Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

net pamatavau savo antra dydi smile.gif

kauselio, be kotelio ilgis yra mazdaug 5,5 cm.
Atsakyti
Pagrindas 5,7 cm, kotelis 1,9 cm. Cia pagal aprasymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo restarta: 07 vasario 2012 - 16:40
QUOTE(Felisė @ 2012 02 07, 17:36)
net pamatavau savo antra dydi smile.gif

kauselio, be kotelio ilgis yra mazdaug 5,5 cm.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 02 07, 16:39)
Pagrindas 5,7 cm, kotelis 1,9 cm.  Cia pagal aprasymus.


cia turbut priklauso nuo matuotojo biggrin.gif

va informacija is gamintojo oficialaus puslapio, kas supranta rusu k.

raso, kad ilgis be kotelio yra 56 mm.

Чашка № 2 (больший размер):
длина чашки с ножкой 74 мм (56 мм без ножки)


Nors man atrodo, kad tie mm tikrai neturi daug reiksmes.
Atsakyti
Ai, aš tai pagal šitą žiūrėjau ax.gif Šiaip tai jo, tas mm ar pora nelabai ką vaidina biggrin.gif
http://menstrualcupi...parison-photos/
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2012 02 07, 08:02)


ačiū už informaciją 4u.gif
ką aš be SM daryčiau? bigsmile.gif bus puiku. jeigu ir man taip patiks kaip daugumai, visoms draugėms smegenis praplausiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 07 vasario 2012 - 20:30
QUOTE(teplė @ 2012 02 07, 20:30)
ačiū už informaciją 4u.gif
ką aš be SM daryčiau? bigsmile.gif bus puiku. jeigu ir man taip patiks kaip daugumai, visoms draugėms smegenis praplausiu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif as jau sese ikalbejau thumbup.gif tikiuos patiks ir jai g.gif
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 02 07, 21:30)
ačiū už informaciją 4u.gif
ką aš be SM daryčiau? bigsmile.gif bus puiku. jeigu ir man taip patiks kaip daugumai, visoms draugėms smegenis praplausiu lotuliukas.gif

thumbup.gif Aš dar neturiu, o jau drauges kibinu, kad gal pabandom, gal patiks smile.gif biggrin.gif bet jaučiu aš pirma įsigysiu, o tada jau agituosiu smile.gif Tik, blyn, vėl pražiopsojau Yuuki akciją.. doh.gif Kaip tik būtų proga išmėginti (šita kaina ne taip kandžiojasi) biggrin.gif
Atsakyti
Oi bus dar, manau, akcijų šitų...jau gal kokį trečią kartą...jei ne daugiau buvo g.gif
Labai įdomu bus išgirsti naujų nuomonių ax.gif
Atsakyti
Pasiskaicius cia daug geru atsiliepimu is tu kurios naudoja, uzsimaniau ir as isbandyti, kaip tik akcija pasitaike tai nusipirkau ta YUUKI. Siandien ja atsiemiau, o kadangi tos dienos dabar, tai ir isbandziau.
Kaip pirma karta tai isidejo tikrai lengvai, visiskai jos nejauciau, bet iskart po keliu minuciu pradejau jaust toki nemalonu tempima, skausma, nepasakyciau, kad labai skaudejo, bet toks nemalonus jausmas. Ar taip turi buti? g.gif po kiek laiko viskas praejo , dar veliau pastebejau, kad ji praleidzia, tada nutariau issimti, aisku isemimas buvo labai nemalonus, bet manau reikia praktikos smile.gif taurele buvo uzsipildziusi tik trecdaliu, po antro idejimo tas nemalonus jausmas buvo jau stipresnis ir kuo tuoliau tuo labiau jauciau diskomforta. galiausiai issiemiau ir dabar abejoju ar toliau galesiu ja naudotis.
Noriu paklausti jau tu kas naudoja ar ja labai giliai reikia kisti? as tai kai buvau isidejus tai tas kotelis vos vos ilindes buvo (bet jis man nemaise)gal giliau reik isikt?
Atsakyti
QUOTE([wanesa] @ 2012 02 13, 23:10)
Pasiskaicius cia daug geru atsiliepimu is tu kurios naudoja, uzsimaniau ir as isbandyti, kaip tik akcija pasitaike tai nusipirkau ta YUUKI. Siandien ja atsiemiau, o kadangi tos dienos dabar, tai ir isbandziau.
Kaip pirma karta tai isidejo tikrai lengvai, visiskai jos nejauciau, bet iskart po keliu minuciu pradejau jaust toki nemalonu tempima, skausma, nepasakyciau, kad labai skaudejo, bet toks nemalonus jausmas. Ar taip turi buti?  g.gif  po kiek laiko viskas praejo , dar veliau pastebejau, kad ji praleidzia, tada nutariau issimti, aisku isemimas buvo labai nemalonus, bet manau reikia praktikos smile.gif taurele buvo uzsipildziusi tik trecdaliu, po antro idejimo tas nemalonus jausmas buvo jau stipresnis ir kuo tuoliau tuo labiau jauciau diskomforta. galiausiai issiemiau ir dabar abejoju ar toliau galesiu ja naudotis.
Noriu paklausti jau tu kas naudoja ar ja labai giliai reikia kisti? as tai kai buvau isidejus tai tas kotelis vos vos ilindes buvo (bet jis man nemaise)gal giliau reik isikt?


Na, kartais jaučiasi toks kaip tempimas, bet tada aš ją iš naujo įsidedu. Taurelė turi būti žemiau gimdos kaklelio.Aš kotelį esu visiškai nukirpusi, nes pas mane taurelė žemai įsistato. Gali tau praleisti ir dėl to, kad per aukštai įdėta.
Išimant sulek ją, tada lengviau išsiims, o jeigu tu ją paprastai trauki, tai gali skaudėti, vien dėl vakumo.
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2012 02 14, 00:19)
Na, kartais jaučiasi toks kaip tempimas, bet tada aš ją iš naujo įsidedu. Taurelė turi būti žemiau gimdos kaklelio.Aš kotelį esu visiškai nukirpusi, nes pas mane taurelė žemai įsistato. Gali tau praleisti ir dėl to, kad per aukštai įdėta.
Išimant sulek ją, tada lengviau išsiims, o jeigu tu ją paprastai trauki, tai gali skaudėti, vien dėl vakumo.

o tai kaip zinoti ji auksciau ar zemiau gimdos kakllelio isideda? isidejus ja kaip patikrinti? nelabai suprantu blush2.gif
nu bandysiu zemiau , bet reiks nukirpti tada ir man ta koteli nes ji ir taip zemai man isideda
Atsakyti