Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(linete33 @ 2012 01 10, 15:30)
atrodo neblogas daiktas,bet jei prispirs kokiam viesam tuolete issipilti ir vel isideti tai nezinau,nelabai higieniska ir imanoma,neisi kokiam akropolio kriauklej plauti  doh.gif ,o visa diena ne visada gali isbuti  g.gif

pas mus darbe yra bide, tad jokios problemos, bet nedaryciau problemos, jei jos ir nebutu.
Keiciausi grizdama nuo juros uz krumo, su buteliuku vandens kuo puikiausia susitvarkiau
Atsakyti
QUOTE(emiru @ 2012 01 10, 18:19)
Paemiau ir as pabandymui smile.gif


lauksim atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
Ir aš susiviliojau akcija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 10, 20:19)
nu gleivines ja nevalau schmoll.gif , rankas pries ir po, taurele pravalau ir retai - nes dazniausiai yra WC su kriaukle (neigaliems) mirksiukas.gif cia extra atveju rolleyes.gif


Na jeigu tik ekstra atveju, nes tai vis tiek geriau nei purvinos rankos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Felisė @ 2012 01 10, 20:29)
buna dregnu serveteliu skirtu intymiai higienai. Galvojau, jei prireiktu, tai tokias naudociau  ax.gif


Užrašas imtymiai higienai nieko nereiškia, reikia skaityti sudėtį ir žinoma žinoti kuom bloga kiekviena sudėtinė dalis, bet tai ilga ir visai kita tema, apie tai kaip mumis mulkina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 10, 19:35)
Ir aš susiviliojau akcija.  biggrin.gif

jau kas tik sian nenupirko( as irgi) jau 574 vnt parduota blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 01 10, 21:32)
jau kas tik sian nenupirko( as irgi) jau 574 vnt parduota  blink.gif  lotuliukas.gif


Toks įspūdis, kad tai ir yra jos tikra kaina g.gif Kokį konteinerį papigiai užpirko ir akciją paskelbė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 10, 22:01)
Toks įspūdis, kad tai ir yra jos tikra kaina  g.gif  Kokį konteinerį papigiai užpirko ir akciją paskelbė  g.gif

hmm... su tokiom akcijom kitaip buna(dazniausiai) ....
is pradziu skelbia( dar neturi to konteinerio smile.gif ) o po to jau mato kiek realiai vnt reikia ir tada perka) uztat tik ir gausime nuo 19os dienos ..(nes realiai pardavejas dar neturi prekes)
kazkaip tai neaiskai parasiau- ka??
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2012 01 10, 23:08)
hmm... su tokiom  akcijom  kitaip  buna(dazniausiai) ....
is pradziu skelbia( dar neturi to konteinerio smile.gif ) o po to jau mato kiek realiai  vnt reikia  ir tada perka) uztat tik ir gausime nuo 19os dienos ..(nes realiai pardavejas dar neturi prekes)
kazkaip tai neaiskai parasiau- ka??


Kokio mėn 19 d? biggrin.gif Esu pirkus pagal tokia akcija, kai pamačiau realiai prekė, supratau, kad tai ir buvo tikra kaina ką sumokėjau, nes turėjau analogišką daigtą, kokybė akivaizdžiai skirėsi 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad realiai taurelė bus ne ką prastesnė nei visos kitos, kurių kainos užlenktos... Norvegijoj jos išvis apie 150lt kainuoja (kitos firmos), tai kuri kaina tikra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 10, 23:44)
Manau, kad realiai taurelė bus ne ką prastesnė nei visos kitos, kurių kainos užlenktos... Norvegijoj jos išvis apie 150lt kainuoja (kitos firmos), tai kuri kaina tikra?  biggrin.gif


Greičiausiai taip ir bus 4u.gif Puskė gyvena Norvegijoj, tai jie su savo kainomis viskam visai nuo proto nušokę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 01 11, 10:12)
Jei kas netyčia nusipirkto dvi, perpirkčiau vieną, nuėjau vakar miegot visai pamiršusi, kad reikia nusipirkti  doh.gif  biggrin.gif  o šiandien ryte jau akcija pasibaigus


Bus dar viena. irnesakyk.gif Aš praeitą kartą pražiopsojau, po to gailėjausi. Tai vakar čiupau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 11, 11:50)
Bus dar viena. irnesakyk.gif Aš praeitą kartą pražiopsojau, po to gailėjausi. Tai vakar čiupau. biggrin.gif


Parašiau jiems laišką, dar turi mažųjų, tik +5 Lt už siuntimą, bet jaučiu reikia imti, vistiek tiek pat kainuotų atsiimti kažkur važiuoti biggrin.gif
Atsakyti