Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Jofky @ 2011 12 29, 13:52)
Labai gausios mm. Jeigu ne taurelė, tai per mm išvis iš WC neišlyščiau, o su ja nors 1-2 val turiu pertrauką  4u.gif

o ką ginekologe sako? tai jau nenormalu jai pastoviai TOKIOS gausios, juk hemoglobinas ir geležies atsargos krenta stipriai, o ir organizmui tai nėra gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 12 30, 08:47)
o ką ginekologe sako? tai jau nenormalu jai pastoviai TOKIOS gausios, juk hemoglobinas ir geležies atsargos krenta stipriai, o ir organizmui tai nėra gerai g.gif


Ilgą laiką gincėms nelabai tai rūpėjo, tam tikrų požymių rodančių anomalijos nebuvo, tai ir nesigilino. Dabar turiu kuriai tai rūpi. Papraščiausia tokia gamtos dovana. Galvojo polipas tuo priežastis, išoperavom, nepadėjo, nes jis buvo sudarytas iš hormonų kurį greičiausiai sukūrė sutrikusi skydlaiukės veikla (hiper). Organizmas vistiek užaugina tam tikro storio gleivinę kuri ir yra gausių mm priežąstis. Pakolkas vienintėlė išeitis HK, prieš dešimt metų naudojau ilgai, padėjo, o dabar niekaip nepritaiko doh.gif kokias be geriu nei vienų organizmas nepriima, esu savotiškas išbandymų triušis biggrin.gif
Bet mano atvejis ne baisiausias, yra moterų kurios taip kraujuoja iki alpimo ir be ligoninės neapseina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 30, 09:19)
Ilgą laiką gincėms nelabai tai rūpėjo, tam tikrų požymių rodančių anomalijos nebuvo, tai ir nesigilino. Dabar turiu kuriai tai rūpi. Papraščiausia tokia gamtos dovana. Galvojo polipas tuo priežastis, išoperavom, nepadėjo, nes jis buvo sudarytas iš hormonų kurį greičiausiai sukūrė sutrikusi skydlaiukės veikla (hiper). Organizmas vistiek užaugina tam tikro storio gleivinę kuri ir yra gausių mm priežąstis. Pakolkas vienintėlė išeitis HK, prieš dešimt metų naudojau ilgai, padėjo, o dabar niekaip nepritaiko  doh.gif  kokias be geriu nei vienų organizmas nepriima, esu savotiškas išbandymų triušis  biggrin.gif
Bet mano atvejis ne baisiausias, yra moterų kurios taip kraujuoja iki alpimo ir be ligoninės neapseina  4u.gif

doh.gif užjaučiu
o jums darė hormonų tyrimus, gal jie ir brangus(vienas hormonas apie 70Lt, bet bent pagrindinius, išeina apie 7hormonus), bet tada nereikėtu spėliot, pagal gautus rezultatus galima būtu parinkt HK
kitiem dar padeda gimdos valymas, bet čia jau drastiškas metodas ir jei čia kalti hormonai, ne išeitis
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 30, 09:19)
Ilgą laiką gincėms nelabai tai rūpėjo, tam tikrų požymių rodančių anomalijos nebuvo, tai ir nesigilino. Dabar turiu kuriai tai rūpi. Papraščiausia tokia gamtos dovana. Galvojo polipas tuo priežastis, išoperavom, nepadėjo, nes jis buvo sudarytas iš hormonų kurį greičiausiai sukūrė sutrikusi skydlaiukės veikla (hiper). Organizmas vistiek užaugina tam tikro storio gleivinę kuri ir yra gausių mm priežąstis. Pakolkas vienintėlė išeitis HK, prieš dešimt metų naudojau ilgai, padėjo, o dabar niekaip nepritaiko  doh.gif  kokias be geriu nei vienų organizmas nepriima, esu savotiškas išbandymų triušis  biggrin.gif
Bet mano atvejis ne baisiausias, yra moterų kurios taip kraujuoja iki alpimo ir be ligoninės neapseina  4u.gif

Panasi situacija ir pas mane, keleta savaiciu po operacijos, nebuvo net polipo, tik stora gleivine dar net tyrimo atsakymo nezinau, tikiuosi maziau kraujuosiu, nes per paskutines mm net vaiksciuoti silpna buvo ir hemoglobinas labai nukrites doh.gif
Atsakyti
Laba diena ir su naujais! bigsmile.gif

Turim sita daikta, pirmakart naudoju.
Pojuciai visai gal nieko. Is 10balu duocj 8.
YUUKI firma 1dydis, nes labai mazai kraujuoju. Bijojau isidet, bet kazkaip sitas reikalas puse bedos. Bet jau koks nemalonus isemimas! doh.gif Po pasiskaitymu speju, kad as ja istraukiu (slysta, sugriebt negali, imu tual. popieriaus sugriebimui) per anksti, nes nebuna uzsipildzius. Va, del to greiciausiai ir tas ziaurokas pojutis: kadangi, ji neprisipildo, o per pusdieni gal tik trecdalis- as ja traukt, o ji man taip prisisiurbus...Kad rodos as ant to, ant ko ji uzmauta, kartu itrauksiu g.gif Pradeda siek tiek kelnaites tepliot, tai pagalvoju, kad jau pilna. Uzdedu, ko gero, netobulai dar vis.
Lauksiu komentaru. Juk neturetu taip but traukiant, taip?
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2012 01 01, 11:03)
Laba diena ir su naujais! bigsmile.gif

Turim sita daikta, pirmakart naudoju.
Pojuciai visai gal nieko. Is 10balu duocj 8.
YUUKI firma 1dydis, nes labai mazai kraujuoju. Bijojau isidet, bet kazkaip sitas reikalas puse bedos. Bet jau koks nemalonus isemimas! doh.gif Po pasiskaitymu speju, kad as ja istraukiu (slysta, sugriebt negali, imu tual. popieriaus sugriebimui) per anksti, nes nebuna uzsipildzius. Va, del to greiciausiai ir tas ziaurokas pojutis: kadangi, ji neprisipildo, o per pusdieni gal tik trecdalis- as ja traukt, o ji man taip prisisiurbus...Kad rodos as ant to, ant ko ji uzmauta, kartu itrauksiu g.gif Pradeda siek tiek kelnaites tepliot, tai pagalvoju, kad jau pilna. Uzdedu, ko gero, netobulai dar vis.
Lauksiu komentaru. Juk neturetu taip but traukiant, taip?

Aš būčiau pirkus geriau didesnę pirkus, vis tik vaikučiai manau daro savo, taurelės dydis priklauso ne nuo kraujavimo kiekio, o nuo makšties smile.gif O blogai ištraukti dėlto, kad jūs neišvakumuojat, reikia suspausti ir įleisti orą, tada nelieka diskomforto ir niekas ten nesitraukia. Nebijokit paspausti taurelės dugną, niekas niekur neišbėgs, tik įleisit oro ir viskas turėtų būti gerai smile.gif ir dar stumkit raumenukais taurelę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2012 01 01, 11:03)
Laba diena ir su naujais! bigsmile.gif

Turim sita daikta, pirmakart naudoju.
Pojuciai visai gal nieko. Is 10balu duocj 8.
YUUKI firma 1dydis, nes labai mazai kraujuoju. Bijojau isidet, bet kazkaip sitas reikalas puse bedos. Bet jau koks nemalonus isemimas! doh.gif Po pasiskaitymu speju, kad as ja istraukiu (slysta, sugriebt negali, imu tual. popieriaus sugriebimui) per anksti, nes nebuna uzsipildzius. Va, del to greiciausiai ir tas ziaurokas pojutis: kadangi, ji neprisipildo, o per pusdieni gal tik trecdalis- as ja traukt, o ji man taip prisisiurbus...Kad rodos as ant to, ant ko ji uzmauta, kartu itrauksiu g.gif Pradeda siek tiek kelnaites tepliot, tai pagalvoju, kad jau pilna. Uzdedu, ko gero, netobulai dar vis.
Lauksiu komentaru. Juk neturetu taip but traukiant, taip?


su naujais smile.gif

as jau 4 ciklus turejau su taurele.
manau, kad reikia siek tiek praktikos ir viskas bus thumbup.gif

as kai isidedu visada patikrinu ar gerai isidejau. visu pirma apvedu pirstu aplinkui ir patikrinu ar ji pilnai issiskleide. kartais buna taip, kad pilnai neissiskleidzia, o gimdos kaklelis, kuris pas mane pakankamai zemai lieka taureles isereje... tuomet isimu ir isidedu dar karta.
ir dar isidejus taureje pabandau pasukti aplink savo asi, teisingai isidejus, ji turi lengvai suktis...

na tikiuosi aiskiai cia parsiau...

o isemimas tikrai neturi sukelti jokio diskomforto, jei ileidziama siek tiek oro... tada nebus jausmo, kad ji "prisisiurbus"...
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2012 01 01, 11:03)
Laba diena ir su naujais! bigsmile.gif

Turim sita daikta, pirmakart naudoju.
Pojuciai visai gal nieko. Is 10balu duocj 8.
YUUKI firma 1dydis, nes labai mazai kraujuoju. Bijojau isidet, bet kazkaip sitas reikalas puse bedos. Bet jau koks nemalonus isemimas! doh.gif Po pasiskaitymu speju, kad as ja istraukiu (slysta, sugriebt negali, imu tual. popieriaus sugriebimui) per anksti, nes nebuna uzsipildzius. Va, del to greiciausiai ir tas ziaurokas pojutis: kadangi, ji neprisipildo, o per pusdieni gal tik trecdalis- as ja traukt, o ji man taip prisisiurbus...Kad rodos as ant to, ant ko ji uzmauta, kartu itrauksiu g.gif Pradeda siek tiek kelnaites tepliot, tai pagalvoju, kad jau pilna. Uzdedu, ko gero, netobulai dar vis.
Lauksiu komentaru. Juk neturetu taip but traukiant, taip?




Man taip pat gana nemazai tepliodavo kai as naivuole po 2 gimdymu 1 nr naudojau...
Atsakyti
O! Aciu aciu! teks issput ora:)
O 1nr tai man pats tas. Pilnas nebuvo. As is viso, kad ir su 2 vaikais, nesiodavau plonycius pakeltelius visa diena bigsmile.gif Puses stiklines per visas 4 dienas nebutu...
Praktikuosimes!

Felise, laba diena 4u.gif Cia as wub.gif
Atsakyti
Gal kas bandete sia menstruacine taurele? http://www.iherb.com...-Cup/11954?at=0 ?
Arba kas galetu rekomenduoti kur Lietuvoje galima nusipirkti kokybiska, gera ir neitin brangia taurele?
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2012 01 02, 17:46)
Gal kas bandete sia menstruacine taurele? http://www.iherb.com...-Cup/11954?at=0 ?
Arba kas galetu rekomenduoti kur Lietuvoje galima nusipirkti kokybiska, gera ir neitin brangia taurele?


Jau mačiau vaistinėse kiek norit yra, kokybė vienoda, visos iš to paties silikono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 02, 16:54)
Jau mačiau vaistinėse kiek norit yra, kokybė vienoda, visos iš to paties silikono  4u.gif

kokiose vaistinese? pries pusmeti ieskojau, tai tik Lunette keliose Vilniaus ir keliose Kauno vaistinese buvo...

pigiausia cia: http://www.nuogimimo...ne-taurele.html
ir siuntimas nemokamas.

arba cia:
http://www.gu-gu.lt/...rele-p-150.html

kartais siek tiek pigiau gausasi siunciantis is uzsienio.
Atsakyti