Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Lala @ 2006 04 12, 18:15)
Fajere kokio ilgio plaukai pas tave?  g.gif


Sprindis žemiau pečių.O ką?
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 12, 18:21)
Sprindis žemiau pečių.O ką?



Pas mane plaukai iki peciu, buvau jos sugadinusi tai gydziau 2 metus, eidavau i kirpykla kas 2 menesius, naudojau irgi ivairias priemones plaukams, dabar plaukai sveiki nuo saknu iki galiuku, isleidziu tikrai maziau, bet mano plaukams nieko netruksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 12, 18:29)
Pas mane plaukai iki peciu, buvau jos sugadinusi tai gydziau 2 metus, eidavau i kirpykla kas 2 menesius, naudojau irgi ivairias priemones plaukams, dabar plaukai sveiki nuo saknu iki galiuku, isleidziu tikrai maziau, bet mano plaukams nieko netruksta  ax.gif

Džiaugiuosi 4u.gif
Na,matyt,kaip kas moka taip tas gydo.Pradėjau gydyti savo plaukus kažkur prieš 8mėnesius,ir dabar labai džiaugiuosi.Dar kartą kartojuosi,kad aš nesiskundžiu išleisdama savo plaukams,tiesiog norėjau sužinoti,ar galima būtų įsigyti Loreal priemones pigiau...jei ne,tai ir toliau pirksiu už tokią pačią kainą,ir naudosiu tiek,kiek reikalauja mano plaukai,nes man šitos priemonės patinka ir tinka.O
į kirpyklą vaikšau kas mėnesį,kadangi plaukai pakankamai greit auga,o ir dažai yra labai švelnūs ir greitai nusiplauna.Todėl,norint tvarkingai atrodyti,vaikštau kas mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 04 12, 09:47)
Ačiukas už info. O tu iš platintojų perki? Kur rolleyes.gif  galima įsigyt?


Davines perku Kaune, Andre kirpykloj. Drauges vilnietes perka tiesiogiai Davines centre, internete davines.lt yra adresas.
Atsakyti
Fajere nepasakysiu tiksliai kur prekiauja Loreal'iu,bet žinau kelias parduotuves,kurios prekiauja prof.priemonėm.Iš šių parduotuvių perka kirpyklos,tai gal ten rasi.Vilkpėdės 10 yra parduotuvė,ten atrodo tikrai yra.Bocolo Pylimo gatvėj (čia kirpykla). Kitos prof.parduotuvės,o ar prekiauja-nežinau. Savanorių 22.(www.vitrina,jums.lt),Gražvalda (www.grazvalda.lt).Kol kas atsimenu tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 04 13, 19:23)
Fajere nepasakysiu tiksliai kur prekiauja Loreal'iu,bet žinau kelias parduotuves,kurios prekiauja prof.priemonėm.Iš šių parduotuvių perka kirpyklos,tai gal ten rasi.Vilkpėdės 10 yra parduotuvė,ten atrodo tikrai yra.Bocolo Pylimo gatvėj (čia kirpykla). Kitos prof.parduotuvės,o ar prekiauja-nežinau. Savanorių 22.(www.vitrina,jums.lt),Gražvalda (www.grazvalda.lt).Kol kas atsimenu tiek. smile.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Labai ačiū!
Man tik to ir tereikėjo 4u.gif
Reiks apvažiuoti šias parduotuves biggrin.gif
Atsakyti
ar yra bandžiusių ghd priemones plaukams? būt įdomu atsiliepimai...
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 04 15, 16:31)
ar yra bandžiusių ghd priemones plaukams? būt įdomu atsiliepimai...

O mum, manau, butu idomu duzinot bent kazkiek informacijos,kas cia do daiktas g.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur Klaipedoje galima nusipirkti Kerastase plauku priemones? bigsmile.gif 4u.gif Burzua salonas,kad prekiauja,tai zinau blush2.gif ,tik ten visteles nieko neismano,net nornaliai nuo etiketes nemoka nuskaityti, blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 18, 13:23)
O mum, manau, butu idomu duzinot bent kazkiek informacijos,kas cia do daiktas  g.gif

ghd plauku prieziuros priemones...
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 18, 13:47)
gal kas zinot kur  Klaipedoje galima nusipirkti Kerastase plauku priemones?  bigsmile.gif  4u.gif Burzua salonas,kad prekiauja,tai zinau  blush2.gif ,tik ten visteles nieko neismano,net nornaliai nuo etiketes nemoka nuskaityti,  blink.gif

Man regis yra priesai Burzua kur kirpykla (Salia LaBamba soliariumu). Ten iv profesionaliom firmom prekiauja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 18, 16:22)
Man regis yra priesai Burzua kur kirpykla (Salia LaBamba soliariumu). Ten iv profesionaliom firmom prekiauja.  mirksiukas.gif

buvau Salon+,sake neprekiauja Kerastase schmoll.gif
Atsakyti