būna skirtingas)... Kažkaip baugu būtų dėtis į tokią jautrią vietą  ax.gif

Atsakyti


QUOTE(Hennessy @ 2012 02 15, 09:28)
Viena narė minėjo, jog buvo mačiusi pas Kiniečius taureles po kelis dolerius... Kad tik čia nebūtų tas variantas  ax.gif
Šiaip kiniškos prekės nėra blogis, gi daug kas ten gaminama šiais laikais, bet visgi taurelę be pavadinimo bijočiau pirkti  blush2.gif  Manau, jog kažkokie kokybės standartai turi būti taikomi ir tikiu, jog Europoje ir JAV gaminamoms taurelėms jie galioja ir jų yra laikomasi. O čia nelabai aišku, nei kas gamina, nei iš ko (na, silikonas, bet ir jis būna skirtingas)... Kažkaip baugu būtų dėtis į tokią jautrią vietą  ax.gif


man tik keista, kad nenurodytas gamintojas ir sudetis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 02 15, 10:34)
man tik keista, kad nenurodytas gamintojas ir sudetis  g.gif

Tai vat ir aš apie tą patį g.gif
Na, gal el. paštu pagal Glamory užklausimą daugiau info suteiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 02 15, 10:41)
Tai vat ir aš apie tą patį  g.gif
Na, gal el. paštu pagal Glamory užklausimą daugiau info suteiks  unsure.gif


keista, nes nuotrauka yra SheCup Indijos gamintojo, o raso Gmintojas: Kinija.

Painiava doh.gif
Atsakyti
Na va, gavau atsakyma is kiniskosprekes.
As tai nzn, manau, gal ir surizikuosiu isigyti. Kaina visgi nebloga smile.gif



kiniskosprekes.lt info@kiniskosprekes.lt

11:49 AM (1 minute ago)

to me
Sveiki,
malonu, kad domitės mūsų siūlomomis prekėmis.
Taureles gauname iš gamintojo Kinijoje - HUAZHENG SILICONE MANUFACTURE
FACTORY. Taurelės yra saugios naudoti, nes silikonas, iš kurio jos
pagamintos, turi FDA bei SGS sertifikatus. Yra CE ženklinimas. Šis
gamintojas veikia jau 8 metus.

Taurelėms gaminti naudojamas LSR silikonas. Ši silikono rūšis naudojama
gaminant medicininius reikmenis, taip pat maisto gamybos reikmenis ir pan.
Taurelės neturi visiškai jokio kvapo. Mes parduodame tik bespalves
taureles.

Jų yra dviejų dydžių:
S dydis: skersmuo – 40 mm, ilgis – 46 mm, kotelio ilgis – 25 mm*, talpa –
15 ml.
L dydis: skersmuo – 46 mm, ilgis – 53 mm, kotelio ilgis – 17 mm*, talpa –
26 ml.

Patys patikriname kiekvieną prekę, kad jį būtų kokybiška, todėl galime
patikinti, kad užsakius mūsų prekę, Jus pasieks tik geros kokybės
gaminiai.


Jeigu turite dar kokių nors klausimų, klauskite, mums bus malonu atsakyti.





Pagarbiai,
kiniskosprekes.lt
shop.kinikosprekes.lt



Atsakyti
QUOTE(Somaja @ 2012 02 15, 01:04)
Sveikos, neseniai atsiemiau savo yuuki taurele, is beta.lt, dar neteko ismeginti smile.gif kazkaip nuo tos gumos sklinda kazkoks nemalonus kvapas, ar cia taip turi buti?


Aš kiek pamenu, mano taurelė gal ir turėjo šiokį tokį jaučiamą kvapą, bet nepasakyčiau, kad nemalonus buvo, bet kad jį užuostum reikėdavo uostyti, iš atstumo nesijautė tikrai.

O tu pabandyk ją išplauti su int. higienos prausikliu, bei palik išimtą kur nors, gal tas kvapas dinks.
Atsakyti