Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

skaitau... ir galvoju ar man jos reik, bet kai buna tos dienos, tai kancia...

kiek zinau, kai eidavau pas gyd nestumo metu, sake,kad kaklelis trumpas ir gimda zemai, esu dvieju vaiku mama... tai kokios reiktu man? antros? o kiek ju firmu... oi oi.... o kaip paciai dydi pasirinkti?
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2012 02 05, 12:02)
skaitau... ir galvoju ar man jos reik, bet kai buna tos dienos, tai kancia...

kiek zinau, kai eidavau pas gyd nestumo metu, sake,kad kaklelis trumpas ir gimda zemai, esu dvieju vaiku mama... tai kokios reiktu man? antros? o kiek ju firmu... oi oi.... o kaip paciai dydi pasirinkti?



trumpas kaklelis ir zemai esanti gimda - busenos kurios budingos nestumo metu.
tai nebutinai reiskia, kad jusu gimdos kaklelis yra labai zemai smile.gif

Jei gimdete naturaliai, as bandyciau antra dydi.

Dar labai svarbu menstruaciju gausumas. Pas mane kelios dienos buna labai gausios, del to man ne maziau aktualu ir talpa.
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2012 02 05, 13:02)
skaitau... ir galvoju ar man jos reik, bet kai buna tos dienos, tai kancia...

kiek zinau, kai eidavau pas gyd nestumo metu, sake,kad kaklelis trumpas ir gimda zemai, esu dvieju vaiku mama... tai kokios reiktu man? antros? o kiek ju firmu... oi oi.... o kaip paciai dydi pasirinkti?

reikia reikia, drasiau tongue.gif Jei mmmm kancia - tai pirmas pozymis, kad turi kazka kita isbandyt. Nepasitenkinusiu vos viena kita, o dauguma musu dziaugiasi. TAd sunku pasakyt - tau reikia ar ne. Gal tau ir paketai labai smagus... Jei bijai, kad nepatiks, prarasi nemaza suma - gaudyk akcijas, isbandyk pigesne...

Dydis tai antras, kitos buna raidem pazymetos, ziurek skirta gimdziusiom.

O firma ... jei kaklelis ne zemai (cia jau tik gine pasakys, arba pati apsiciupinesi, kurioj jis mazdaug vietoj biggrin.gif ), tai man regis jokio skirtumo kokia pirksi, tilps bet kokia, ir funkcija savo bet kuri atliks.
AIsku rinkciausi kuo lygesne, nes fleurcup grubletumas bent jau man nepatiko schmoll.gif
Jei Diva butu trumpesne - vel ja pasirinkciau.

Anam puslapy yra palyginimai, pasidairyk, palygink. Ir buvo ideta nuoroda su taureliu foto, apziurek, jos palygintos, taip lengviau issirinksi
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2012 02 05, 14:40)
nes fleurcup grubletumas bent jau man nepatiko schmoll.gif

O va aš, pavyzdžiui, jo visai nejaučiu net blush2.gif Gi ji ne visa gruoblėta, o tik apačia, o ji gleivinės beveik neliečia. Na, arba tiesiog aš neturiu, su kuo palyginti, todėl ir neužsiakcentavau sau. O kotelis kad nelygus - tai man pliusas, nes lengviau kažkaip už jo traukti, neslysta pirštai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 05 vasario 2012 - 15:31
O aš užsisakiau fleurcup ax.gif Kol nepabandysi, tol nežinosi...tikiuos, kad tiks, turėtų būti truputį trumpesnė ir minkštesnė, bent jau taip atrodo pagal visus aprašymus.Įdomu kaip tas grublėtumas...

Taurelę naudojat visomis mmm dienomis? rolleyes.gif Nežinau kaip kitoms, bet man sunku išsiimti kai neprisipildo.Na, išsiimu, viskas normaliai, tik jausmas nemalonesnis.Gal tokiu atveju geriau turėti vieną mažą, kita didelę... g.gif Kaip dauguma darot tomis negausiomis dienomis?

Nu atradimas...nors kai kažkada girdėjau, pasirodė kažkas tokio...na, nelabai nelabai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 02 06, 10:07)
O aš užsisakiau fleurcup  ax.gif Kol nepabandysi, tol nežinosi...tikiuos, kad tiks, turėtų būti truputį trumpesnė ir minkštesnė, bent jau taip atrodo pagal visus aprašymus.Įdomu kaip tas grublėtumas...

Taurelę naudojat visomis mmm dienomis?  rolleyes.gif Nežinau kaip kitoms, bet man sunku išsiimti kai neprisipildo.Na, išsiimu, viskas normaliai, tik jausmas nemalonesnis.Gal tokiu atveju geriau turėti vieną mažą, kita didelę...  g.gif Kaip dauguma darot tomis negausiomis dienomis?

Nu atradimas...nors kai kažkada girdėjau, pasirodė kažkas tokio...na, nelabai nelabai  biggrin.gif

As naudojau visomis dienomis ir turiu tik vieno dydzio taurele ax.gif istikro net nepajuatau kad tos dienos praejo bigsmile.gif super atradimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 02 06, 10:53)
As naudojau visomis dienomis ir turiu tik vieno dydzio taurele ax.gif istikro net nepajuatau kad tos dienos praejo bigsmile.gif super atradimas thumbup.gif

O kurio dydžio naudojat?Jei didesnę, tai ar nekelia diskomforto tomis negausiomis dienomis?
Papildyta:
QUOTE(erikule7 @ 2012 01 31, 21:32)
...vyras ant prikolo pasiule, is pradziu sakau: ka tokia???, antra kart kai pasiule paziurejau kaip atrodo, nu galvoju reik pasiskaitynet, kas cia per naujove, pradejau eit i forumus, ziuriu , kad forumuose jau pries kelis metus apie jas viska jau zinojo,  blush2.gif 

... sove i galva man patrumpinti koteli, nu ir braizosi jis man dabar kai pasisuka, gal kogero kirpsiu lauk ji isvis, kazkur skaiciau kad isvis nukirptu naudoja. ir istraukt lygu ne taip gerai beiseina, kaip pirma diena, bet issitraukiu pakankamai lengvai, reikia tik igudziu, apie kuriuos daznai sneka forumietes  biggrin.gif

O MB pamatęs akciją nusipurtė, sakė kad tokių dalykų jam geriau nežinot biggrin.gif doh.gif

Tai nukirpot kotelį visai?Ir kaip, tikrai geriau?Aš nekerpu...bijau kad bus dar sunkiau išimti, kaip minėjau, kai negausu, tai taaaip sunku išimt... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 02 06, 12:30)
O kurio dydžio naudojat?Jei didesnę, tai ar nekelia diskomforto tomis negausiomis dienomis?
Papildyta:

O MB pamatęs akciją nusipurtė, sakė kad tokių dalykų jam geriau nežinot  biggrin.gif  doh.gif

Tai nukirpot kotelį visai?Ir kaip, tikrai geriau?Aš nekerpu...bijau kad bus dar sunkiau išimti, kaip minėjau, kai negausu, tai taaaip sunku išimt...  doh.gif

turiu didesne, jokio diskomforto schmoll.gif as isvis jos nejauciu thumbup.gif ketelio nekirpau nes nzn kaip tada reiktu istraukt doh.gif
Atsakyti
Labukas)
vakar prasidejo tos dienos ...bet neisdrisau pabandyt...o sian kazkaip per pora sekundziu idejau ..pati nesupratau kaip blink.gif kazkaip tai pabego is ranku ir giliai pasislepe g.gif blink.gif ..net kotelio negaliu apciupti . doh.gif tongue.gif
jasmas - viskas ok) Bet bijau vakaro( nutariau anksciau netraukti)))Bijau kad sunku bus isimti) unsure.gif nes tirai kazkur tai giliai pasislepe) tongue.gif
Manau kad su raumenuku pagalba isimsiu))) jejgu ka- vyra kviesiu lotuliukas.gif doh.gif

Iki VAKARO))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 06 vasario 2012 - 14:21
QUOTE(Ulitka @ 2012 02 06, 14:18)
Labukas)
vakar prasidejo tos dienos ...bet neisdrisau pabandyt...o sian kazkaip  per  pora sekundziu idejau ..pati nesupratau kaip blink.gif kazkaip tai pabego is ranku ir giliai pasislepe  g.gif  blink.gif ..net kotelio negaliu apciupti . doh.gif  tongue.gif
jasmas - viskas ok) Bet  bijau vakaro( nutariau anksciau netraukti)))Bijau kad sunku bus isimti)  unsure.gif nes tirai kazkur tai giliai pasislepe) tongue.gif
Manau kad su raumenuku pagalba isimsiu))) jejgu ka- vyra kviesiu  lotuliukas.gif  doh.gif

Iki VAKARO))))

na jei kotelio negalit apčiuopt, tai aišku jau kad per giliai, gali pratekėt g.gif
visgi nelaikyt vakaro, nes pirmom dienom dažniausia gausesnios mmm, tai ir pakeist reikėtu dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 02 06, 15:00)
na jei kotelio negalit apčiuopt, tai aišku jau kad per giliai, gali pratekėt  g.gif
visgi nelaikyt vakaro, nes pirmom dienom dažniausia gausesnios mmm, tai ir pakeist reikėtu dažniau  mirksiukas.gif

pasakyta- padaryta)) viskas gana normaliai 4u.gif
Tik vat giluma) as negaliu reguliuoti , pati siuuurb ir atsistoja kur jai reikia smile.gif
Ir nepagaunu niekaip isiskleide ar ne))
Atsakyti
geras daiktas, sudomino, bet išpūstos kainos pribloškė verysad.gif netoli 100lt už silikono gabaliuką? tokia primityvi gamyba - žindukai su silikonu ir sudėtingesni, ir kelis kartus pigesni.
tikiuosi atpigs. dabar dar naujovė...

ir dar negali žinot ar tiks, patiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 06 vasario 2012 - 18:10