Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Ar esate ką nors girdėjusios apie alternatyvią menstruacinę higieną, pagerinančią moters savijautą? Įprastiniai tamponai ir higieniniai įklotai nesaugo moters sveikatos, netaupo pinigų, nesuteikia daugiau laisvės, be to, juos naudojant į aplinką išmetamas didžiulis kiekis higieninių šiukšlių. Apie 75% suaugusių moterų bent kartą gyvenime sirgo makšties kandidoze, bet ar žinote, kad yra būdas to išvengti?

Menstruacinė taurelė yra naujai atgimusi higieninė priemonė. Nors ši menstruacinė apsauga gyvuoja jau nuo 1930-ųjų pabaigos, ji vis dar mažai žinoma. Menstruacinė taurelė yra saugi, higieniška ir itin paprasta alternatyva įprastinėms priemonėms. Taurės formos gaminys – iš 100% medicininio silikono nepakeičia natūralaus drėgmės lygio makštyje, nepažeidžia natūralaus proceso - negyvų ląstelių ir bakterijų pasišalinimo kartu su menstruacijų krauju, nesausina makšties gleivinės. Taurelė yra daugkartinio naudojimo, ji visiškai nepastebima. Ją galima naudoti naktį bei sportuojant – ji neprateka.

Pastebėta, jog moteris, naudojanti taurelę, menstruacijų metu jaučiasi laisviau, saugiau ir svarbiausia, sveikiau. Jai nebereikia kiekvieną mėnesį rūpintis nepatogių, nepralaidžių įklotų bei makšties gleivinę išdžiovinančių tamponų atsargomis. Taurelė nepažeidžia natūralaus drėgmės lygio makštyje, dėl to nesukelia kazdidozės, cistito bei toksinio šoko sindromo. Be to, taurelės privalumas yra ir tas, jog ištuštinti ją reikia 2-4 kartus per parą, tuo tarpu įprastines priemones reikia keisti kur kas dažniau.

Daugelį moterų nustebintų taurelės praktiškumas. Menstruacinė taurelė yra ilgaamžė, be to, ekonomiška – rūpestingai prižiūrint, taurelė tarnaus keletą metų, per kuriuos į aplinką neteks išmesti gausybės šiukšlių. Taurelė atsiperka jau per pirmus metus!

Statistiškai kiekviena moteris per savo gyvenimą sunaudoja maždaug 10.000 vienkartinių tamponų ir higieninių įklotų. Pasaulyje per parą į aplinką yra išmetama apie 4 milijonus higieninių šiukšlių, kurios itin sunkiai yra gamtoje.

Menstruacinės taurelės būna įvairių dydžių, įvairių gamintojų, taip kad kiekviena moteris gali pasirinkti jai labiausiai tinkamą.

user posted image

user posted image

Taurelės lankstymo būdai

Lietuvoje taurelę galima įsigyti čia:

http://www.sveikiproduktai.lt/
http://www.gu-gu.lt/
http://www.dvisirdys.eu/
http://www.lunette.lt

Jei norit pigiau, galima parsisiųsti iš:
JAV: http://www.iherb.com Siuntimas į Lietuvą tik $4 thumbup.gif
Europos: Mondebio
Fleurcup
Gan didelis pasirinkimas įvairių firmų taurelių bigsmile.gif
Ladycup.eu,
http://ladycup.lt/lt/ iš Swed banko į Swed LV pavedimas kainuoja apie 2Lt, sąskaitą pateikiama jau litais, o siuntimas nemokamas thumbup.gif

SENA TEMA ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 14 spalio 2011 - 14:12
QUOTE(Varėnė @ 2011 10 14, 15:03)
Aš turiu Fleurcup abiejų dydžių. Koteliai abiejų plokšti ir rantyti smile.gif
Kas norit, galiu parduoti mažesnę - neišpakuota, S dydžio, JUODOS spalvos (ne taip baisu naudot bus biggrin.gif) - 50 lt.

ir kaip ar geriau isemimui plokscias kotelis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 10 14, 14:25)
ir kaip ar geriau isemimui plokscias kotelis?  ax.gif


Na aš kitokios nebandžiau taurelės, man ir ši tinka smile.gif Tai palygint negaliu, tik konstatuot faktą smile.gif
Atsakyti
kiek jums tos taureles kainavo susikooperavus? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 14 spalio 2011 - 15:36
Labas vakaras, nuejau siandien pas gine, nes skaudejo man pilva jau 3-4 paras,taip maude pilvo apacia. O mmm neseniai buvo.Pries 2 sav. Paklausiau gyd apie taureles, ka mano? Tai sako, nepatinka jai jos. Tipo kraujas bega i vidu ir t.t.Infekciju tikimybe labai didele ir t.t. Sunervino siek tiek. Dar paziurejo echoskopu sako, gleivine pas mane stora, del to mmm gausios.. Sako gerai butu pagert KT kokius 3 men, tipo susitvarkys mmm, bus ne tokios gausios..

Idomu ka sako jums gyd,kurie palaimina taureles? g.gif
Atsakyti
tai jau geriau nakvisu pagert, o ne KT doh.gif ar siaip buna gi zoleliniu preparatu, reguliuojanciu ir pms, ir gausuma, ir skausmus, nei kad hormonus pumpuot

Mano gine apie taurele tik girdejus, pati neisbande, bet nieko blogo neizvelge, tik minejo, kad keistumem dazniau, nei kas 12 h rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 14 spalio 2011 - 17:22
QUOTE(Amelita @ 2011 10 14, 17:00)
Labas vakaras, nuejau siandien pas gine, nes skaudejo man pilva jau 3-4 paras,taip maude pilvo apacia. O mmm neseniai buvo.Pries 2 sav. Paklausiau gyd apie taureles, ka mano? Tai sako, nepatinka jai jos. Tipo kraujas bega i vidu ir t.t.Infekciju tikimybe labai didele ir t.t. Sunervino siek tiek. Dar paziurejo echoskopu sako, gleivine pas mane stora, del to mmm gausios.. Sako gerai butu pagert KT kokius 3 men, tipo susitvarkys mmm, bus ne tokios gausios..

Idomu ka sako jums gyd,kurie palaimina taureles?  g.gif

kokia įdomi pas jus gine...
tai pas jus gali būt ovuliacija, tada ir sustorėja gleivinė, o dėl infekcijos tikimybės, tai jei laikytis higienos normų, kaskart plaut/dezinfekuot rankas ir taurele tikimybė žimiai mažesne nei naudojant įklotus/tamponus(nes jose dėl šilumos ir drėgmės išsiveisi bakterijas)
O mėn. galit pareguliuot ir natūraliais žoleliais, nereikia griebtis kraštutinumu, nes KT tai hormonai, o tai nieko gero...
Atsakyti
Dekui uz jusu palaikyma smile.gif Leli maitinu tai prisibijau tu KT. Nors ir maitinancioms.

Mano gyd uzkliuvo tas, kad kraujas buna viduje, kad neisbega lauk...

Dar manau priklauso nuo gyd amziaus. Manoji gine apie 55 metus. Tai gal del to yra priesiskai nusistacius pries taureles...


Man mmm pagausejo po 2 vaiko gimimo. Abu vaikai gime po CP. O kaip veikia tos nakvisos ir kitos zoleles? Ar kas is jusu bandet gert, kad sumazeju kraujavimas per mmm? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 14 spalio 2011 - 18:02
QUOTE(šarlotė @ 2011 10 14, 16:36)
kiek jums tos taureles kainavo susikooperavus? bigsmile.gif

Nu va, užsakiau šiandien, tai už viską (4 taurelės + siuntimas) sumokėjau be kelių kapeikų 44 eurus. Tai taurelė kiekvienai iš mūsų susikooperavusių gavosi po 11 eurų, taigi maždaug 38 lt bigsmile.gif Sakyčiau, visai papigiai biggrin.gif

distancija, o jūs iš fleurcup.com užsakinėjote? Norėjau paklausti, ar atsiunčia kokį nors patvirtinimą, kad, pvz., gavo užsakymą ar išsiuntė siuntinį? Susimokėjau per PayPal, gavau patvirtinimą (iš PayPal), jog mokėjimas atliktas, ir kaip ir viskas unsure.gif Dabar sėdžiu, galvoju, ar turėčiau iš paties pardavėjo gal kokių žinių sulaukti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 10 14, 17:23)
Dekui uz jusu palaikyma smile.gif  Leli maitinu tai prisibijau tu KT. Nors ir maitinancioms.

Mano gyd uzkliuvo tas, kad kraujas buna viduje, kad neisbega lauk...

Dar manau priklauso nuo gyd amziaus. Manoji gine  apie 55 metus. Tai gal del to yra priesiskai nusistacius pries taureles...
Man mmm pagausejo po 2 vaiko gimimo. Abu vaikai gime po CP.  O kaip veikia tos nakvisos ir kitos zoleles? Ar kas is jusu bandet gert, kad sumazeju kraujavimas per mmm?  g.gif

ir aš tai pastebėjau, kai senyvo amžiaus ar mažiau važinėja per konferencijas, mokymus, tai labai priešiškai nusistačiusios, o kurios bent kiek domėjosi arba naudojasi bigsmile.gif visai kitaip kalba
tai čia viskas tvarkoj kad po antro vaikelio pagausėjo, pagerkit nakvišų aliejaus(bet reikia gert trys mėn.,nemeskit vos tik pagerės) ir turi susitvarkyt mirksiukas.gif

QUOTE(Hennessy @ 2011 10 14, 18:33)
Nu va, užsakiau šiandien, tai už viską (4 taurelės + siuntimas) sumokėjau be kelių kapeikų 44 eurus. Tai taurelė kiekvienai iš mūsų susikooperavusių gavosi po 11 eurų, taigi maždaug 38 lt  bigsmile.gif  Sakyčiau, visai papigiai  biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
oho, tikrai papigiai bigsmile.gif Sesuo nori taureles, idomu jei 2 pirktumem, kiek kainuotu su siuntimu? Turbut sau kita pasiimciau, nors kaip tik mooncup laukiu, muitinej ant lentynos dulka lotuliukas.gif
Mano Divai kita cikla bus metai, idomu po metu man ja ismest lauk, ar dar naudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2011 10 14, 19:33)

distancija, o jūs iš fleurcup.com užsakinėjote? Norėjau paklausti, ar atsiunčia kokį nors patvirtinimą, kad, pvz., gavo užsakymą ar išsiuntė siuntinį? Susimokėjau per PayPal, gavau patvirtinimą (iš PayPal), jog mokėjimas atliktas, ir kaip ir viskas  unsure.gif  Dabar sėdžiu, galvoju, ar turėčiau iš paties pardavėjo gal kokių žinių sulaukti  g.gif  biggrin.gif

Taip uzsisakinejau is ten, man atsiunte emaila apie patvirtinta mokejima ir tiek, daugiau nieko. rezultate - taurele pasto dezutej! Isbandziau jau, kotelis plokscias man tikrai daug patogiau issiemimui, neisslysta is pirstu. thumbup.gif
Atsakyti