Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Felisė @ 2012 01 02, 18:13)
kokiose vaistinese? pries pusmeti ieskojau, tai tik Lunette keliose Vilniaus ir keliose Kauno vaistinese buvo...

pigiausia cia: http://www.nuogimimo...ne-taurele.html
ir siuntimas nemokamas.

arba cia:
http://www.gu-gu.lt/...rele-p-150.html

kartais siek tiek pigiau gausasi siunciantis is uzsienio.


Dėl +/- 10 lt nesiparinu biggrin.gif Aš turiu Liunete, viskas su ja gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 02, 16:54)
Jau mačiau vaistinėse kiek norit yra, kokybė vienoda, visos iš to paties silikono  4u.gif

o is kur zinot kad visu kokybe vienoda ir visos is to pacio silikono g.gif , Ju ir kinieciuose pilna, po kelis dolerius - bet tokiu as asmeniskai tikrai nesiryzciau kistis vidun schmoll.gif , jei pirkt LT kazkokia neaiskia, kad ir uz ta pacia kaina kaip kad siunciantis patikimesnes firmos - as tikrai nerizikuociau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 02, 18:46)
o is kur zinot kad visu kokybe vienoda ir visos is to pacio silikono g.gif , Ju ir kinieciuose pilna, po kelis dolerius - bet tokiu as asmeniskai tikrai nesiryzciau kistis vidun schmoll.gif , jei pirkt LT kazkokia neaiskia, kad ir uz ta pacia kaina kaip kad siunciantis patikimesnes firmos - as tikrai nerizikuociau rolleyes.gif


Ir kiniečiai moka kokybiškai daryti jeigu tai rimtos firmos užsakymas, bet tada ir kaina normali 4u.gif Skaitykit sudėtį ką perkat ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 02, 17:54)
Ir kiniečiai moka kokybiškai daryti jeigu tai rimtos firmos užsakymas, bet tada ir kaina normali  4u.gif  Skaitykit sudėtį ką perkat ir tiek  4u.gif

visur raso silicone... Ir nera taisykles tokios (ypac ten, Kinijoje) - kad brangu - tai kokybiska ir pigu - nekokybiska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2012 01 02, 18:46)
Gal kas bandete sia menstruacine taurele? http://www.iherb.com...-Cup/11954?at=0 ?
Arba kas galetu rekomenduoti kur Lietuvoje galima nusipirkti kokybiska, gera ir neitin brangia taurele?


aš naudoju šią taurelę. Kolkas esu patenkinta, koteli nukirpau išvis, nes jis man nereikalingas. g.gif Aišku, reikia nepamiršti, kad ši taurelė nėra iš mažųjų. Ateičiai norėčiau dar vienos, trumpesnės smile.gif O šiaip viskas super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 01 02, 17:46)
o is kur zinot kad visu kokybe vienoda ir visos is to pacio silikono g.gif , Ju ir kinieciuose pilna, po kelis dolerius - bet tokiu as asmeniskai tikrai nesiryzciau kistis vidun schmoll.gif , jei pirkt LT kazkokia neaiskia, kad ir uz ta pacia kaina kaip kad siunciantis patikimesnes firmos - as tikrai nerizikuociau rolleyes.gif

Dėl kokybės tai sutinku, bet ko ten nekiši.. bet... Nu parodykit man, prašau, tas taureles po kelis dolerius biggrin.gif Labai noriu pamatyti, nes kai ieškojau eBay, tai pigiau ~30$ nieko neradau ax.gif Žinoma, yra ten pozicijų, kur pradinė kaina nuo kelių dolerių (tarp kitko, ir Lunette, ir Diva taip pat), bet tikrai statymo laikui besibaigiantis ta kaina išauga iki minimum 28-30 dolerių, ar netgi daugiau. Žodžiu, norėjau aš nusipirkti papigiai, kad ir iš tų pačių kiniečių, bet pigesnio varianto, negu fleurcup tinklapyje (kai buvo 2 vnt už 20 eur) neradau blush2.gif Taigi apšvieskit, prašau, kur gi tas taureles po kelis baksus duoda hihihi.gif


Kaip minėjau, naudoju fleurcup. Esu ja labai patenkinta, naudojau tris ciklus. Tiesa, paskutinį kartą pasitaikė avarijų, vis dar nemoku tobulai įsidėti. Kažkas čia minėjo, jog ši taurelė nusileidžia brangesnėms modeliams (mooncup, diva), nes silikonas šiurkštesnis ir ji nėra visa lygi. Na, aš neturiu, su kuo lyginti, man gerai rolleyes.gif O reljefinis dugnas ir kotelis man kaip tik patinka - yra, už ko užsikabinti ištraukiant tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 01 02, 23:37)
Dėl kokybės tai sutinku, bet ko ten nekiši.. bet... Nu parodykit man, prašau, tas taureles po kelis dolerius  biggrin.gif  Labai noriu pamatyti, nes kai ieškojau eBay, tai pigiau ~30$ nieko neradau  ax.gif 

as ieskojau seniau jau - ir tikrai buvau radus - net pavadinimas mooncup, bet dezute ir ten berods su raidem kazkas skyres ir dydziai ne A ir B, o 1 ir 2, paskui maciau SM tokius pardavinejamus - tai ju kaina tikrai buvo ar po 2-4 dol su siuntimu i LT, bet cia jau grynai kinieciu parduotuvese - nepirkau, nesusigundziau del nepatikimumo, vistik gilym kisi ir neaisku ka ten gausi unsure.gif , Sorry, bet dabar tikrai nebeieskosiu, kad irodyt ta, nu paprasciausiai neturiu tiek laiko unsure.gif
Atsakyti
o as pirkau uz 49 lt akcijine. FB pameciau tos dienos akcija 50 % is grupinis.lt
O taip gal dar buciau ir nepirkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2012 01 03, 10:47)
o as pirkau uz 49 lt akcijine. FB pameciau tos dienos akcija 50 % is grupinis.lt
O taip gal dar buciau ir nepirkus g.gif

Apie kurią taurelę kalbate?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 01 03, 13:01)
Apie kurią taurelę kalbate?


apie sia akcija:
http://grupinis.lt/l...e-taurele-yuuki
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2012 01 03, 14:52)

ačiū, akcija gera thumbup.gif

Aš turiu Mooncup- geras dalykas. Ypač toms, kurioms gausios mm mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, pirkau butent cia ir butent sita.
Papildyta:
QUOTE(Felisė @ 2012 01 03, 14:52)


Taip, pirkau butent cia ir butent sita.
Atsakyti