Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(aistuliaa @ 2012 01 11, 12:18)
Parašiau jiems laišką, dar turi mažųjų, tik +5 Lt už siuntimą, bet jaučiu reikia imti, vistiek tiek pat kainuotų atsiimti kažkur važiuoti  biggrin.gif


o galima informuot ta pacia diena? Nezinant ar nesejant akcijos, gali ir vel praziopsot...
Atsakyti
Mergaites, kurios isigijo per www.beta.lt ar www.topakcijos.lt akcija, sakykite kaip situ taureliu YUUKI kokybe??
Ar yra skirtumu lyginant su kitomis? As tai kiek skaiciausi, tai Lunette labiausiai isgirtos. g.gif Tai vat galvoju, ar laukt kitos akcijos, ar imti Lunette. Beje, gal zinot, kur Lunette galima isigyti pigiau? g.gif
Atsakyti
As naudoju Yuuki. kokybei priekaistu neturiu thumbup.gif
manau, kad kokybe daugelio taureliu tokia pati. Tik siek tiek skiriasi talpa, forma, dydis ivairiu gamintoju.



QUOTE(Fantazia @ 2012 01 12, 16:53)
Mergaites, kurios isigijo per www.beta.lt ar www.topakcijos.lt akcija, sakykite kaip situ taureliu YUUKI kokybe??
Ar yra skirtumu lyginant su kitomis? As tai kiek skaiciausi, tai Lunette labiausiai isgirtos.  g.gif Tai vat galvoju, ar laukt kitos akcijos, ar imti Lunette. Beje, gal zinot, kur Lunette galima isigyti pigiau?  g.gif

Atsakyti
turiu diva cup, taciau tik viena kart naudojau , niekaip nepavyksta isideti taip ,kad neprateketu, kazkokiu budu pora laseliu prateka...
Atsakyti
Sveikos, o sakykit taurele galima naudot jei yra zaizdele g.gif labai gundaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2012 01 16, 13:53)
Sveikos, o sakykit taurele galima naudot jei yra zaizdele g.gif labai gundaus ax.gif

gal ziurint kurioje vietoje ta zaizdele, nes as pas savo ginekologe klausiau - sake tai nesusije, naudot galiu (bet gal cia taip tik mano atveju)
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 16, 15:56)
gal ziurint kurioje vietoje ta zaizdele, nes as pas savo ginekologe klausiau - sake tai nesusije, naudot galiu (bet gal cia taip tik mano atveju)

Aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti
Noreciau detis spirale, bet manau su ja negalima taurele naudotis ?
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2012 01 16, 23:03)
Noreciau detis spirale, bet manau su ja negalima taurele naudotis ?


Kodėl? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2012 01 16, 23:03)
Noreciau detis spirale, bet manau su ja negalima taurele naudotis ?

mano gine sake, kad tam nera jokiu kliuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš savąją taurele gavau daugiau nei prieš mėnesį smile.gif
Pirkau iš ebay'jaus,siuntė iš Čekijos, per 3-4d atėjo kaip tik ant mano dienelių,tad teko galimybė ją išbandyti.
Mokėjau apie 24eur. ,LadyCup pirkau thumbup.gif S dydzio...
Pirmą kartą ta daiktą pamačius net išsižiojau-galvojau kaip aš tokia didelę sutalpinsiu ir išimsiu biggrin.gif. Man visad atrodė,kad ji turėtų būti daug mažesnė blink.gif
Panaudojus,galiu aprašyt visus pliusus ir minusus... Minusas tas jog su ja nepaskubesi,jeigu nori issimti greitai,o jeigu skubi,uzims daugiau laiko,nes reikia atsipalaiduoti ir nusiraminti... Kitas minusas.... slykstumi jausmas,kai zinai,jog tos visos menstruacihos niekur neisteka ir nesusigeria(kaip pvz i tampona) o kai guli ar tarkim sportuoji tai visi tie 'nesvarumai' subega atgal....
Kitas minusas,kad kai ji jau buna pilnesne,gali girdeti ir jausti ta kliuksejima lotuliukas.gif
Vienintelis dalykas kas tuos minusus atperka,tai,jog nereikia pirkineti paketu ir tamponu,neeissunta ta vietele nuo pastovios dregmes,ir higieniskiau... wink.gif + nereikia bijot pastoviai kad va,siandien pamirsau isidet dauiau paketu,o gali prasidet... Nes taurele su savim visada nesiojuos. Naudosiu ja ir toliau smile.gif Labai patenkinta.
Kai pirkau, ja gavau su medziaginiu maiseliu,jame ja ir laikau... Po kiekvieno karto ja isplaunu gerai(be muilo,nes jo negalima naudoti) tik su vandeniu,o gale dienos,ja pavirinu vandenyje thumbup.gif.
Beja turiu toki klausima - kiek laiko ja galima naudoti? kada matysis kad jau reikia nauja pirki? nes aprasyme raso,jog galima naudoti net iki 2 metu.
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2012 01 18, 17:57)

Kitas minusas,kad kai ji jau buna pilnesne,gali girdeti ir jausti ta kliuksejima  lotuliukas.gif 

Beja turiu toki klausima - kiek laiko ja galima naudoti? kada matysis kad jau reikia nauja pirki? nes aprasyme raso,jog galima naudoti net iki 2 metu.

niekada kiek naudoju neesu girdejus jokio kliuksenimo.. blink.gif blink.gif blink.gif
Isemimo ir idejimo sparta priklauso nuo igudziu. 4u.gif

Keist manau galima ir ilgiau negu po dvieju metu, kas ten tam silikonui atsitiks.. nieko, tik spalva gali pakisti, o pats nepakis tikrai tai greit, o raso po 2 metu nes jie nori kad ir vel pirktumet (na kuris gamintojas sakys oi, naudok kiek nori ir nepirk naujos, lums tavo pinigu nereikia biggrin.gif )
Atsakyti