Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai sparčiai auga :)

QUOTE(elenuxus @ 2011 12 08, 17:22)
Beje, kiek darzeliuose metates sventei?Dovanelei, auklytem, seneliui?  ax.gif

mes metamės po 40 lt. Nežinau, kiek kam gaunasi, nes nebuvau susirinkime. Auklėtoja tik pasakė, kad po 40 lt renka tėvų komitetas.
Atsakyti
Sian darzelyje kita aukletoja buvo, matyt maziuku grupes.Klausiu Amelijos ar cia nauja aukletoja.Sako "ne...ne nauja, sena...o senos yra senos...ir nelaimingos..." mastau.gif Hm... vaikiska isvada... g.gif
Pas mum gavos 20lt dovanai, 10lt seneliui, 20 auklytems dovanai visi tevai nusprende.Va.
Atsakyti
Labas vakarėlis,

QUOTE(elenuxus @ 2011 12 08, 17:22)
Beje, kiek darzeliuose metates sventei?Dovanelei, auklytem, seneliui?  ax.gif

Dovanėles perkamės patys iki 15 lt (kas dėliones, kas knygeles), auklėtojoms po 10 lt (išeis trys dovanų čekiai po 50 lt, o kas liks į grupės fondą keliaus), seneliui po 2-3 lt.
Atsakyti
Vau...kai pigiai...cia daugiau ima seneliai hihihi.gif Ai...as tai prie dovanos aukletojoms prisidejau, o daugiau tai kaip ir nedalyvaus manoji..tai atskirai dovanyte pirksim, atskirai gimtadieniui.
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 12 08, 21:45)
Vau...kai pigiai...cia daugiau ima seneliai  hihihi.gif Ai...as tai prie dovanos aukletojoms prisidejau, o daugiau tai kaip ir nedalyvaus manoji..tai atskirai dovanyte pirksim, atskirai gimtadieniui.

jo, pas mus seneliai nebrangūs biggrin.gif daugiau kaip 50 lt neteko sumokėti nuo grupės ax.gif
Atsakyti
Reiktu deportuot koki toki seneli iki musu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif matau smagiai ruošiatės Kalėdoms smile.gif
mes ir jau pasiruošėm, mūsų Kalėdinė stebukliukė atkeliavo šiek tiek anksčiau ir galų gale po visų ligoninių esam namuose smile.gif
šį kart nemažai baimės ir streso gavom, bet tikiuosi viskas jau praeity, dabar belieka tik stiprėt ir augt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grakshtuole @ 2011 12 10, 09:43)
sveikos  4u.gif matau smagiai ruošiatės Kalėdoms  smile.gif
mes ir jau pasiruošėm, mūsų Kalėdinė stebukliukė atkeliavo šiek tiek anksčiau ir galų gale po visų ligoninių esam namuose  smile.gif
šį kart nemažai baimės ir streso gavom, bet tikiuosi viskas jau praeity, dabar belieka tik stiprėt ir augt  smile.gif

bigsmile.gif Prasom placiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 12 10, 10:22)
bigsmile.gif Prasom placiau  4u.gif


gimė mažoji gruodžio 1, dieną prieš tai nuvažiavau susitikt su gydytoja ir susitart, kada jau čia man tą 4 cezarį darys, tikėjausi dar 2 savaites ramiai atvaikščiot... užrašė vaiko tonus ir uups, tonai blogi, vaikas labai juda, pradėjo įtart tachikardiją, bandė žiūrėt, ar virkštelė neapsisukus. žodžiu liepė susikraut daiktus ir staigiai sugrįžt į ligoninę doh.gif vakarop viskas lyg ir apsiramino, bet kitą rytą užfiksavo sarėmius, tai nutarė nieko nelaukt ir pjaut. tai čia buvo pirmas ekstra šokas...
antrasis - po paros mažajai sutriko kvėpavimas, atsirado stiprus ūžesys širdelėj. išsikvietė mane, sako jau sutarėm su santariškėm, jei padėtis blogėja iš kart išvežam. jūs liekat čia doh.gif atsibliovau už visus metus matyt. laimė padėtis nepablogėjo, buvo stabiliai prasta, tai pirmadienį jau mus kartu paguldė į Santariškes. Ten gyvenimas prašviesėjo, nes galų gale buvau šalia mažosios ir galėjau bent ant rankų paimt. O mažoji irgi pradėjo taisytis smile.gif po paros leido ir pačiai maitint. Taip ten prabuvom savaitę ir vakar jau paleido namo smile.gif
Dabar aišku man visi vaikų sušniurkščiojimai kelia baimę, kad tik neprikibtų koks virusas, bet labai tikiuosi, kad viskas bus gerai ax.gif
Vyrui pasakiau, daugiau jokių vaikų, man šitas vaikas per daug nervų kainavo ir šiaip galvoju gal 4 jau laaaabai gražus skaičius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grakshtuole @ 2011 12 10, 10:17)
gimė mažoji gruodžio 1


Sveikinimai Jusu seimynai wub.gif

Laikykites nuo visu ligeliu ir problemeliu 4u.gif


Mes turbut su savo tempais tai Kaledu sulauksim biggrin.gif
Atsakyti
Vau...skaitant sirdis virpejo...aciu D kad viskas gerai baigesi.Sveikinimai dideliausi clap.gif clap.gif clap.gif Dabar stiprybes, kantrybes ir sveikatytes mirksiukas.gif
Jeckau kai jau pasiilgau mazo kudikelio...jau tokie dideli man tie karapuzai atrodo mastau.gif Tik kai mieganti ant ranku mazaji laikau pasijaucia jo tas mazumas, kudikiskumas ir taip gera dar palaikyti, pasupuoti... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 12 10, 20:05)
Mes turbut su savo tempais tai Kaledu sulauksim biggrin.gif

Oi prasom pranesti naujienas kai jau bus mirksiukas.gif Nu kaip faaaina...tos paskutines dienos tai kazkas nepaprasto, kai jau tuoj tuoj... ech... wub.gif
Atsakyti