Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(ievuk-as® @ 2012 01 18, 16:57)
slykstumi jausmas,kai zinai,jog tos visos menstruacihos niekur neisteka ir nesusigeria(kaip pvz i tampona) o kai guli ar tarkim sportuoji tai visi tie 'nesvarumai' subega atgal....


Man šlykštesnis jausmas būdavo jausti, kaip jos išbėga.


Merginos, niekas niekur nesubėga atgal, tai net fiziškai neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(justyte @ 2012 01 18, 18:24)
Man šlykštesnis jausmas būdavo jausti, kaip jos išbėga.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2012 01 18, 16:57)
gali girdeti ir jausti ta kliuksejima  lotuliukas.gif 

Beja turiu toki klausima - kiek laiko ja galima naudoti? kada matysis kad jau reikia nauja pirki? nes aprasyme raso,jog galima naudoti net iki 2 metu.

blink.gif jau daugiau nei metus naudoju, jokiu kliuksėjimo nėra schmoll.gif
Naudot galima kol nepažeisit, nors gamintojai rašo, kad patartina keist po 2-5metu (čia jau priklauso nuo gamintojo)

QUOTE(justyte @ 2012 01 18, 18:24)
Man šlykštesnis jausmas būdavo jausti, kaip jos išbėga.
Merginos, niekas niekur nesubėga atgal, tai net fiziškai neįmanoma.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=distancija,2012 01 18, 18:32]
niekada kiek naudoju neesu girdejus jokio kliuksenimo.. blink.gif blink.gif blink.gif
Isemimo ir idejimo sparta priklauso nuo igudziu. 4u.gif

Kartais buna tas kliunksėjimas, retai bet būna, nzn nuo ko tai priklauso, gal fiziologinės problemos, gal nuo mm kiekio g.gif
Atsakyti
as pirmom dienom, kai bega labai gausiai ir pertempiu laika - jauciu (atrodo net su garsu) - kaip atsivakumuoja ten ir sliukstelna - va to jausmo visad labai bijau lotuliukas.gif
Atsakyti
o sakykit naudojant ta taurele dar perkat kokius paketus. na pvz kai tik beteplioja juk nebesidedat taureles g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 01 19, 09:24)
o sakykit naudojant ta taurele dar perkat kokius paketus. na pvz kai tik beteplioja juk nebesidedat taureles g.gif  g.gif


Naudoju taurele tik mm kritinėmis dienomis, gale kai mm nesukelia jokių problemų nebenaudoju, nes tas procesas kišti-traukti per tas 3 dienas buna gerai užknisęs mane doh.gif Dar pastebėjau, kuo mažiau mm tuo sunkiau taurelę išimti, jau kartą buvau išsigandus kad neištrauksiu, vos ne iki "alkunių" teko ten sulysti, net mėšlungis strėnas sutraukė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 19, 08:51)
Naudoju taurele tik mm kritinėmis dienomis, gale kai mm nesukelia jokių problemų nebenaudoju, nes tas procesas kišti-traukti per tas 3 dienas buna gerai užknisęs mane  doh.gif  Dar pastebėjau, kuo mažiau mm tuo sunkiau taurelę išimti, jau kartą buvau išsigandus kad neištrauksiu, vos ne iki "alkunių" teko ten sulysti, net mėšlungis strėnas sutraukė   biggrin.gif

Jezau doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
as jau turbut nenoriu ......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 19 sausio 2012 - 10:13
QUOTE(Jofky @ 2012 01 19, 08:51)
Dar pastebėjau, kuo mažiau mm tuo sunkiau taurelę išimti, jau kartą buvau išsigandus kad neištrauksiu, vos ne iki "alkunių" teko ten sulysti, net mėšlungis strėnas sutraukė  biggrin.gif

sunkiau gali būt dėl sumažėjusio slidumo, o tai kad pasislinka į vidų, reiškia nesusidarė vakuumas

QUOTE(Ulitka @ 2012 01 19, 10:12)
Jezau  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
as jau turbut nenoriu  ......

reikia pačiai išbandyt, o tada ir spręst rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 01 19, 11:12)
Jezau  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
as jau turbut nenoriu  ......


Manau nesat naivi mergaitė iš pasakų šalies, todėl manau suprantat kad viskas turi pliusų ir minusų. Tai ne reklaminis forumas, todėl rašom ir neigiamas puses. Mano atveju su taurele teigiamos pusės svaresnės už neigiamas, todėl naudoju ir naudosiu. Klausimas buvo apie paketų naudojimą turint taurelę, taip naudoju ir paketus, bet jų sunaudoju per mm naudojant taurelę max 5 vnt, naudojant juos be taurelės min 15 vnt, +taurelė gelbėja nuo pertekėjimo ir sutepimo drabužių, manau taurelės nauda akivaizdi todėl su neigiamom jos pusėm susitaikiau 4u.gif
Kiekvienas turi savo argumentus kodėl ją naudoją ar nenaudoją, jei turėčiau negausias mm tikrai ten nieko nekaišiočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 01 19, 08:24)
o sakykit naudojant ta taurele dar perkat kokius paketus. na pvz kai tik beteplioja juk nebesidedat taureles g.gif  g.gif


o as naudoju taurele ir tomis dienomis, kai tik teplioja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 01 19, 11:45)
o as naudoju taurele ir tomis dienomis, kai tik teplioja.  thumbup.gif


Aš irgi stengiuosi naudoti tik taurelę. Labai bijau, kad nuo paketų vėl pienligė atsinaujins. Kol naudoju taurelę, šita bjaurastis nebegrįžta. Buvau lengvesnėm dinom kartą įsidėjus paketą, bet vos pajutau įtartina jausmelį, niežuliuką, mečiau jį lauk doh.gif Dar bandžiau paskutinę dieną, kai tik tepliojimas belikęs, kasdienius įklotus naudot ir dažnai juos keit, bet irgi nelabai patiko. Galiausiai sugadinau vienas kelnaites (rusva dėmė nebeatsiplauna), tai turbuūt jas ir pasiliksiu tai dienai, kai jau niekas nebepermirksta, tik teplioja truputi smile.gif
Atsakyti