Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Man ką tik baigėsi trečiosios mmm su Fleur cup smile.gif Per pirmas mokiausi įsidėt, tai būdavo gerai, tai praleisdavo, mmm baigėsi greičiau, nei supratau, kaip naudotis biggrin.gif Antrosios mmm tikras vargas, bėgo viskas pro šalį kad ir kaip beįdėčiau, net galvojau lupt ją lauk ir dėtis paketą, kol dar visų kelnaičių nesugadinau... doh.gif Trečiųjų laukiau su siaubu biggrin.gif Bet kažkaip drąsiai aš ten ją dėjau, traukiau, tingėjau terliotis ir viskas buvo puiku - jokio prabėgimo, vos vos patepė, bet ne krauju, o tik truputuku rausvų gleivių smile.gif Regis, prisijaukinau taurelę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2012 01 29, 14:45)
Man ką tik baigėsi trečiosios mmm su Fleur cup smile.gif Per pirmas mokiausi įsidėt, tai būdavo gerai, tai praleisdavo, mmm baigėsi greičiau, nei supratau, kaip naudotis biggrin.gif Antrosios mmm tikras vargas, bėgo viskas pro šalį kad ir kaip beįdėčiau, net galvojau lupt ją lauk ir dėtis paketą, kol dar visų kelnaičių nesugadinau...  doh.gif Trečiųjų laukiau su siaubu biggrin.gif Bet kažkaip drąsiai aš ten ją dėjau, traukiau, tingėjau terliotis ir viskas buvo puiku - jokio prabėgimo, vos vos patepė, bet ne krauju, o tik truputuku rausvų gleivių smile.gif Regis, prisijaukinau taurelę  thumbup.gif


Sveikinu smile.gif
4u.gif uz kantrybe ir atkakluma
Atsakyti
Na ka pagaliau ir as bandau savo taurele thumbup.gif kol kas thumbup.gif aisku nevisada sekas idet gerai ispirmo sykio, bet....reikia igudziu biggrin.gif o isimt doh.gif dar niekad normaliai nepasiseke, sakis slysta ji man ir viskas doh.gif nu dar reikia mokytis biggrin.gif bet kol kas dziaugiuos, kad ja isigijau thumbup.gif tikrai nieko nesijaucia, nepalyginsi kaip su paketais, tikiuos iki vasaros ismoksiu gerai isidet tongue.gif
Atsakyti
Sedziu su taurele ir skaitau tema vos ne nuo pradziu ir galvoju, kur as anksciau buvau 'tundra' blush2.gif .
nusipirkau yuuki taurele per beta, nes vyras ant prikolo pasiule, is pradziu sakau: ka tokia???, antra kart kai pasiule paziurejau kaip atrodo, nu galvoju reik pasiskaitynet, kas cia per naujove, pradejau eit i forumus, ziuriu , kad forumuose jau pries kelis metus apie jas viska jau zinojo, blush2.gif ot galvoju, kur as gyvenu.
Nu bet nesu lygu atsilikus, jauciuos siuolaikiska moteris, bet va, kas nepasitaiko kelyje, tai gali ir nezinot. Kadangi buvo akcija, ne kazin kiek brangiai ir kainavo, ai galvoju pabandysiu, nepatiks pastatysiu ir tegu guli biggrin.gif . kol kas dar pirmosios mano mmm, bet dar nededu jos i sona ir begalo dziaugiuosi. pirma kart susigrudau per giliai uztrauke vakumas galvojau kad nualpsiu nuo bjauraus maudimo viduje, bet giliai pakvepavau issitraukiau , ir vel dedu sikart ne taip giliai, nu nieko normaliai, jau pirma nakti atsiguliau miegot be jokiu apsaugu. nepraleidzia nei laso. thumbup.gif , antra diena ne taip faina buvo nes sove i galva man patrumpinti koteli, nu ir braizosi jis man dabar kai pasisuka, gal kogero kirpsiu lauk ji isvis, kazkur skaiciau kad isvis nukirptu naudoja. ir istraukt lygu ne taip gerai beiseina, kaip pirma diena, bet issitraukiu pakankamai lengvai, reikia tik igudziu, apie kuriuos daznai sneka forumietes biggrin.gif
Ir tom , kurios kazko bijo, ar sako kad ne higieniska ir pan. galiu pasakyt, kad kai ja istraukiu net nesusitepu pirstu thumbup.gif , jokio kvapo, jokio tarpvietes salycio su krauju. nieko higieniskesnio nesu naudojus. o pries tai maniau, kad bus kur kas blogiau. Labai dziaugiuos situo daiktu, api iklotus slykstu net pagalvot feee schmoll.gif , kadangi gausios mmm budavo, tai sirgimas jau budavo depresija, o dabar nesuprantu ar jos gausios ar ne, ispilu ir vsio, ir kadangi daznai istraukineju, tai nieko ir nesuprantu biggrin.gif , o traukineju tik siaip is idomumo kol kas bandau kaip cia kas , o kol kas vat taip thumbup.gif
Atsakyti
Gaila,pavelavau i akcija doh.gif kol galvojau ir akcija pasibaige cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2012 01 31, 21:55)
Gaila,pavelavau i akcija doh.gif kol galvojau ir akcija pasibaige cool.gif

Dar bus ju mirksiukas.gif jau 2 kartus buvo manau bus dar nevienas biggrin.gif as ir tuoj sesei isiulysiu si geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikule7 @ 2012 01 31, 21:32)
Sedziu su taurele ir skaitau tema vos ne nuo pradziu ir galvoju, kur as anksciau buvau 'tundra' blush2.gif .

Ir tom , kurios kazko bijo, ar sako kad ne higieniska ir pan. galiu pasakyt, kad kai ja istraukiu net nesusitepu pirstu  thumbup.gif , jokio kvapo, jokio tarpvietes salycio su krauju. nieko higieniskesnio nesu naudojus. o pries tai maniau, kad bus kur kas blogiau. Labai dziaugiuos situo daiktu, api iklotus slykstu net pagalvot feee  schmoll.gif 

Sveikinimai nepabijojus ir išbandžius thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi jau bandau tą akcijinę Yukki taurelę. Viskas pavyko labai gerai iš pirmo karto. Aš matau tik pliusus. Dabar, kaip ir be skalbiankės bei indaplovės, neįsivaizduoju savo gyvenimo be šio taurelės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2012 02 01, 08:43)
Aš irgi jau bandau tą akcijinę Yukki taurelę. Viskas pavyko labai gerai iš pirmo karto. Aš matau tik pliusus. Dabar, kaip ir be skalbiankės bei indaplovės, neįsivaizduoju savo gyvenimo be šio taurelės tongue.gif

drinks_cheers.gif as ir pirmus kartus bandau, bet ir labai dziaugiuos ja thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,aš irgi kaupiuosi pirkti taurelę.Tik noriu paklausti ar nepablogėja būklė t.y.nepadidėja skausmas jei mm yra skausmingos.Man skauda ir pilvo apačią ir nugarą.Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2012 02 01, 10:04)
Labas rytas,aš irgi kaupiuosi pirkti taurelę.Tik noriu paklausti ar nepablogėja būklė t.y.nepadidėja skausmas jei mm yra skausmingos.Man skauda ir pilvo apačią ir nugarą.Ačiū už atsakymą 4u.gif


Skausmų nedidina, bet tokią dieną tikrai jaučiamas diskomportas nuo taurelės, bet ir be jos ne ką geriau. Tų skausmingų vietų taurelė neliečia. Pas mane tokia tik viena diena būna, apkaltinti ir prisikabint prie bet ko norisi, kas tik po ranka papuola doh.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2012 02 01, 09:04)
Labas rytas,aš irgi kaupiuosi pirkti taurelę.Tik noriu paklausti ar nepablogėja būklė t.y.nepadidėja skausmas jei mm yra skausmingos.Man skauda ir pilvo apačią ir nugarą.Ačiū už atsakymą 4u.gif

jei blogai įdėsit, skaudės dar labiau, o jei gerai, daugiausia ką prie turimu skausmu pirmą laiką galit jaust tempimą, bet greit ir jis dingsta
Atsakyti