Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Vilniuje naugarduko gatvej yra visas atskiras davines salonas, o taip pat lyg simonoj naudoja sias prieziuros priemones, o ir kaune lyg maciau davines salona. www.davines.lt atskiras puslapis yra, priemones gana brangios, ypac kai man buteliukas 3 kartams, noreciau ismeginti ju, tik idomu ar vertos demesio, nesinori uz sh tiek sumoketi.
Atsakyti
Davines yra atseit labai aukšto lygio produkcija. Bet tik skaičiau, išbandyt neteko. Gal kas naudojat? ok.gif
Atsakyti
QUOTE(asilisa @ 2006 04 05, 20:22)
As per drauge(ji kirpeja) perku lorealio sampunus,balzmus(profesionalam),tai pvz uz 1,5l sampuno buteli moku 65lt  ax.gif

O aš už 200ml moku 35LT verysad.gif ...
Atsakyti
MAn butu lbai idomu isbandyti davines, bet tam ju puslapyje nera nei vienos kainos, o vien kainu paziuret neverta trenktis i kita mietso gala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 09, 10:43)
MAn butu lbai idomu isbandyti davines, bet tam ju puslapyje nera nei vienos kainos, o vien kainu paziuret neverta trenktis i kita mietso gala  doh.gif



oooo, susidomėjau ir aš, girdėjau labai gerų atsliepimų apie šią kosmetiką iš pažįstamos kirpėjos.........bet į simoną tikrai pirkti neisiu schmoll.gif gal yra kur kita parduotuvė?

šiaip iš daugelio mano bandytų prof.kosmetikų (swarckopf:), wellos SP, sebastian, Tigi, Loreal prof., Trevor sorbie, Joico, Kerastase, rene furterer (jau matau, kad turiu ligą blink.gif ) man labiausiai patiko loreal....... (kainos ir to, ko tikėjausi, santykiu:)
Atsakyti
Gal esate bandžiusios Salon Mode(ružava pakuotė) plaukų priežiuros priemones? Norėčiau išgirsti atsiliepimus apie jas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 09, 03:11)
O aš už 200ml moku 35LT verysad.gif ...


eprst, tai ka neduosi kirpejoms uzsidirbt tu poros litu ir sakysi dideliu bambaliu kainas!
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 04 10, 14:04)
eprst, tai ka neduosi kirpejoms uzsidirbt tu poros litu ir sakysi dideliu bambaliu kainas!

Aš manau,kad kirpėjoms duodu pakankamai užsidirbt,kiekvieną mėnesį tvarkausi plaukus už 350Lt,ir tikrai negailiu,nes manau,kad tai jų tiesioginis uždarbis....Bet va,už šampūnus ir kondicionierius mėnesiui išleisti apie 200Lt man yra gaila,ir norėtųsi šiek tiek taupiau,nes dar visokios maitinamosios priemonės irgi apie 250LT atsieina...Taigi per mėnesį aš vien ant plaukų išleidžiu 750Lt...
Taigi,būčiau visai nieko prieš išleisti mažiau....
Ir nereikia ant manęs važiuoti...
Atsakyti
o gal zinai,kiek mazdaug tos priemones kainuoja? 4u.gif
[/quote]


prieziuros priemones 35/40- 60/75 lt kazkur manau cia grubiai labai.
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 10, 14:28)
Aš manau,kad kirpėjoms duodu pakankamai užsidirbt,kiekvieną mėnesį tvarkausi plaukus už 350Lt,ir tikrai negailiu,nes manau,kad tai jų tiesioginis uždarbis....Bet va,už šampūnus ir kondicionierius mėnesiui išleisti apie 200Lt man yra gaila,ir norėtųsi šiek tiek taupiau,nes dar visokios maitinamosios priemonės irgi apie 250LT atsieina...Taigi per mėnesį aš vien ant plaukų išleidžiu 750Lt...
Taigi,būčiau visai nieko prieš išleisti mažiau....
Ir nereikia ant manęs važiuoti...



as tai zinok nei per metus turbut tiek neisleidziu blush2.gif nes man sampuno uztenka kokiems dviems men, i kirpikla kas tris men einu, tai net nezinociau ka pirkti, kad tokia suma isleisti tongue.gif

p.s. izeist ir uzgaut nenorejau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvija: 10 balandžio 2006 - 13:46
Labas, noreciau suzinoti kur galeciau ir as taip pigiai isigyti loreal didele pakuote sampuno?
Atsakyti
[quote=zhiurkike,2006 04 10, 14:30]
o gal zinai,kiek mazdaug tos priemones kainuoja? 4u.gif
[/quote]
prieziuros priemones 35/40- 60/75 lt kazkur manau cia grubiai labai.
[/quote]

Prašau,galiu išvardinti:
Šampūnas(Loreal250ml)-35LT/vnt,per mėnesį 2,5vnt.(per 2 mėnesius-5but.);
Kondicionierius(Loreal150ml)-35Lt/vnt,per mėnesį dažniausiai 3vnt,nors kartais labai jau pataupau ir užtenka 2vnt(bet čia retai);
Kaukė (Loreal200ml)-50Lt/vnt
ALFAPARF aliejukas plaukų galiukams-50Lt/vnt,per mėnesį 1vnt
Apimtį didinanti priemonė(Loreal150ml)-40Lt/vnt,per mėnesį 1vnt.
Apsauga nuo UV ir blizgesys(Nirvana natural(150ml)-35Lt/vnt,per mėnesį 1vnt
Apsauga nuo karščio(Framesi300ml)-35Lt/vnt,per mėnesį 1vnt.
Šukuosenų formavimo priemonės(Osis+)2vnt apie 50Lt/per mėnesį
Na,gal truputį ir per grubiai buvau paskaičiavus,bet ik truputį blush2.gif
Vistiek,norėčiau ir taupiau apsisukt blush2.gif





Papildyta:
QUOTE(Silvija @ 2006 04 10, 14:45)
as tai zinok nei per metus turbut tiek neisleidziu  blush2.gif nes man sampuno uztenka kokiems dviems men, i kirpikla kas tris men einu, tai net nezinociau ka pirkti, kad tokia suma isleisti  tongue.gif

p.s. izeist ir uzgaut nenorejau  4u.gif


Aš ir neįsižeidžiau 4u.gif
Tiesiog,mano plaukai kažkada buvo nukentėję(per mano durnumą),tai dabar dažau plaukus su labai švelniais dažais,kurie po truputį praranda spalvą,taigi jau po mėnesio bėgte lekiu į kirpyklą,o dėl priemonių,tai kiekvieną dieną plaunu galvą,o plaukų ilgis žemiau pečių....Nežinau kaip,bet tikrai nepilu pilnų saujų ax.gif ,sunaudoju du ir pusę buteliuko... verysad.gif
Manai,nenorėčiau ir aš naudoti du mėnesius.... ax.gif aš juk nesu milijonierė(o gaila biggrin.gif ...)
Atsakyti