Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

panos patarkit, nusipirkau juuki taurelę, bet dar nepasiėmiau, norėjau paklaust ar labai skiriasi pirmo ir antro dydžio taurelės, nes per klaidą užsisakiau pirmą, o ten doh.gif pasirodo iki 25 ir negimdžiusioms, o man tada antros reik.
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2012 01 24, 16:40)
panos patarkit, nusipirkau juuki taurelę, bet dar nepasiėmiau, norėjau paklaust ar labai skiriasi pirmo ir antro dydžio taurelės, nes per klaidą užsisakiau pirmą, o ten  doh.gif pasirodo iki 25 ir negimdžiusioms, o man tada antros reik.

cia zinok labai skirias, as pvz gimdzius 2vaikus naturaliai, 25m bet man nr2 didokas, tiksliuas per ilgas g.gif reiktu pirma issibandyt tada sprest manau g.gif
Atsakyti
Dydzio, talpos, minkstumo palyginimo lentelė

gal bus lengviau pasirinkti smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image


1= minksciausia, 10=tvirciausia

CupLee: 1
Meluna (Small Soft): 1.5
SheCup: 2
Green Donna (large/small) 2
LadyCup (large/small, rim is thicker that middle or base): 2
Fleurcup (large/small): 2
Meluna (Medium Soft): 2
Femmecup (in the center, the rim and base are firmer: 2.5
Naturcup (Large, softer on the bottom than on the top): 3
Miacup (Large and small): 3
JuJu (large/small): 3
Diva Cup (large and small): 4
Small Lunette: 4
Meluna (X large, large, and Small classic, middles are thinner, rims are thick): 6
MoonCup UK (large and small): 7.5
Keeper Moon Cup (large and small): 7.5
Large Lunette: 8
Yuuki (large/small): 8.5
Mpower: 9
Medium Original Meluna: 9.5
Keeper (I think only because its so thick): 10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 24 sausio 2012 - 21:35
vel akcija yra jei kas nespejot anksciau grupinis
Atsakyti
Maciau sita akcija ir iskart atbegau cia atsiliepimu biggrin.gif kas nors naudoja sios firmos taurele?
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2012 01 27, 09:30)
vel akcija yra jei kas nespejot anksciau grupinis

Ačiū, pasinaudojau ax.gif Belieka sulaukt kada gausiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš pareikšiu savo nuomonę. Jei galima, žinoma smile.gif . Labai ir aš buvau susigundžius šiom taurelėm, bet... po gydytojos komentaro, kad jos netinka tom, kuriom dažni makšties uždegimai, apsigalvojau. Gal kas turi tokia problemą, bet taurelę naudoja? Būčiau laiminga, jei kas paneigtų gydytojos teiginį ax.gif .Labai jau vilioja ta laisvė nuo įklotų.
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 01 27, 17:56)
Aš pareikšiu savo nuomonę. Jei galima, žinoma  smile.gif  . Labai ir aš buvau susigundžius šiom taurelėm, bet... po gydytojos komentaro, kad jos netinka tom, kuriom dažni makšties uždegimai, apsigalvojau. Gal kas turi tokia problemą, bet taurelę naudoja? Būčiau laiminga, jei kas paneigtų gydytojos teiginį  ax.gif  .Labai jau vilioja ta laisvė nuo įklotų.


Geriau būtų jeigu atsiklaustumet skirtingų ginekologų. Mes žinom tik savo ir pavienius atvejus, o jie su tuo dirba ir žino daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 01 27, 16:56)
Aš pareikšiu savo nuomonę. Jei galima, žinoma  smile.gif  . Labai ir aš buvau susigundžius šiom taurelėm, bet... po gydytojos komentaro, kad jos netinka tom, kuriom dažni makšties uždegimai, apsigalvojau. Gal kas turi tokia problemą, bet taurelę naudoja? Būčiau laiminga, jei kas paneigtų gydytojos teiginį  ax.gif  .Labai jau vilioja ta laisvė nuo įklotų.

aš dažnai turėjau uždegimus ir pienlige, galvojau niekada jau nesibaigs tas košmaras, dabar jau greitai bus kaip du metai, tfu tfu tfu, pas ginę dabar nueinu tik profilaktiškai ax.gif
bet aišku geriau pasikonsultuot su gyd., nes yra dar ir tokiu, kurios dar net ir nežino kas tai yr
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 01 27, 16:56)
Aš pareikšiu savo nuomonę. Jei galima, žinoma  smile.gif  . Labai ir aš buvau susigundžius šiom taurelėm, bet... po gydytojos komentaro, kad jos netinka tom, kuriom dažni makšties uždegimai, apsigalvojau. Gal kas turi tokia problemą, bet taurelę naudoja? Būčiau laiminga, jei kas paneigtų gydytojos teiginį  ax.gif  .Labai jau vilioja ta laisvė nuo įklotų.


as visada uz tai, kad pasitiketi gydytojais, bet isitikinciau, kad gydytoja bent jau zino kas ta taurele, kaip ji naudojama ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Venus @ 2012 01 27, 16:56)
Aš pareikšiu savo nuomonę. Jei galima, žinoma  smile.gif  . Labai ir aš buvau susigundžius šiom taurelėm, bet... po gydytojos komentaro, kad jos netinka tom, kuriom dažni makšties uždegimai, apsigalvojau. Gal kas turi tokia problemą, bet taurelę naudoja? Būčiau laiminga, jei kas paneigtų gydytojos teiginį  ax.gif  .Labai jau vilioja ta laisvė nuo įklotų.

man būdavo labai dažnai tiek uždegimai, tiek pienligė doh.gif Pradėjus taurelę naudot per 1,5 metų nė karto nepasikartojo thumbup.gif
Atsakyti
Planuoju isigyti ir as toki daikta. Taip pat buvo aktualus "sveikumo" klausimas, tai prasukavau interneta. Issamiu studiju deja mazai, dauguma - mokamos, bet radau viena nebloga. Ten tirtos vienkartines taureles.
Tyrimas
Tyrmo metu taureles buvo naudojamos viso 6 menesius ir stebimi pokyciai, lyginami su bukle pries ju naudojima. Isvada trumpai - taureles naudojimas neturejo itakos naturaliai mikroflorai, neatsirado uzdegimai.
Suprantancioms angliskai:

Monthly monitoring of gynecological health via urinalysis, pelvic examination with visual evaluation of tissues, vaginal pH, and microscopic wet mount showed no adverse effects of cup use. The softcup caused no alteration or disruption in vaginal or cervical epithelium, as assessed by colposcopy and cervical cytology.
Use of the cup over three successive menstrual cycles had no effect on vaginal colonization by S. aureus, the etiological agent of toxic shock syndrome (TSS). Similarly, use of the cup does not lead to increased colonization by microorganisms associated with bacterial vaginosis (G. vaginalis
and Bacteroides spp.), vulvovaginitis (Candida and other yeast), or urinary tract infections (E. coli). Finally, before, during, and after use of the cup, vaginal Lactobacillus (normal vaginal
flora) was maintained at normal levels. A separate safety study subsequently evaluated vaginal flora with Softcup wear times up to 24 hours. Again, no changes in normal flora were found.


Kadangi produktas dar naujiena, ypac Lietuvoje, reiktu atsargiai ziureti i gydytoju atsiliepimus.
Atsakyti