Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(teplė @ 2012 02 06, 18:09)
geras daiktas, sudomino, bet išpūstos kainos pribloškė verysad.gif  netoli 100lt už silikono gabaliuką? tokia primityvi gamyba - žindukai su silikonu ir sudėtingesni, ir kelis kartus pigesni.
tikiuosi atpigs. dabar dar naujovė...

ir dar negali žinot ar tiks, patiks...

100 lt tai jau labai brangi, man rodos merginos nuo 40 iki 70 lt perka g.gif Maniškę kainavo apie 70 lt su visais parsiuntimais smile.gif na, man tai sakyčiau įklotų kainos pribloškia doh.gif Kiek jų per mėnesį reikia, taitaurelė jau seniai atsipirko thumbup.gif Ir dar visapusiškas komfortas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2012 02 06, 18:37)
100 lt tai jau labai brangi, man rodos merginos nuo 40 iki 70 lt perka  g.gif Maniškę kainavo apie 70 lt su visais parsiuntimais smile.gif na, man tai sakyčiau įklotų kainos pribloškia  doh.gif Kiek jų per mėnesį reikia, taitaurelė jau seniai atsipirko  thumbup.gif Ir dar visapusiškas komfortas  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif aš pirkau už 50lt thumbup.gif apie komforta net nešneku koks gėris jos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 02 06, 19:08)
drinks_cheers.gif  aš pirkau už 50lt thumbup.gif apie komforta net  nešneku koks gėris jos thumbup.gif


per kur pirkai?
man baisiai reikia:)
Atsakyti
iš kur galima pigiau atsisiųsti taurelę?
Atsakyti
Sveikos, dabar kaip tik akcija yuuki taurelei beta.lt
Gal atsirastu daugiau atsiliepimu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Somaja @ 2012 02 07, 03:09)
Sveikos, dabar kaip tik akcija yuuki taurelei beta.lt
Gal atsirastu daugiau atsiliepimu? smile.gif

paskaitykit temą, keli paskutiniai puslapiai vis apie Yuuki taurelė parašyta doh.gif
Atsakyti
Siandien akcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Somaja @ 2012 02 07, 03:09)
Sveikos, dabar kaip tik akcija yuuki taurelei beta.lt
Gal atsirastu daugiau atsiliepimu? smile.gif

Nei vieno blogo atsiliepimo tongue.gif nepabandžius nežinosi, o aš manau, kad verta.
Net man, su styrančiu koteliu jausmas geresnis negu su vienkartiniais tais visais... Švaros, sausumo jausmas, o ten jau su tais įsidėjimais/išėmimais praktikos reikia.Iš daugumos postų darau išvadą, kad išimti kiek sunkiau ar nemaloniau, bet su laiku viskas tik geryn. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2012 02 07, 09:02)


tai si netinka, toms kuriu kakleliai trumpi
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2012 02 07, 13:02)
tai si netinka, toms kuriu kakleliai trumpi


kakleliai nebuna trumpi, jie gali buti zemai tongue.gif

1 dydis tinka smile.gif
nors as visada maniau, kad mano kaklelis zemai, lengvai ji pasiekiu, o naudoju antra dydi.
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 02 07, 14:33)
nors as visada maniau, kad mano kaklelis zemai, lengvai ji pasiekiu, o naudoju antra dydi.

Aš visai pasimetusi dėl dydžio, nors turėjusi 3 normalius gimdymus, bet kiek esu įsitikinusi, kaklemis žemai, nes labai lengvai pasiekiu (apie 4-5cm), tai galvoju, kad Yuuki antras dydis gali remtis ir kelti diskomfortą. Labai norėčiau įsigyti, bet norėtusi prisitaikyti teisingą dydį.
Parašykite merginos, ar didesnės Yuuki ilgis — 75 mm yra su koteliu ar toks tik kaušelio ilgis?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 02 07, 15:04)
Aš visai pasimetusi dėl dydžio, nors turėjusi 3 normalius gimdymus, bet kiek esu įsitikinusi, kaklemis žemai, nes labai lengvai pasiekiu (apie 4-5cm), tai galvoju, kad Yuuki antras dydis gali remtis ir kelti diskomfortą. Labai norėčiau įsigyti, bet norėtusi prisitaikyti teisingą dydį.
Parašykite merginos, ar didesnės Yuuki ilgis — 75 mm yra su koteliu ar toks tik kaušelio ilgis?



ir as del to dvejoju.
Atsakyti