Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai sparčiai auga :)

QUOTE(Katu @ 2012 02 16, 05:01)
Paskaiciau jusu patirti ir pagalvojau, kad mes esam be galo laimingi- musu keturmete kalba dviem kalbom ir dar mokos trecios darzely, o mes dar kabinejames prie jos, kad neistaria, R, Š, Ž ar Th  ar daro klaidu galunese ir linksniuose  doh.gif  Kokios cia smulkmenos, o kartais mes tas smulkmenas padarom sprogstancios bombos dydzio...  doh.gif Laikykites, papasakok karts nuo karto, kaip jums eina

Elenux, du vaikai jega - vienas kita priziuri tongue.gif

drinks_cheers.gif tikrai pritariu, kartais taip viską išpučiam, bet gi tuo metu tos mūsų problemėlės atrodo didelės, kol nepagalvoji apie kitus, tikrai turinčius bėdų...

O dukružės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 02 16, 06:01)
Tikrai, kad simtas metu...

Paskaiciau jusu patirti ir pagalvojau, kad mes esam be galo laimingi- musu keturmete kalba dviem kalbom ir dar mokos trecios darzely, o mes dar kabinejames prie jos, kad neistaria, R, Š, Ž ar Th  ar daro klaidu galunese ir linksniuose   doh.gif  Kokios cia smulkmenos, o kartais mes tas smulkmenas padarom sprogstancios bombos dydzio...  doh.gif
Laikykites, papasakok karts nuo karto, kaip jums eina

Elenux, du vaikai jega - vienas kita  tongue.gif


Zinok maniskis kalba 3 kalbom. Gal todel jam buvo sunku doh.gif vienzodziu, svarbiausia, kad dabar sustatem viska i savo vieta thumbup.gif

Ech, Katu wub.gif smagumelis, kad vyresnele gerai reaguoja i nauja seimos nari wub.gif

Midas irgi gerai reaguoja, myli broli wub.gif isteriju nebuvo ir nera, elgiasis nei namuose nei darzelije nepasikeite thumbup.gif labai dziaugiuosi wub.gif
Be to mano vyras isejes tevystes atostogu metams thumbup.gif Mida auginau as, jauneli augina vyras wub.gif as tik maitinu biggrin.gif

Bet laikas labai greitai bega. Atrodo, kad ka tik gulejau ligonenej Mida pagimdzius, o jau 4 menesiai kaip jauneli supuojam ant ranku wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 17 vasario 2012 - 19:11
Na stai, sian po poros savaiciu isleidau Amelija i darzeli. Buvo labai idomu kaip seksis...tai kaip ir galvojau, aukletoja sake, kad neklause visai.Kai pradejo nebeiti, tai kazkaip persiverte viskas, pradejo griezytai laikytis savo uzsibrezto tikslo, nesvarbu kas ka sako.Jei sakau, kad buk gerute neimk to, ji akis pastacius ziuri ir atsako, kad vistiek ims.Zodziu...ivedineja savo tvarka, savo taisykles ir reiskia savo norus labai labai jau....Matyt kazkoks ale savarankiskumo protrukis, nes tevai jau nebe pavyzdys, daro savaip.Ko gero reikia islaukti.Stengiuos nekonfliktuot del to...o kartais labai sunku tvardytis.Bet ka padarysi.Visi skirtingi - asmenybes, charakteriai...telieka pabandyti suprasti ir padeti atsiskleisti, nukreipti teisinga linkme...Tai va.Pas mus tokie reikalai.
Atsakyti
Pas mano dicki tai pykcio priepoliai uzeina, jei subaru, labai greitai uzpyksta ir sako kad nedraugaus su manim. Vakar nuejau pasiimti is darzelio, tai pareiske kad neis su manim ir broliu, jis tecio nori. Aukletoja sako kad gal demesio trukumas is tecio puses ir aplamai, reiks ziuret.....
Kazkada visa tai pareis, bet jautruolis jis pas mane jau nuo mazens.
Ryt su darzeliu vaziuoja i Kauna, i ekskursija, nezinau kiek naudinga, paziuresiu kaip bus. Veza i Švaros centra ir cirko muzieju, galvoju ar bus jam idomu.
Atsakyti
As vis paskaitau, kaip savo keturmeciais skundziates ir pagalvojau, kad as turbut H pirmais jos gyvenimo metais tiek atsiskundziau, taip man buvo sunku, kad dabar man su ja ner ka veikt lotuliukas.gif Bet tikrai, man jos pirmi menesiai, netgi metai, buvo beprotiski, nenoriu ju prisimint, dabar juk jau galima susikalbet, rast kazkoki kompromisa, ir tie oziukai tokie juokingi dazniausiai atrodo ir mieli mieli wub.gif Bunu ir as negera, liepia man iseit, bet kiek save prisimenu, ir man uzeidavo tokie pykcio priepuoliai, kai kazkas buvo daroma ne pagal mano mada, tai kazkaip leidziu jai papykt, tada taikomes, pagereju biski biggrin.gif

O apie cirko muzieju pirma karta girdziu, lauksim ispudziu, Juraciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 02 21, 17:54)
...as turbut H pirmais jos gyvenimo metais tiek atsiskundziau, taip man buvo sunku, kad dabar man su ja ner ka veikt  lotuliukas.gif 

lotuliukas.gif O pas mus matyt atvirksciai buvo biggrin.gif Nu tikrai buvo lengva su ja...jei su mazium taip butu, tai as netureciau ka veikti tongue.gif Tai va kiek ji buvo rami, tiek dabar nerami.
O tavo posta paskaicius tyliai viliuosi, kad taip bus su mazuoju...pirmi metai labai sunkus, pirmas pusmetis isvis OMG... tai gal ugtelejes bus ramesnis blush2.gif
Atrodo viskas taip pat, bet vaikai skirtingi kaip naktis ir diena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2012 02 21, 10:56)
lotuliukas.gif O pas mus matyt atvirksciai buvo  biggrin.gif Nu tikrai buvo lengva su ja...jei su mazium taip butu, tai as netureciau ka veikti  tongue.gif Tai va kiek ji buvo rami, tiek dabar nerami.
O tavo posta paskaicius tyliai viliuosi, kad taip bus su mazuoju...pirmi metai labai sunkus, pirmas pusmetis isvis OMG... tai gal ugtelejes bus ramesnis  blush2.gif
Atrodo viskas taip pat, bet vaikai skirtingi kaip naktis ir diena  rolleyes.gif


To ir linkiu - kad mazasis tik ramyn ir grazyn su juo viskas smile.gif

Musu antra pakankamai rami, nesakau, akd tik valgo ir miega, ir verkia daug, bet palyginus su H - su sita ner ka veikt. Jei pirma butu tokia, tai is nuobodulio butumem pametinukus pasidare lotuliukas.gif

Issitariau, suveisk tas bjauriuko desnis dabar - pabloges mano vaikai biggrin.gif

O mes turim kuo pasigirt - pirmadieni atskrenda mano mama, nesimatem > 2.5 metu thumbup.gif thumbup.gif Helada laukia nesulaukia mociutes, nes realiai jos net neatsimena, tik per skype kiek macius...
Atsakyti
Vau...tikrai ilgai nesimatet... bus dziaugsmo abiem pusem 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2012 02 21, 19:03)
Jei pirma butu tokia, tai is nuobodulio butumem pametinukus pasidare  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif O as sakiau, kad jei mazius butu pirmas, tai vargu ar dar galvociau apie antra biggrin.gif Bet nieko... dabar jau lengviau...gal kada ir trecia susiorganizuosim... Sapnavau, kad pas mus turi buti trys, gal issipildys kazkada ax.gif
Atsakyti
o as kazkiap vyliausi, kad man atra gims mergyte, taip as jos norejau, bet prie berniuko dar dasidejo toks uraganas, kad uiiiiiii, kai su pirmu kai sako Katu pavargau iki metu, tai su situo vargstu ir iki metu ir po ju. Labai judrus vaikis, palyginus su broliu. O apie trecia tau jau nustojau galvoti, nors labai noriu mergaites, bet dar labaiu noriu nustoti naktim po 5-6 kartus kletis, per 5 metus neurejau nei vienos nakties, kad nereiketu atsikelti. Abu vaikai ziauriai nemiega.
Katu: tai ispudziu bus po tiek laiko nesimatymo.
Atsakyti
QUOTE(Juracius @ 2012 02 22, 05:21)
o as kazkiap vyliausi, kad man atra gims mergyte, taip as jos norejau, bet prie berniuko dar dasidejo toks uraganas, kad uiiiiiii, kai su pirmu kai sako Katu pavargau iki metu, tai su situo vargstu ir iki metu ir po ju. Labai judrus vaikis, palyginus su broliu. O apie trecia tau jau nustojau galvoti, nors labai noriu mergaites, bet dar labaiu noriu nustoti naktim po 5-6 kartus kletis, per 5 metus neurejau nei vienos nakties, kad nereiketu atsikelti. Abu vaikai ziauriai nemiega.
Katu: tai ispudziu bus po tiek laiko nesimatymo.


Apie antra negaliu nieko komentuot - ji leliukas dar, naturalu, kad kelias naktim.
O H mano irgi kelias, jei labai pasiseka, tai tik viena karta, o jei nelabai, kelais kelis kartus, buna, kokias 2-3 val net prabludija, neuzmiega. dabr padetis kiek pasikeite, nes mes miegam jos kambary (vienas is tevu, dazniausiai as), kitas miega su maze. Mes taip geriau pailsim, ir H labai labai davolna ir jai ramiau miegas.

Ir siaip man jos gaila - mes tarkim visi trys miegamajam gyvenam, o ji viena. Tad laukiu nesulaukiu, kada maze pas ja perkelsim. Tikiuos, metu gale.
Atsakyti
Amelyte tai nesikelia naktimis...miega kietai ir gerai.Jei keliasi, tai tik i tualeta nueiti.Ir man jos lygiai taip pat gaila, kad mes 3 vienam kambary, o ji kitam viena.Bet gal kai visa nakti miega nelabai jai ir rupi mastau.gif Nuo rudens mazas ko gero pas ja keliaus trumpam, kol pasikeisim kambariais, padarysim baldus vaikams.Mes keliausim i mazaji, vaikai i didiji...tokie aktyvistai mazame netilps biggrin.gif Tik kad mazas neramiai miega...pas mumis prasosi, jau ilgai kartu miegam antraja nakties puse.Buvo kai vienas jau miegodavo, bet va luzis kazkoks.Ir charakteris tuo pat metu pasikeite.Amelijai 3 metu krize dar nesibaige, o Joriui jau prasidejo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenuxus: 22 vasario 2012 - 17:46
QUOTE(elenuxus @ 2012 02 22, 10:45)
Amelyte tai nesikelia naktimis...miega kietai ir gerai.Jei keliasi, tai tik i tualeta nueiti.Ir man jos lygiai taip pat gaila, kad mes 3 vienam kambary, o ji kitam viena.Bet gal kai visa nakti miega nelabai jai ir rupi  mastau.gif Nuo rudens mazas ko gero pas ja keliaus trumpam, kol pasikeisim kambariais, padarysim baldus vaikams.Mes keliausim i mazaji, vaikai i didiji...tokie aktyvistai mazame netilps  biggrin.gif Tik kad mazas neramiai miega...pas mumis prasosi, jau ilgai kartu miegam antraja nakties puse.Buvo kai vienas jau miegodavo, bet va luzis kazkoks.Ir charakteris tuo pat metu pasikeite.Amelijai 3 metu krize dar nesibaige, o Joriui jau prasidejo  biggrin.gif  doh.gif


O pas jus du kambariukai?
Mes tai 3-juose niekaip netelpam doh.gif Nezinau, isisiplete kazkokie biggrin.gif Planuojam ieskotis busto su 4 miegamaisiais, tada noreciau abiem panelem atskirus irengt. Arba viena miegamaji, viena zaidimo kambari, bet geriau atskirus, nes Heladai po 1.5 metu jau mokykla, reikes jai ramiai namu darbus ruost.
H pas mus irgi dazniausiai keliasi i WC. Bet vietoj to, kad ten eitu, ateina pas mus ir bliauna kaip skerdziama biggrin.gif Jei bandom issiaiskint priezasiti, bliauna dar labiau. Nu padedam jai iki wc nusigaut, apsiramina, tada bliauna, kad gert nori, jei duodam vandens, bliauna, kad pieno nori. Po to save prikelia ir neuzmiega, ziuri i laikrodi arba vaidenas jai, kad jau lauke sviesu ir laikas keltis biggrin.gif Bet vis tiek, palyginus su pirmais metais, dabar taip lengva wub.gif
Atsakyti