Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

[quote=erikule7,2012 01 31, 22:32]
Sedziu su taurele ir skaitau tema vos ne nuo pradziu ir galvoju, kur as anksciau buvau 'tundra' blush2.gif .

lotuliukas.gif nesijaudink ne tokia viena, na aš jau vasarą girdėjau, bet nesiryžau pirkti, dabar pasakojau kaimynėms, tai jos ir KĄ TOKIĄ, O KAS ČIA PER DAIKTAS
na dabar beliko sulaukti savo mmm , įdomu kaip seksis g.gif


Atsakyti
Žinokit, mūsų draugė prieš 2,5 metų užsiprašė taurelę dovanų gimtadienio proga, tai mes TOKIOOOOOOOM akim blink.gif blink.gif blink.gif į ją žiūrėjom doh.gif Dar pagalvojome, kad nu neturi, ko daugiau paprašyti. Net ir pardavėja, kai pirkome (tada tik lunette radome), taip atsargiai paklausė, kad, ar mes žinome, kaip ir kam naudojama ji, ar gal kokių gerų atsiliepimų girdėjome... Buvome visiškos tundros, žodžiu rolleyes.gif
Praėjo du metai ir aš po dukrytės gimimo prisiminiau, kad gi girdėjau apie tokį daiktą biggrin.gif Nusipirkau, ir dabar irgi galvoju - KUR aš buvau visą tą laiką lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 02 01, 10:46)
Žinokit, mūsų draugė prieš 2,5 metų užsiprašė taurelę dovanų gimtadienio proga, tai mes TOKIOOOOOOOM akim  blink.gif  blink.gif  blink.gif  į ją žiūrėjom  doh.gif  Dar pagalvojome, kad nu neturi, ko daugiau paprašyti. Net ir pardavėja, kai pirkome (tada tik lunette radome), taip atsargiai paklausė, kad, ar mes žinome, kaip ir kam naudojama ji, ar gal kokių gerų atsiliepimų girdėjome... Buvome visiškos tundros, žodžiu  rolleyes.gif
Praėjo du metai ir aš po dukrytės gimimo prisiminiau, kad gi girdėjau apie tokį daiktą  biggrin.gif  Nusipirkau, ir dabar irgi galvoju - KUR aš buvau visą tą laiką  lotuliukas.gif  blush2.gif

as irgi prie tokiu paciu blush2.gif kai pirma karta isgirdau apie tokia, tai pagalvojau, kazkokia nesamone - vampyru dziaugsmas kazkoks ir tiek blush2.gif lotuliukas.gif dabar pati nusipirkau ir nesigailiu
Atsakyti
Laukiu savosios Yukki su dar didesniu nekantrumu. biggrin.gif Iš bandžiusiųjų praktiškai vien teigiami atsiliepimai, bet mano mama vakar man ją paėmė, tai lengvai kvankštelėjusia išvadino... Sako, kur tu ją susikiši? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 02, 03:42)
Laukiu savosios Yukki su dar didesniu nekantrumu.  biggrin.gif Iš bandžiusiųjų praktiškai vien teigiami atsiliepimai, bet mano mama vakar man ją paėmė, tai lengvai kvankštelėjusia išvadino... Sako, kur tu ją susikiši?  lotuliukas.gif

Man irgi pirma tokia reakcija buvo, galvojau kaipo ji tilps blink.gif bet jau 3d viskas thumbup.gif dazniausiai pavyksta viskas is pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-u-x: 02 vasario 2012 - 08:31
Merginos, skaičiau, kad kai kurios turi po kelias skirtingu firmų, gal galite palyginti, kurios patogesnės, smagesnės, kurios favoritės?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Adera777 @ 2012 02 02, 11:19)
Merginos, skaičiau, kad kai kurios turi po kelias skirtingu firmų, gal galite palyginti, kurios patogesnės, smagesnės, kurios favoritės?

Norėjau paklausti to paties smile.gif Perskaičiau visą temelę, tai kažkiek leido susidaryti įspūdį... bet...
Na, išbandžiau Yukki taurelę nr.2, nes gimdžiusi.Tai ji man tiesiog atrodo per didelė doh.gif Baigiasi prie pat įėjimo, o kotukas išlenda.Bandžiau dėti giliau, bet neišeina, nes jausmas, lyg remtųsi į nugarkaulį, labai toks skasmas negeras atsiranda ir priekinė sienelė lyg jaučia kažkokį "išpūtimą"...tuomet pataisau - viskas gerai, išskyrus tą išlindusį kotelį doh.gif Kažkuri sake, kad nukirpus jis braižosi...hm... Dar dėl nukirpimo, o patogu išiminėti be kotuko? g.gif
Kaklelis yra žemai, tai darau išvadą, kad reiktų trumpesnės negu šita.Būtų smagiau, jei ir minkštesnė būtu... ax.gif Galvoju, gal fleur taurelė būtų geriau?Gal kažkuri planuojat užsisakinėti?
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 02 03, 10:50)
Sveikos  4u.gif

Norėjau paklausti to paties  smile.gif Perskaičiau visą temelę, tai kažkiek leido susidaryti įspūdį... bet...
Na, išbandžiau Yukki taurelę nr.2, nes gimdžiusi.Tai ji man tiesiog atrodo per didelė  doh.gif Baigiasi prie pat įėjimo, o kotukas išlenda.Bandžiau dėti giliau, bet neišeina, nes jausmas, lyg remtųsi į nugarkaulį, labai toks skasmas negeras atsiranda ir priekinė sienelė lyg jaučia kažkokį "išpūtimą"...tuomet pataisau - viskas gerai, išskyrus tą išlindusį kotelį  doh.gif Kažkuri sake, kad nukirpus jis braižosi...hm... Dar dėl nukirpimo, o patogu  išiminėti be kotuko?  g.gif
Kaklelis yra žemai, tai darau išvadą, kad reiktų trumpesnės negu šita.Būtų smagiau, jei ir minkštesnė būtu...  ax.gif Galvoju, gal fleur taurelė būtų geriau?Gal kažkuri planuojat užsisakinėti?


kotelis reikalingas toms, kurioms ji labai giliai nuslenka. Kad butu lengviau istraukti. Jei ji Jums baigiasi prie isejimo ir neisideda giiau, tai manau drasiai galite visai nukirpti koteli. Juk buna taureliu ir be kotelio.
Is tu, kurias man teko ciupineti, minkstesne yra Meluna Soft, bet jas isideti siek tiek sudetingiau. Jos rekomenduojamos bent siek tiek patyrusioms naudotojoms.

a apie minkstuma jau rasiau anksciau:
Ivertinimas (ne mano), subjektyvus, bet manau pakankamai informatyvus.

1= minksciausia, 10=tvirciausia

CupLee: 1
Meluna (Small Soft): 1.5
SheCup: 2
Green Donna (large/small) 2
LadyCup (large/small, rim is thicker that middle or base): 2
Fleurcup (large/small): 2
Meluna (Medium Soft): 2
Femmecup (in the center, the rim and base are firmer: 2.5
Naturcup (Large, softer on the bottom than on the top): 3
Miacup (Large and small): 3
JuJu (large/small): 3
Diva Cup (large and small): 4
Small Lunette: 4
Meluna (X large, large, and Small classic, middles are thinner, rims are thick): 6
MoonCup UK (large and small): 7.5
Keeper Moon Cup (large and small): 7.5
Large Lunette: 8
Yuuki (large/small): 8.5
Mpower: 9
Medium Original Meluna: 9.5
Keeper : 10

Tik, man keista, kad Yuuki 1 ir 2 dydis kartu ivertintas, nes 2 minkstesnis uz 1.




Atsakyti
Aciū už info.Kažkur jau esu skaičius palyginimus tų minkštumų, tik yukki buvo įvertinta kaip minkštesnė g.gif o čia viena iš kietesnių tongue.gif Ištiesų, gal tuomet nukirptas kotelis išspręstų bėdą, bet jaučiu, kad su trumpesne būtų komfortabiliau.

QUOTE(Felisė @ 2012 02 03, 12:00)
Tik, man keista, kad Yuuki 1 ir 2 dydis kartu ivertintas, nes 2 minkstesnis uz 1.

Tai gal dydis ir turi tos įtakos, kai ji didesnė, tai atrodo minkštesnė, nors silikono storis toks pat, tik ją įspaust lengviau dėl dydžio...nu, kaip čia paaiškinus... doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(restarta @ 2012 02 03, 12:10)

Tai gal dydis ir turi tos įtakos, kai ji didesnė, tai atrodo minkštesnė, nors silikono storis toks pat, tik ją įspaust lengviau dėl dydžio...nu, kaip čia paaiškinus...  doh.gif  ax.gif


Tikriausiai taip ir yra, bet subjektyviai vertinant 2 jauciasi minkstesne.
Atsakyti
Kurios užsisakinėjot fleurcup, tai ten būtinai paypal'o reik?

Papildyta:
Na, pamiršau pasakyti svarbiausią dalyką, kad išbandžius taurelę tikrai nebesinori grįžti prie vienkartiniųų paketų, įklotų ir t.t.Tas sausumo pojūtis superinis thumbup.gif

Dabar tik patogumą surast 100%-tinį reikia ir bus liuks smile.gif
Jei kažkam kils noras užsakinėti iš fleurcup(kažkodėl man pagal visus aprašymus, apibūdinimus ji gan patraukli), kooperuotis lyg ir pigiau gaunasi, negu vienai pirktis...tai aš būčiau IN biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 02 02, 12:19)
Merginos, skaičiau, kad kai kurios turi po kelias skirtingu firmų, gal galite palyginti, kurios patogesnės, smagesnės, kurios favoritės?

Jei Diva butu ciut trumpesne - ji butu mano favoritine, bet deja ji man per ilga su zemu kakleliu. Dabar naudoju Mooncup, patogi, ilgis tinkamas, bet ja issiimt daug sudetingiau nei Diva, isimu, bet reikia daugiau pastangu, slidoka man ana, o koteli pakirpus tai kol sugaudau, nors atrodo netoliese cool.gif Diva net be kotelio issimdavau lengvai. DIva ir susilanksto lengviau nei Mooncup, Monncup standesnis.
Fleurcup visiskai nepatiko, grubi, kiekviena dugno ranteli jauciau, suerzino gleivine, pats kotas nelygus irgi labai jautesi doh.gif nors sesuo ja dziaugiasi. Kitos nebandzius, tai matyt neturi su kuo palygint biggrin.gif
Atsakyti