Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(linete33 @ 2012 01 10, 14:52)
kadangi betoje ispardavimas,tai visos temos neskaitau,uzduosiu gal ir kvaila klausima,bet as vis galvoju,kad parasyta galima ir i joga eiti,tai jei atsistosiu i zvake ar ant galvos,tai kaip neisbegs turinys is taureles,arba gulint,kaip ten viskas vyksta kas isbandet  blush2.gif


Taurelė ten patogiai isitaiso sudarydama vakumą, jeigu nepraleidžia stovint tai nepraleis ir "žvakės" pozoj biggrin.gif Bet man visom pozom praleidžia 4u.gif
Atsakyti
atrodo neblogas daiktas,bet jei prispirs kokiam viesam tuolete issipilti ir vel isideti tai nezinau,nelabai higieniska ir imanoma,neisi kokiam akropolio kriauklej plauti doh.gif ,o visa diena ne visada gali isbuti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 10 sausio 2012 - 14:31
QUOTE(linete33 @ 2012 01 10, 14:30)
atrodo neblogas daiktas,bet jei prispirs kokiam viesam tuolete issipilti ir vel isideti tai nezinau,nelabai higieniska ir imanoma,neisi kokiam akropolio kriauklej plauti  doh.gif ,o visa diena ne visada gali isbuti  g.gif



Yra tualetu, kuriose yra ir kriaukle salia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 01 10, 15:30)
atrodo neblogas daiktas,bet jei prispirs kokiam viesam tuolete issipilti ir vel isideti tai nezinau,nelabai higieniska ir imanoma,neisi kokiam akropolio kriauklej plauti  doh.gif ,o visa diena ne visada gali isbuti  g.gif


Tokiu atveju nešuosi buteliuką vandens, jo galima ir WC isipilt po eiti į kabiną, užtenka tik buteliuką turėt tomis įpatingomis dienomis 4u.gif Beje musulmonų kraštuose tokios problemos nėra, ten visada kur klozetas ten ir kranas su vandeniu, savo kailiu išbandžiau, patogumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 01 10, 14:48)
Yra tualetu, kuriose yra ir kriaukle salia.  4u.gif


tikrai ne visur tokiu tualetu yra,o pasirinkt tai negalesi,kai prispirs reikalas mirksiukas.gif
va mintis su buteliuku vandedens labai gera thumbup.gif
aciu merginos uz pasidalinima patirtim,reiks isbandyt sita reikala 4u.gif
Atsakyti
užsisakiau ir aš per beta akciją, tik įdomu, kas kiek laiko keisti?
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2012 01 10, 18:58)
užsisakiau ir aš per beta akciją, tik įdomu, kas kiek laiko keisti?


Priklausomai nuo MM gausos, bet ne rečiau ryte ir vakare 4u.gif
Atsakyti
Paemiau ir as pabandymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 01 10, 15:16)
tikrai ne visur tokiu tualetu yra,o pasirinkt tai negalesi,kai prispirs reikalas  mirksiukas.gif
va mintis su buteliuku vandedens labai gera  thumbup.gif
aciu merginos uz pasidalinima patirtim,reiks isbandyt sita reikala  4u.gif

kur yra neigaliems skirtas WC - ten yra ir kriaukle, jei tokio WC ner - kaip jau ir patare - tinka buteliukas su vandeniu, as dar esu naudojus tam reikalui dezinfekuojancias, dregnas serveteles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 10, 20:05)
kur yra neigaliems skirtas WC - ten yra ir kriaukle, jei tokio WC ner - kaip jau ir patare - tinka buteliukas su vandeniu, as dar esu naudojus tam reikalui dezinfekuojancias, dregnas serveteles rolleyes.gif


Juose yra gleivinei kenksmingų sudėtinių dalių, nenaudočiau jūsų vietoj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 10, 19:15)
Juose yra gleivinei kenksmingų sudėtinių dalių, nenaudočiau jūsų vietoj  schmoll.gif

nu gleivines ja nevalau schmoll.gif , rankas pries ir po, taurele pravalau ir retai - nes dazniausiai yra WC su kriaukle (neigaliems) mirksiukas.gif cia extra atveju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 10, 19:15)
Juose yra gleivinei kenksmingų sudėtinių dalių, nenaudočiau jūsų vietoj  schmoll.gif


buna dregnu serveteliu skirtu intymiai higienai. Galvojau, jei prireiktu, tai tokias naudociau ax.gif
Atsakyti