Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(maidala @ 2011 12 01, 13:15)
Sveikos, merginos. Naudojau as taurele 2 metus, dziaugiausi labai kad patogu nerealiai. O stai vakar man operavo endometriozine cista. Uzklausiau savo daktares apie taurele, ir ji sake kad nerkomenduoja nei tamponu, nei taureliu, nes kai kraujas neisbega tai susidaro salygos uzdegimui. Aisku pagal visa teorija kai idedama taurele tai ten susidaro vakuumas ir uzdegimas neturetu susidaryt. Bet visgi, kol kas bent grisiu prie nemaloniu iklotu, bus ramiau..
Ar yra kurios naudojat taureles virs 2-3 metu, ar jums viskas tvarkoj?

as naudoju metus. BUvau pasitikrint - viskas gerai, kaklely zaizdele, bet jokiu pokyciu.
As pati jauciu ant saves, kad naudojant metus taurele nebuvo nei uzdegimu, nei pienligiu, kas buvo daznas svecias naudojant iklotus.

Gine netgi nemato bedos naudot spirale su taurele. Nepriestaravo, kad as ja naudoju, nieko blogo tame nemato, tik aisku keist liepia ne kas 12 h, o dazniau
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2011 12 01, 13:15)
Sveikos, merginos. Naudojau as taurele 2 metus, dziaugiausi labai kad patogu nerealiai. O stai vakar man operavo endometriozine cista. Uzklausiau savo daktares apie taurele, ir ji sake kad nerkomenduoja nei tamponu, nei taureliu, nes kai kraujas neisbega tai susidaro salygos uzdegimui. Aisku pagal visa teorija kai idedama taurele tai ten susidaro vakuumas ir uzdegimas neturetu susidaryt. Bet visgi, kol kas bent grisiu prie nemaloniu iklotu, bus ramiau..
Ar yra kurios naudojat taureles virs 2-3 metu, ar jums viskas tvarkoj?


Na, aš viena iš tų, kurioms ši taurelė nelabai tiko/patiko, bet nesu aš prieš taurelę. Vis dar ją naudoju, bet tik dienom. Kažkaip man neramu, kad naktį miegant išbėgęs kraujas gali vėl atgal subėgt.. O bėdų aš nenoriu. schmoll.gif

Beje, šnekant apie įklotus.. Naudokit daugkartinius medvilninius. Gal reikia įprast (man nereikėjo), bet tai superinis daiktas. thumbup.gif Supermarketinius naudoju tik kur nors kelionėje, nepatinka man jie. schmoll.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 12 02, 16:46)
Na, aš viena iš tų, kurioms ši taurelė nelabai tiko/patiko, bet nesu aš prieš taurelę. Vis dar ją naudoju, bet tik dienom. Kažkaip man neramu, kad naktį miegant išbėgęs kraujas gali vėl atgal subėgt.. O bėdų aš nenoriu.  schmoll.gif

Beje, šnekant apie įklotus.. Naudokit daugkartinius medvilninius. Gal reikia įprast (man nereikėjo), bet tai superinis daiktas.  thumbup.gif Supermarketinius naudoju tik kur nors kelionėje, nepatinka man jie.  schmoll.gif

4u.gif


Galima plačiau apie tai 4u.gif Kur? kaip? kaina? 4u.gif Internete apie tai info labai skurdi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 02, 17:47)
Galima plačiau apie tai  4u.gif Kur? kaip? kaina?  4u.gif  Internete apie tai info labai skurdi  doh.gif


Aš naudoju ImseVimse, bet savus aš pirkau Lietuvoj (net pigiau išeina), vienus Rasakiloj, o kitus Kauno baziu kažkokioj ekologiškoj parduotuvėlėj. Labai jais patenkinta esu. thumbup.gif
Šitie būna trijų dydžių, be jokių šoninių kišenių, kas man labai patinka (esu turėjus su kišenėm, bet kitos firmos, man nepatiko), yra sluoksnis, nepraleidžiantis skysčių.
Turiu du rinkinius 'midi', kas realiai visoms dienoms yra aiškiai per mažai. Bet aš mašiną dažnai jungiu, tai dienų vidury išplaunu. Nors artimiausiu metu žadu dasipirkt dar ir 'mini' su 'maxi'.
Savus naudoju jau kelis metus, nesudrisko dar, tik aišku, atitinkama pusė jau parudo, neišsiplauna (nors man tai nėra problema).
Prieš plaunant mašinoj juos nuskalauju po kranu. Aišku, nėra visa tai estetiška, bet man netrukdo.
Taip pat, prieš naudojant, atkreipkit dėmesį, kad etiketė turi būti išoriniame sluoksnyte, tuo tarpu vidinės siūlės turi būt toj 'naudojamoj' pusėj (nelabai moku paaiškint..), vieną aš ne ta puse pradėjau naudot, todėl tas įklotas mažiau sugeria. blush2.gif

Turiu ir taurelę, bet ją, kaip ir sakiau, naudoju retai. O supermarketinių įklotų nusiperku pakiuką (kelionėms ar kokiems ekstra atvejams, kai tų daugkartinių negalėsiu panaudot) ir man metams užtenka. biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mannu: 03 gruodžio 2011 - 06:11
QUOTE(Mannu @ 2011 12 03, 07:01)
Aš naudoju ImseVimse, bet savus aš pirkau Lietuvoj (net pigiau išeina), vienus Rasakiloj, o kitus Kauno baziu kažkokioj ekologiškoj parduotuvėlėj. Labai jais patenkinta esu.  thumbup.gif
Šitie būna trijų dydžių, be jokių šoninių kišenių, kas man labai patinka (esu turėjus su kišenėm, bet kitos firmos, man nepatiko), yra sluoksnis, nepraleidžiantis skysčių.
Turiu du rinkinius 'midi', kas realiai visoms dienoms yra aiškiai per mažai. Bet aš mašiną dažnai jungiu, tai dienų vidury išplaunu. Nors artimiausiu metu žadu dasipirkt dar ir 'mini' su 'maxi'.
Savus naudoju jau kelis metus, nesudrisko dar, tik aišku, atitinkama pusė jau parudo, neišsiplauna (nors man tai nėra problema).
Prieš plaunant mašinoj juos nuskalauju po kranu. Aišku, nėra visa tai estetiška, bet man netrukdo.
Taip pat, prieš naudojant, atkreipkit dėmesį, kad etiketė turi būti išoriniame sluoksnyte, tuo tarpu vidinės siūlės turi būt toj 'naudojamoj' pusėj (nelabai moku paaiškint..), vieną aš ne ta puse pradėjau naudot, todėl tas įklotas mažiau sugeria.  blush2.gif

Turiu ir taurelę, bet ją, kaip ir sakiau, naudoju retai. O supermarketinių įklotų nusiperku pakiuką (kelionėms ar kokiems ekstra atvejams, kai tų daugkartinių negalėsiu panaudot) ir man metams užtenka.  biggrin.gif

4u.gif


Tai plonyčiai kasdieniniai įklotai ar skirti mmm metu? Juos galima plauti tiek skalbyklėj tiek rankomis? 4u.gif
Ar tikrai gerai laikosi, neslankioja judant? Nes prisiminus sovietinius laikus tai tekdavo su žiogelių prisegti prie kelnaičių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 03 gruodžio 2011 - 09:30
QUOTE(Jofky @ 2011 12 03, 09:28)
Tai plonyčiai kasdieniniai įklotai ar skirti mmm metu? Juos galima plauti tiek skalbyklėj tiek rankomis?  4u.gif
Ar tikrai gerai laikosi, neslankioja judant? Nes prisiminus sovietinius laikus tai tekdavo su žiogelių prisegti prie kelnaičių  biggrin.gif

Tai jūs pažiūrėkit tas nuorodas, kur jums įdėjo, ten yra nuotraukos ir aprašymai mirksiukas.gif Jie yra su sparneliais, o ant sparnelių - knopkytės, tai kaip ir neturėtų slankioti unsure.gif Ir - taip, jie skirti naudoti per mmm.
Bet aš kažkaip nesusigundžiau rolleyes.gif Pažiūrėjau, jog kaina tai ohoho, o dar plius pastovus skalbimas, tai laaabai nepigiai visa tai gaunasi, plius terlionės ax.gif Čia nebent dėl savo sveikatos naudoti, bet vėlgi - juk vis tiek yra sąlygų veistis bakterijoms, kad ir kaip bebūtų ir kad ir kokia ekologiška medvilnė ten būtų panaudota. Bet kam patogu ir nesudaro problemų skalbimas - manau, kad labai liux 4u.gif

Grįžtant prie taurelių - mano draugė ją naudoja jau 2,5 metų, jokių negerumų nėra (pfu-pfu-pfu). Aš pati daugauju su taurele dar tik du mėnesius - kol kas irgi negaliu atsidžiaugti, abu kartus per mmm pravaikščiojau vien su kasdieniais įklotukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2011 12 03, 12:56)
Bet aš kažkaip nesusigundžiau  rolleyes.gif  Pažiūrėjau, jog kaina tai ohoho, o dar plius pastovus skalbimas, tai laaabai nepigiai visa tai gaunasi, plius terlionės  ax.gif Čia nebent dėl savo sveikatos naudoti, bet vėlgi - juk vis tiek yra sąlygų veistis bakterijoms, kad ir kaip bebūtų ir kad ir kokia ekologiška medvilnė ten būtų panaudota. Bet kam patogu ir nesudaro problemų skalbimas - manau, kad labai liux  4u.gif


Na aš dar iš tų laikų prisimenu kai nebuvo nieko pirkti moterims ir naudojom savo gamybos kartuninius įklotus, jeigu išvis taip galima sakyti, tai žinot skirtumas didelis tarp sintetinių įklotų ir natūralios medžiagos, o tas skalbimas manęs negązdina, nes man tai ne naujiena 4u.gif Aš žadu pirkti, tik man rūpimas klausimas ar tiek pajėgūs sugerti kiek man reikia 4u.gif
Atsakyti
nu skalbimas tai dar dar - bet kaip atrodo kai vonioje jie dziuna doh.gif , o jei dar kas i svecius uzeina netiketai ir sumasto uzsukt kokiu ranku nusiplaut - numirciau is gedos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 03, 15:27)
nu skalbimas tai dar dar - bet kaip atrodo kai vonioje jie dziuna doh.gif , o jei dar kas i svecius uzeina netiketai ir sumasto uzsukt kokiu ranku nusiplaut - numirciau is gedos unsure.gif


o Kai triusikai ir stanikai ten džiūna tai negėda, o šiukšlinė pilna panaudotų įklotų - negėda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 03, 15:11)
o Kai triusikai ir stanikai ten džiūna tai negėda, o šiukšlinė pilna panaudotų įklotų - negėda  biggrin.gif

kelnaites ir leimeneles visai kas kita - tai tik rubai o ir nekaba jie vonioje diena dienon kokia savaite blush2.gif tualetinio popieriaus neplaunam ir nedziaunam schmoll.gif , o iklotu ir paketu nenaudodoju, tad jie ir nesimeto, o jei jau tenka naudotis - tikrai nemetu viesai, o ivynioju kad nesimatytu to "gerio" blush2.gif
matyt dar nesu subrendus, o ir seimoje likciau nesuprasta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 03, 14:27)
nu skalbimas tai dar dar - bet kaip atrodo kai vonioje jie dziuna doh.gif , o jei dar kas i svecius uzeina netiketai ir sumasto uzsukt kokiu ranku nusiplaut - numirciau is gedos unsure.gif

aš ir apie tą patį pagalvojau, labai jau neapetitnai įklotai parudavę vonoj kabo, būčiau vyras, kažin ar labai norėčiau matyt biggrin.gif O dar vaikam klausimų klitų ankščiau laiko biggrin.gif užtenka jau nuo depiliacijos sukrumi kabo blati ir nenuskalbti medžiagos gabalėliai, kas mėnesį po savaitę įklotų tikrai nenorėčiau skalbt schmoll.gif Ir dar kraują ne taip lengva išplaut doh.gif
QUOTE(Jofky @ 2011 12 03, 15:11)
o Kai triusikai ir stanikai ten džiūna tai negėda, o šiukšlinė pilna panaudotų įklotų - negėda  biggrin.gif

liemenėlės ir kelnaitės gali ir apetitą sukelt, nenešioju nuskalbtų ir nutriušusių biggrin.gif nėrinukai, kvarbatkėlės ir pan biggrin.gif
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 03, 16:40)
kelnaites ir leimeneles visai kas kita  - tai tik rubai o ir nekaba jie vonioje diena dienon kokia savaite blush2.gif  tualetinio popieriaus neplaunam ir nedziaunam schmoll.gif , o iklotu ir paketu nenaudodoju, tad jie ir nesimeto, o jei jau tenka naudotis - tikrai nemetu viesai, o ivynioju kad nesimatytu to "gerio" blush2.gif
matyt dar nesu subrendus, o ir seimoje likciau nesuprasta schmoll.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 12 03, 16:40)
kelnaites ir leimeneles visai kas kita  - tai tik rubai o ir nekaba jie vonioje diena dienon kokia savaite blush2.gif  tualetinio popieriaus neplaunam ir nedziaunam schmoll.gif , o iklotu ir paketu nenaudodoju, tad jie ir nesimeto, o jei jau tenka naudotis - tikrai nemetu viesai, o ivynioju kad nesimatytu to "gerio" blush2.gif
matyt dar nesu subrendus, o ir seimoje likciau nesuprasta schmoll.gif

drinks_cheers.gif atvirkščiai, esat subrendusi ir galvojat ne tik apie save mirksiukas.gif
o juk rūbus daugumą kas džiovina džiovykloj, tai niekas ir nekabo, o kiekvieną save gerbianti moteris susitvarko po savim taip, kad kitiem, ypač vyrams(vyras, tėvas, sūnus...) nesukeltu nemaloniu jausmu ax.gif


Bet gal baigiam šią diskusiją, šį temą ne apie tai 4u.gif
Atsakyti