Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Tik vakar sužinojau apie taureles ir labai susidomėjau. Perskaičiau visą forumą ir niekaip neapsisprendžiu ar man to reikia. Mmm būna trumpai, viena diena 3 paketai, o po to tik tepa 2-3 dienas. Tačiau nuo visų paketų beria ir niežti. Kaip manot, ar dėl poros dienų apsimokėtų pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kryzelis @ 2012 01 28, 14:58)
Tik vakar sužinojau apie taureles ir labai susidomėjau. Perskaičiau visą forumą ir niekaip neapsisprendžiu ar man to reikia. Mmm būna trumpai, viena diena 3 paketai, o po to tik tepa 2-3 dienas. Tačiau nuo visų paketų beria ir niežti. Kaip manot, ar dėl poros dienų apsimokėtų pirkti?  ax.gif



Aisku apsimoka. Tada isvis pamirsit ka reiskia mmm. O pati speju geri KT? Nes mmm labau jau trumpos ir lengvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 28 sausio 2012 - 16:41
Nusipirkau akcijine taurele YUuki,nu man tai vargo vakariene su isidejimu doh.gif bijau ir sukoset,gal sakau dydis netinka,tai vaikstau antra diena kaip su kiausiniu, bet dydis tai neparasytas ant indelio, emiau antra g.gif o koks tada pirmas?

Kaip jus suzinot kad ji jau pilna?
O kotelis?kiek jo turi likti,gal visa geriau nukirpt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pichouette: 28 sausio 2012 - 20:46
QUOTE(Pichouette @ 2012 01 28, 20:29)
Nusipirkau akcijine taurele YUuki,nu man tai vargo vakariene su isidejimu doh.gif bijau ir sukoset,gal sakau dydis netinka,tai vaikstau antra diena kaip su kiausiniu, bet dydis tai neparasytas ant indelio, emiau antra g.gif o koks tada pirmas?


tikrai kazkas ne taip... taip neturi buti...

net nezinau ka darote ne taip, gal labiau patyrusios patars...

dydziu skirtumas matosi nuotraukose
user posted image
user posted image

Pirmo dydžio menstruacinės taurelės išmatavimai :

ilgis 67 mm
skersmuo 42 mm
talpa 25 ml
talpa iki saugos žiedelio 13 ml

Antro dydžio menstruacinės taurelės išmatavimai:

ilgis 75 mm
skersmuo 47 mm
talpa 37 ml
talpa iki saugos žiedelio 25 ml

Atsakyti
Susigundžiau ir aš pirkt Yuuki taurelę, bet pasiskaičius nebesuprantu, kokį dydį geriau pasirinkt? Šiaip pagal viską man tik 2 dydis reikalingas būtų, bet jei ji per didelė, kaip kad čia rašo mamytės ir bus nepatogi g.gif Gal kas dar turit išmėginusios yuuki 2 dydžio, labai gerai būtų atsiliepimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2012 01 28, 20:29)
Nusipirkau akcijine taurele YUuki,nu man tai vargo vakariene su isidejimu doh.gif bijau ir sukoset,gal sakau dydis netinka,tai vaikstau antra diena kaip su kiausiniu, bet dydis tai neparasytas ant indelio, emiau antra g.gif o koks tada pirmas?


dydis ant taureles parasytas
Atsakyti
QUOTE(Pichouette @ 2012 01 28, 20:29)
Nusipirkau akcijine taurele YUuki,nu man tai vargo vakariene su isidejimu doh.gif bijau ir sukoset,gal sakau dydis netinka,tai vaikstau antra diena kaip su kiausiniu, bet dydis tai neparasytas ant indelio, emiau antra g.gif o koks tada pirmas?

Kaip jus suzinot kad ji jau pilna?
O kotelis?kiek jo turi likti,gal visa  geriau nukirpt?

ar tikrai gerai įsidedat? iš pasakojimo atrodo, kad neįsidedat iki galo, o ji kabo kažkur. taip pat kaip su tamponai, jeigu neįsidedi iki galo baisiai nepatogu. Kai mano taurelė viduje iš išorės nesimato net kotelio, visas kotelis yra viduje ir dar reikia įkišt pirštuką, kad jį užčiuopt. pabandykit įsidėt giliau
Atsakyti
QUOTE(kryzelis @ 2012 01 28, 15:58)
Tik vakar sužinojau apie taureles ir labai susidomėjau. Perskaičiau visą forumą ir niekaip neapsisprendžiu ar man to reikia. Mmm būna trumpai, viena diena 3 paketai, o po to tik tepa 2-3 dienas. Tačiau nuo visų paketų beria ir niežti. Kaip manot, ar dėl poros dienų apsimokėtų pirkti?  ax.gif

Šiaip nepabandžius nežinosi. 4u.gif
Nors aš esu iš tų, kurioms šios taurelės nelabai.. Įtariu, kad dėl to, jog per didelę įsigijau. Labai nepatogu įsidėt ir išimt. O kadangi mmm nėra super gausios, dažniausiai išsiverčiu su daugkartiniais medžiaginiais įklotais. ax.gif
Pagalvoju, kad gal būtų nieko mažesnę taurelę įsigyt, bet jau už aną pakankamai daug sumokėjau. doh.gif
Atsakyti
nu man antram naudojimui- kazkoks didesnis marazmas nei pirma karta...Ir pratekedavo, ir nesmagu nesiot..Gal del to, kad po kojos traumos negaliu atsitupt ir man kakzkokiu kitu nesuprantamu budu isidedu lotuliukas.gif
Aciu uz patarima del issiemimo!(traukdavau uz kotelio ir kaip kokia pompa, rodes, man viska istrauks kartu) O mamikes patare, kad reikia suspaust istraukiant, kad susidares oras iseitu. Tiksliai! Kur kas paprasciau, nors procedura ne itin maloni.
Aisku, paprastas mechanizmas, bet kol kas nesu jau super duper suzaveta. Izvelgiu pliusu, bet ne tiek daug, kaip noreciau biggrin.gif Naudosiu toliau, gal labiau patiks cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustluk: 29 sausio 2012 - 12:16
Laba diena 4u.gif

As irgi gundausi nupirkti taurele g.gif
Pas mane gausios mmm,antra ir trecia diena tai net pajudeti bijau doh.gif
Bet niekaip neapsisprendziu kokios firmos pirkti g.gif Gal galite patarti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džakonda': 29 sausio 2012 - 12:53
QUOTE(gražutė @ 2012 01 29, 02:28)
Susigundžiau ir aš pirkt Yuuki taurelę, bet pasiskaičius nebesuprantu, kokį dydį geriau pasirinkt? Šiaip pagal viską man tik 2 dydis reikalingas būtų, bet jei ji per didelė, kaip kad čia rašo mamytės ir bus nepatogi g.gif Gal kas dar turit išmėginusios yuuki 2 dydžio, labai gerai būtų atsiliepimų 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Man antras dydis puikiai tinka. Aisku tai nereiskia, kad visom virs 30 metu ir gimdziusiom tiks. Manau, daugumai turi tikti, bet kai kurioms gali buti tik per ilga, pas ka gimdos kaklelis yra ypac zemai. Menstruaciju metu jis dar labiau nusileidzia ir taurele netelpa.
jei abejojate galite pabandyti pasiekti gimdos kakleli ir mazdaug pajausti kiek jis zemai, arba jei nemalonu blush2.gif ten ciupinetis, galite pasiklausti savo gydytojos, ar labai zemai jusu kaklelis?

QUOTE(Mannu @ 2012 01 29, 11:44)
Šiaip nepabandžius nežinosi.  4u.gif
Nors aš esu iš tų, kurioms šios taurelės nelabai.. Įtariu, kad dėl to, jog per didelę įsigijau. Labai nepatogu įsidėt ir išimt. O kadangi mmm nėra super gausios, dažniausiai išsiverčiu su daugkartiniais medžiaginiais įklotais.  ax.gif 
Pagalvoju, kad gal būtų  nieko mažesnę taurelę įsigyt, bet jau už aną pakankamai daug sumokėjau.  doh.gif


jei menstruacijos negausios ir siaip iskyru nera daug, gal nepatogu del "sausumo"? g.gif
galite pabandyti siek tiek sudrekinti taurele arba naudoti siek tiek vandens pagrindo lubrikanto.
paskutinemis dienomis tai padeda. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Džakonda' @ 2012 01 29, 12:52)
Laba diena 4u.gif

As irgi gundausi nupirkti taurele g.gif
Pas mane gausios mmm,antra ir trecia diena tai net pajudeti bijau doh.gif
Bet niekaip neapsisprendziu kokios firmos pirkti g.gif Gal galite patarti? blush2.gif


as kai rinkausi, skaiciau si bloga.
http://menstrualcupi...parison-photos/

Daug info apie skirtingus gamintojus, daug atsiliepimu is naudojanciu moteru.

Manau reikia tik pradeti, pabandyti, pajausti ir tik tada suprasit ar tinka. O gal noresis talpesnes, mazesnes, ilgesnio kotelio ar apvalaus kotelio...
o gal spalvotos?

Nors esu visiskai patenkinta naudojama Yuuki, galvoju nusipirkti dar viena palyginimui... gal spalvota ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 29 sausio 2012 - 14:06
QUOTE(Felisė @ 2012 01 29, 14:05)
as kai rinkausi, skaiciau si bloga.
http://menstrualcupi...parison-photos/

Daug info apie skirtingus gamintojus, daug atsiliepimu is naudojanciu moteru.

Manau reikia tik pradeti, pabandyti, pajausti ir tik tada suprasit ar tinka. O gal noresis talpesnes, mazesnes, ilgesnio kotelio ar apvalaus kotelio...
o gal spalvotos?

Nors esu visiskai patenkinta naudojama Yuuki, galvoju nusipirkti dar viena palyginimui... gal spalvota  ax.gif

aciu labai 4u.gif einu skaityti smile.gif
Atsakyti