Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(given444 @ 2012 01 09, 10:09)
klausykit ekspertes  4u.gif  4u.gif
1.naudoju mooncup, didesnio dydzio, turbut A. tai va, jau trecias gimdymas. ir kazkaip eme labiau praleisti. nu negi makstis isplatejo ant tiek? negali buti.
kazkuri cia rase, kad is visu taureliu Divacup didziausias ir todel (kazkuriai forumietei buvo nepatogus. bet ar verta persikeist i didesni?
o gal dazniau ispilti? ar jums buna taip kad pirmom dienom, dedat papild ir iklota? as be jo niekaip. dar trecias ciklas po gimdymo, turbut daug endometriumo atsisluoksniuoja  g.gif  g.gif gal todel tokios gausios.

as turejau DIva 2, dabar turiu mooncup A, man DIva buvo per ilga, bet ismokau ir tokia naudotis (metus naudojau), mooncup dabar kaip tik, tik kotuka ciut pakirpau.
DAr ir freurcup turiu, ale vienakart pabandziau, nepatiko, nesmagi, tad stovi numesta biggrin.gif
Pirmom dienom visalaik deduosi iklotuka, neprabega, bet pora lasu buna. Maniskes mmm labai gausios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 09 sausio 2012 - 20:52
O tai tarp skirtingų firmų taurelių iš esmės didelio skirtumo nėra? g.gif

Šiandien yra akcija Yuuki taurelėms, mąstau, seniai svarsčiau apie ją, būtų puiki proga išbandyti rolleyes.gif tik tas pavadinimas mažiau girdėtas rolleyes.gif biggrin.gif

Žiūriu ir anksčiau buvo akcija būtent šioms, tai gal atsiras užsipirkusių ir naudojančių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 10 sausio 2012 - 07:59
Tikrai, būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus apie Yuuki taurelę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristteja @ 2012 01 10, 09:54)
Tikrai, būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus apie Yuuki taurelę 4u.gif


Taurelė kaip taurelė, kiekvienos organizmas yra individualus, ir ta patį daigtą priima skirtingai, kas tinka vienam netinka kitam. Išbandykit ir sužinosit 4u.gif
Atsakyti
Yra yra merginu užsipirkusiu per praeitą akciją, net neseniai rašė kad puikiai tiko ir patiko, tai kad jei turit noro išbandyt, pirmyn

Tik kad atkreipkit dėmesį, ji yra iš ilgesniu, tai turintiems žemą kaklelį gal bus problematiškiau g.gif Čia galit palygint su kitomis taurelėmis
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2012 01 10, 09:02)
Yra yra merginu užsipirkusiu per praeitą akciją, net neseniai rašė kad puikiai tiko ir patiko, tai kad jei turit noro išbandyt, pirmyn

Tik kad atkreipkit dėmesį, ji yra iš ilgesniu, tai turintiems žemą kaklelį gal bus problematiškiau  g.gif Čia galit palygint su kitomis taurelėmis


mano gimdos kaklelis mmm metu pakankamai zemai. labai lengvai ji pasiekiu pirstais blush2.gif
naudoju Yuuki antra dydi ir net kotelio nereikia trumpinti.
Atsakyti
as ir iriau ta kose, kad turiu Yuuki. MAn kotelio trumpint nereikia. Neturiu su kuo palyginti, naudota dar 1x ciklo metu. MAnau, cia tik technikos klausimas. KAskart vis lengviau ir lengviau bus.

O kur tu akciju uzmatet? Mano drauge liepe man "dabot" ir pagaut
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustluk: 10 sausio 2012 - 09:50
https://beta.lt/viln...e-taurele-yuuki
Nusipirkau ir aš pabandymui 4u.gif
Atsakyti
Jaučiu reikia ir man kauptis ir pirkti pasibandyti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine_ @ 2012 01 10, 11:04)
https://beta.lt/viln...e-taurele-yuuki
Nusipirkau ir aš pabandymui  4u.gif

kaip tik norejau imesti nuoroda... bet ziuriu kazkas aplenke drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 01 10, 10:37)
kaip tik norejau imesti nuoroda... bet ziuriu kazkas aplenke  drinks_cheers.gif

bigsmile.gif o kiek nupirkta jaaaaaaaaaaaaaaau vnt .....ogoooo..nu ka ..laikas ir man turbut g.gif
Atsakyti
kadangi betoje ispardavimas,tai visos temos neskaitau,uzduosiu gal ir kvaila klausima,bet as vis galvoju,kad parasyta galima ir i joga eiti,tai jei atsistosiu i zvake ar ant galvos,tai kaip neisbegs turinys is taureles,arba gulint,kaip ten viskas vyksta kas isbandet blush2.gif
Atsakyti