Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(vvandene @ 2006 04 18, 13:59)


Cia kaip supratau jie labiau uzsiima formavimo priemonem,o ne plauku prieziuros priemonem g.gif
Atsakyti
Mamos, labai isgyret Kerastase aliejuka bigsmile.gif siandien toki apziurinejau ax.gif bonkute tokia pati ir kiekis 125ml, bet ant jo uzrasyta, kad tiesinantis plaukus ir t.t. aliejus g.gif ar jus apie ta pati klabejot?as maniau kad jis skirtas galiukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 19, 17:31)
Mamos, labai isgyret Kerastase aliejuka   bigsmile.gif  siandien toki apziurinejau  ax.gif  bonkute tokia pati ir kiekis 125ml, bet ant jo uzrasyta, kad tiesinantis plaukus ir t.t. aliejus  g.gif  ar jus apie ta pati klabejot?as maniau kad jis skirtas galiukams  g.gif


taip,tas pats
user posted image
zinok vertimai nelabai tikslus ant Kerastase,siandien labai sunervino,ant kremo kur nusipirkau vertime parasyts nuplauti,o ant originalo palikti blink.gif ,tai gavau atsakyma,kad nieko tokio ne pirma karta apsirinka su vertimu lotuliukas.gif blink.gif
bet siaip mes ta aliejuka naudojam galiukams bigsmile.gif 4u.gif ir kai pirkau,bent jau man sake,kad pratiesina plaukus,ir labai puikiai priziuri galiukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 19 balandžio 2006 - 18:47
Aciu, kad ikelei paveiksliuka 4u.gif 4u.gif tikrai tas buteliukas mirksiukas.gif taip gundausi ir as su juo blush2.gif tik dar reikia kitus aliejukus isbaigti g.gif doh.gif
Atsakyti
Vita82, na ir kaip tau tas kremukas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 19, 19:56)
Aciu, kad ikelei paveiksliuka  4u.gif  4u.gif tikrai tas buteliukas mirksiukas.gif  taip gundausi ir as su juo  blush2.gif  tik dar reikia kitus aliejukus isbaigti g.gif  doh.gif

aha,o as ir neatsilaikiau pagundau blush2.gif ,bet uztat dabar dziaugiuosi,o ir ilgam uzteks man jo thumbup.gif

QUOTE(Sunlight @ 2006 04 19, 20:40)
Vita82, na ir kaip tau tas kremukas?  mirksiukas.gif

dar nebandziau,ryt bandysiu ir parasysiu mirksiukas.gif bet jis tai nenuplaunamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 19, 17:31)
Mamos, labai isgyret Kerastase aliejuka  bigsmile.gif  siandien toki apziurinejau  ax.gif  bonkute tokia pati ir kiekis 125ml, bet ant jo uzrasyta, kad tiesinantis plaukus ir t.t. aliejus  g.gif  ar jus apie ta pati klabejot?as maniau kad jis skirtas galiukams  g.gif

Siaip tai Kerastase aliejus skirtas sausiems, nepaklusniems plaukams, gal greiciau "glotninantis", ne tiesinantis turetu buti isversta:) Specialiai vien tik galiukams sis aliejus nera skirtas, bet tinka ir galiukams. As naudojau, man tiko ir patiko.

Atsakyti
QUOTE(min @ 2006 04 19, 23:41)
Siaip tai Kerastase aliejus skirtas sausiems, nepaklusniems plaukams, gal greiciau "glotninantis", ne tiesinantis turetu buti isversta:) Specialiai vien tik galiukams sis aliejus nera skirtas, bet tinka ir galiukams. As naudojau, man tiko ir patiko.


Tas liejukas tikrai glotnina (tiesina plauko paviršių). Bent jau man plaukučiai mažiau veliasi, tokie slidesni pasidarė thumbup.gif:
O tepu aliejuku beveik per visą ilgį ax.gif
Atsakyti
Vita, jo tikrai nereikia nuplauti wink.gif su tais vertimais tai kazkokios nesamones ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunlight @ 2006 04 20, 08:48)
Vita, jo tikrai nereikia nuplauti wink.gif su tais vertimais tai kazkokios nesamones ten biggrin.gif

aha,as irgi pastebejau,buvau vienam grozio salone,kur naudoja tik Kerastase priemones,ir prie manes priejo moteriske tu priemoniu konsultante,labiausiai man patiko,as jos paklausiau ar reikia ta kremuka nuplauti,ji pagriebe buteliuka man is ranku,perskaite, taip reikia nuplauti,tada as jai sakau,o angliskai parasyta ant buteliuko kad nereikia blink.gif ,tada ji: ai,nu jo kremuko vadinasi nereikia nuplauti ,vat ir Kerastase konsultante lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu idomios tos konsultantes lotuliukas.gif

Is tiesu tai yra viena labai faina konsultante. Ji dirba Alpetri salone. Ten yra tokia a la profesionalios plauku prieziuros priemoniu parduotuvyte. Prekiaujama tik Loeral professional ir Kerastase.
Tai va ten man labai super viska isaiskino ir padejo issrinkti biggrin.gif Nuo etikeciu neskaite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 19, 19:43)
taip,tas pats
user posted image
zinok vertimai nelabai tikslus ant Kerastase,siandien labai sunervino,ant kremo kur nusipirkau vertime parasyts nuplauti,o ant originalo palikti  blink.gif ,tai gavau atsakyma,kad nieko tokio ne pirma karta apsirinka su vertimu  lotuliukas.gif  blink.gif
bet siaip mes ta aliejuka naudojam galiukams    bigsmile.gif  4u.gif ir kai pirkau,bent jau man sake,kad pratiesina plaukus,ir labai puikiai priziuri galiukus  mirksiukas.gif


aš irgi susidomėjau šiuo aliejuku, bet nežinau, kur jo galima įsigyti. g.gif buvau šiandien Sarmoje, bet ten jo nemačiau. gal galit pasakyti, kur perkat Kerastate? 4u.gif
Atsakyti