Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės


Ne, nu jau minciu rislumas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 04 08, 21:21)
Davines yra atseit labai aukšto lygio produkcija. Bet tik skaičiau, išbandyt neteko. Gal kas naudojat?  ok.gif

Sia kosmetika naudoja keleta mano pazistamu, jos ypac rekomendavo Nou Nou sampuna ir kauke, bet kirpejas pagal mano plauku bukle - siuo metu labai sausi, pasiule: Momo drekinamaji sampuna sausiems plaukams, maitinamaja- atstatomaja kauke Natural Tech Nourishing harbuilding pak.Kadangi mano plaukai labai sausi, tai stulbinancio rezultato iskarto (po poros kartu) nera, bet siaip priemones visai nieko. Siek tiek anksciau nusipirkau aliejaus tipo seruma plauku galiukams defining drops, tai visai patiko, neriebina plauku. Kainos sampunu apie 30LT, kaukiu apie 40-50LT, aliejus apie 60LT (cia Kaune), gal tiesiogiai perkant is davines atstovu ir kiek pigiau.



Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 03 20, 14:32)
Aš jau daugiau kaip metus naudoju KEUNE. Man tinka. Bet norėčiau išbandyti ir kitas priemones.  g.gif Ką manote apie KADUS? Čia žiūriu Alwaves daug kas giria. Kokios kainos? Pvz. šampūno? Kur galima Alwaves prekių įsigyti?

As naudoju/naudojau Kadus priemones, tai galiu tikrai rekomenduoti, sampunai ir kaukes labai patiko, dar naudojau tonika sausiems plaukams, ir krema plauku galams (kadangi labiau megstu aliejus, tai kremas nesuzavejo, nors palyginti su kitu firmu kremais plaukams turbut labiausiai patiko). Sias priemones pirkadavau pilstomas:) tai labai pigiai iseidavo: sampunas 200ml 10LT, kauke 200ml 20lt.
Tiesa, dabar prisipirkau Davines, nes megstu pakeisti priemones, o ir mano plaukai po keliu menesiu, jauciu, kaip "pripranta" prie priemoniu ir jos, atrodo, nebe tokios veiksmingos.
As esu isbandzius nemazai profesionalios kosmetikos priemoniu (Loreal professionel, Kerastase, Matrix, Brelil (visiskas s...), Tigi, Alfa Parf), tai Kadus man viena mieliausiu smile.gif


Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 10, 14:28)
Aš manau,kad kirpėjoms duodu pakankamai užsidirbt,kiekvieną mėnesį tvarkausi plaukus už 350Lt,ir tikrai negailiu,nes manau,kad tai jų tiesioginis uždarbis....Bet va,už šampūnus ir kondicionierius mėnesiui išleisti apie 200Lt man yra gaila,ir norėtųsi šiek tiek taupiau,nes dar visokios maitinamosios priemonės irgi apie 250LT atsieina...Taigi per mėnesį aš vien ant plaukų išleidžiu 750Lt...
Taigi,būčiau visai nieko prieš išleisti mažiau....
Ir nereikia ant manęs važiuoti...



Nepyk, bet netikiu kad galima tiek pinigu isleisti plaukams per menesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(min @ 2006 04 12, 00:10)
Kainos sampunu apie 30LT, kaukiu apie 40-50LT, aliejus apie 60LT (cia Kaune), gal tiesiogiai perkant is davines atstovu ir kiek pigiau.

Ačiukas už info. O tu iš platintojų perki? Kur rolleyes.gif galima įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 12, 10:07)
Nepyk, bet netikiu kad galima tiek pinigu isleisti plaukams per menesi  g.gif

Nepyk,bet nesiruošiu įrodinėti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 12, 13:20)
Nepyk,bet  nesiruošiu įrodinėti 4u.gif


Idek savo plauku nuotrauka cool.gif
Atsakyti
Fajerė, jei nori sutaupyt,tai siūlau mest Sugiharą ir apsilankyt geram,bet kur kas pigesniam salone. Taigi ten savo stafkės ir plešia iš tokių,sakyčiau "naivių". Juk tos pačios priemonės,ar Loreal Sugiharoj,ar kokioj Femina Bonoj.Arba jei nesutinki mest Sugiharos,tai apsilankyk kokioj pardėj kuri prekiauja prof.priemonėm ir nusipirk pigiau.

Ir Robertai neaiškink,kad namuose dažydamos plaukus,būtinai juos sugadinsim. Jei nekreivos rankos,kelis kartus pasitreniravus ant lelkų ir naudojant geras dažymo priemones,viskas gali gautis gerai.
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 12, 16:41)
Idek savo plauku nuotrauka  cool.gif

O pagal plaukus,manai,įvertinsi mano išlaidas jiems??? g.gif
Jau rašiau anksčiau,kad įdėsiu.
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 12, 17:50)
O pagal plaukus,manai,įvertinsi mano išlaidas jiems??? g.gif
Jau rašiau anksčiau,kad įdėsiu.



Tiesiog idomu pamatyti tavo plaukus ax.gif
Atsakyti
[quote=Marzde,2006 04 12, 17:10]
Fajerė, jei nori sutaupyt,tai siūlau mest Sugiharą ir apsilankyt geram,bet kur kas pigesniam salone. Taigi ten savo stafkės ir plešia iš tokių,sakyčiau "naivių". Juk tos pačios priemonės,ar Loreal Sugiharoj,ar kokioj Femina Bonoj.Arba jei nesutinki mest Sugiharos,tai apsilankyk kokioj pardėj kuri prekiauja prof.priemonėm ir nusipirk pigiau.

Ačiū už patarimus 4u.gif
Sugiharos aš nemesiu tik dėl to,kad mano superinė kirpėja.Po dvejų metų paieškos labai nusivyliau kirpėjais,kurie prisilietė prie mano galvos....
O nuo parduotuvės,kurioje galėčiau pigiau įsigyti Loreal priemonių čia viskas ir prasidėjo... doh.gif
Aš tik paklausiau,kur pigiau,ir tuoj buvau apkaltinta,kad gailiu kirpėjams....O tada,kai parašiau kiek aš išleidžiu,buvau netiesiogiai užpulta ir durne stupid.gif išvadinta....
Na,na esmė...Gal netyčia žinai,kokioje parduotuvėje prekiaujama Loreal prof.priemonėmis?
Papildyta:
QUOTE(Lala @ 2006 04 12, 18:01)
Tiesiog idomu pamatyti tavo plaukus  ax.gif

Nieko ypatingo blush2.gif
Plaukai tiesiog atrodo sveikai ir viskas.
Gegužės pradžioj įdėsiu,nes dabar neturiu galimybės.
Tikiuosi,įdėjus nuotraukytę,nesukelsiu didelių diskusijų...
Atsakyti
Fajere kokio ilgio plaukai pas tave? g.gif
Atsakyti