Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Yra tam tikru losjonu, ampuliu, kurie stimuliuoja svoguneli.
Tarkim kiek zinau is Cutrin yra losjonu konkreciai galvos odai itrinti (tai ir yra svoguneliams). Bet situ nebandziau. Is pigienu tai dzintars aliejukas saknims zinau kad geras.
Is O'rising yra ampuliu ir losjonas berods.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 05 13, 15:06)
Ampules ir maistas kuri tu valgai smile.gif

Aga.. o daugiausiai tai grūdai doh.gif: kurių nekenčiu lotuliukas.gif

QUOTE(mexica @ 2007 05 13, 17:49)
Yra tam tikru losjonu, ampuliu, kurie stimuliuoja svoguneli.
Tarkim kiek zinau is Cutrin yra losjonu konkreciai galvos odai itrinti (tai ir yra svoguneliams). Bet situ nebandziau. Is pigienu tai dzintars aliejukas saknims zinau kad geras.
Is O'rising yra ampuliu ir losjonas berods.


Cutrin kokius 4 buteliukus sunaudojau. Tikrai fainas. Dzintars aliejukas... nu kaip ir neblogas, bet Cutrino losijonas labiau patiko.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 17:56)
Aga.. o daugiausiai tai grūdai doh.gif: kurių nekenčiu  lotuliukas.gif
Cutrin kokius 4 buteliukus sunaudojau. Tikrai fainas. Dzintars aliejukas... nu kaip ir neblogas, bet Cutrino losijonas labiau patiko.


O kuo patiko Cutrin losjonas? koki p[oveikie pajutai? Ir koks jo tikslus pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(Citrininė @ 2007 05 14, 11:00)
O kuo patiko Cutrin losjonas? koki p[oveikie pajutai? Ir koks jo tikslus pavadinimas?

Cutrin Bio+
Atrodo taip:
user posted image

O patiko, nes apstapdo plaukų slinkimą ir šiaip plaukiukai geriau auga....
Atsakyti
dabar praktiskai vien ant ju ir esu perejusi(ptrof.plauku prieziuros priemoniu).... vasara pradesiu dirbt,tai biaju,kad visos algos pirmos savo gyvenime neisleisciau ant buteliuku plaukam..o tuo rimtai gresia,mane zinant rolleyes.gif lotuliukas.gif ohmy.gif doh.gif scare.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 15, 00:58)
dabar praktiskai vien ant ju ir esu perejusi(ptrof.plauku prieziuros priemoniu).... vasara pradesiu dirbt,tai biaju,kad visos algos pirmos savo gyvenime neisleisciau ant buteliuku plaukam..o tuo rimtai gresia,mane zinant  rolleyes.gif  lotuliukas.gif  ohmy.gif  doh.gif  scare.gif  fool.gif


manau, kad tai laikina, ilgainiui turetu praeiti... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 15, 08:38)
manau, kad tai laikina, ilgainiui turetu praeiti...  lotuliukas.gif

hope so mastau.gif o tai kiti jau juokias is manes hah.gif: bet man tai ne motais lotuliukas.gif bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 15 gegužės 2007 - 13:22
As naudoju Kadus sampuna ir balzama galiukams 4u.gif Dar zadu isigyt kauke is Kadus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 14, 11:26)
Cutrin Bio+
Atrodo taip:
user posted image

O patiko, nes apstapdo plaukų slinkimą ir šiaip plaukiukai geriau auga....


Aciu, dabr bandau dzintars aliejuka, jei ka ir sita daikciuka turesiu omeny smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 15, 04:22)
hope so  mastau.gif  o tai kiti jau juokias is manes hah.gif:  bet man tai ne motais  lotuliukas.gif  bebe.gif

oj paguoda,kad as ne viena tokia dar esu blush2.gif is manes irgi jau juokias drinks_cheers.gif gerom plauku prieziuros priemonem jau nezinau kiek isleisciau doh.gif , bet man nesvarbu ka kiti mano svarbu as matau,kad man padeda plaukam, jau kazkur keturi men. praejo kai paskutini karta kirpau plaukus ir dar nereikes kirpti greit, nes nera nei dvisakiu nei jie nutriuse bigsmile.gif ir cia geru priemoniu deka, bent jau man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 15, 17:31)
oj paguoda,kad as ne viena tokia dar esu blush2.gif  is manes irgi jau juokias drinks_cheers.gif  gerom plauku prieziuros priemonem jau nezinau kiek isleisciau doh.gif , bet man nesvarbu ka kiti mano svarbu as matau,kad man padeda plaukam, jau kazkur keturi men. praejo kai paskutini karta kirpau plaukus ir dar nereikes kirpti greit, nes nera nei dvisakiu nei jie nutriuse bigsmile.gif ir cia geru priemoniu deka, bent jau man 4u.gif


o manieji plaukai ,akd ir lepinami skilineja ir yra silpni verysad.gif matyt,dar neatradau to,ko jiem reikia unsure.gif sian nusipirkau keune serumuka galiukam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 15, 16:31)
oj paguoda,kad as ne viena tokia dar esu blush2.gif  is manes irgi jau juokias drinks_cheers.gif  gerom plauku prieziuros priemonem jau nezinau kiek isleisciau doh.gif , bet man nesvarbu ka kiti mano svarbu as matau,kad man padeda plaukam, jau kazkur keturi men. praejo kai paskutini karta kirpau plaukus ir dar nereikes kirpti greit, nes nera nei dvisakiu nei jie nutriuse bigsmile.gif ir cia geru priemoniu deka, bent jau man 4u.gif


musu jau net 3 tokios lotuliukas.gif
vis smagiau biggrin.gif
siaip as nekreipiu demesio kas ka sako, kaip ir Dorinda - svarbiausi, kad plaukams patinka ir tinka.
Atsakyti