Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Aš siūlyčiau pabandyti Compania Del Colore produktus - šampūną ir aliejuką plaukų galiukams (pati šiuos produktus naudoju) Kainos ne supermarketinės, bet ir nebaisios, turint omeny, kad tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Galima ir Vilniuje nusipirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmildut @ 2007 03 13, 02:08)
Aš siūlyčiau pabandyti Compania Del Colore produktus - šampūną ir aliejuką plaukų galiukams (pati šiuos produktus naudoju) Kainos ne supermarketinės, bet ir nebaisios, turint omeny, kad tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės. Galima ir Vilniuje nusipirkt smile.gif
Ir kokia ta kaina aliejuko plauku galiukams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 13, 08:51)
Ir kokia ta kaina aliejuko plauku galiukams? smile.gif

100 ml buteliukas kainuoja 62 LT
Manau, kad man to buteliuko visiems metams pakaks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta19 @ 2007 03 05, 14:06)
Ot tai ačiū  smile.gif



Prisiskaiciau apie profesionalias priemonytes, ir as susigundziau. vaziavau savaitgali aplankyti giminaiciu i kauna, tai paprasiau kad nuveztu mane i ta parduotuvele mickeviciaus gatveje, isigijau milkshake dazu, nes vilniuje tai kur randu ju, tai tik dazo vietoje, o kai mano plaukai iki juosmens, gana brangiai iseitu g.gif
Ai, ir dar paemiau jogurtine ta kauke, po pirmojo karto man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
kiek kainuoja GREEN LIGHT aliejukas plauku galams 60ml? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmildut @ 2007 03 13, 11:30)
100 ml buteliukas kainuoja 62 LT
Manau, kad man to buteliuko visiems metams pakaks  ax.gif
Didokas turis,o jeigu netiks blush2.gif
Atsakyti
Kazkaip buvau pasinesus su tom prof. skirtom priemonem, bet dabar suabejojau.Turejau sampuna is T zone[jei gerai parasiau pavadinima] plaukai tikrai graziai krito , buvo svelnus. Tai va, tik baigiau ji, sekanti karta isploviau paprasciausiu Avon sampunu.Ir plaukai tragiski- pasisiause, sausi, siurkstus. Tai priejau tokios nuomones, kad prof. skirtos priem. tik padaro kosmetine isvaizda, onaudos paciam plaukui jokios.Nes T-zone sampunu galva plovus 2men. ir viena kart isplovus paprastu kazin ar neturetu buti likes poveikis nors 3 plovimams blink.gif
Nu gal suprantamai cia isdesciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 05 12, 16:08)
Kazkaip buvau pasinesus su tom prof. skirtom priemonem, bet dabar suabejojau.Turejau sampuna is T zone[jei gerai parasiau pavadinima] plaukai tikrai graziai krito , buvo svelnus. Tai va, tik baigiau ji, sekanti karta isploviau paprasciausiu Avon sampunu.Ir plaukai tragiski- pasisiause, sausi, siurkstus. Tai priejau tokios nuomones, kad prof. skirtos priem. tik padaro kosmetine isvaizda, onaudos paciam plaukui jokios.Nes T-zone sampunu galva plovus 2men. ir viena kart isplovus paprastu kazin ar neturetu buti likes poveikis nors 3 plovimams blink.gif
Nu gal suprantamai cia isdesciau doh.gif



Tai po Tzone reikejo i koki svelnu sampuniuka keist o ne i Avon doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 05 12, 16:08)
Kazkaip buvau pasinesus su tom prof. skirtom priemonem, bet dabar suabejojau.Turejau sampuna is T zone[jei gerai parasiau pavadinima] plaukai tikrai graziai krito , buvo svelnus. Tai va, tik baigiau ji, sekanti karta isploviau paprasciausiu Avon sampunu.Ir plaukai tragiski- pasisiause, sausi, siurkstus. Tai priejau tokios nuomones, kad prof. skirtos priem. tik padaro kosmetine isvaizda, onaudos paciam plaukui jokios.Nes T-zone sampunu galva plovus 2men. ir viena kart isplovus paprastu kazin ar neturetu buti likes poveikis nors 3 plovimams blink.gif
Nu gal suprantamai cia isdesciau doh.gif

Siaip tai ir as pastebejau kad visos brangios priemones tik suteikia grazia isvaizda plaukams,bet paciu plauku nepagydo.Isitikinau pati savo kailiu, nes naudojau tikrai labai daug visokiu prof. priemoniu.Kai nueidavau i kirpykla tai visi kirpejai sakydavo kad va atsirado naujos labai geros priemones, kurios visiskai atstatys pazeistus plaukus.Tai as susigundydavau ir prisipirgdavau visokiausiu prof.priemoniu.O panaudojus paaiskedavo kad tos priemones tik tam laikui pagrazina plauku isvaizda o kai jas baigdavau tai vel plaukai likdavo tokie patys kaip ir pries tas priemones verysad.gif Bet tiesa pasakius gal ir naivu tiketis kad peroksido sudegintus plaukus, kurie jau faktiskai yra mire, galetu kas nors atgaivinti taip, kad jie atrodytu taip, tarsi butu niekada nepaliesti dazu.Juk numirelio neprikelsi.Jei atsirastu tokia priemone, kuri tikrai visiskai atstatytu plaukus tai manau ji kainuotu ne simtus o tukstancius.Ir as pati ja nusipirkciau nors ir nesu tokia milijoniere,nes ieki siol kad nors kazkiek mano ilgi sugadinti plaukai atrodytu nors kiek padoriai as isleidau ir ne viena tukstanti visokioms prof. plauku prieziuros priemonems.Bet pasaulyje juk labai daug turtingu zmoniu ir jie tikrai nepagailetu net 10 000.O dabar visos tos Holivudo zvaigzdes kurios tikrai turi daugiau pinigu nei mes ir naudoja pacias geriausias priemones vistiek kazkodel vaiksto su priklijuotais plaukais.
Atsakyti
JOKIOS priemones negydo plauku doh.gif nebukit naivios, po galais.
Plaukas NEGYVAS, kaip ji galima pagydyti?
Vienintelis ilgalaikis efektas, kurio galit tiketis, bus nebent tada, kai priemones veiks plauko svoguneli ir jis augs nepazeistas, stipresnis, storesnis. Bet toks efektas pasimato ne po menesio ar triju. Reikia bent puses metu, kad pajaustumet skirtuma.
O jei pacios plauka nudeginat, jis pasidaro poretas ar sausas, tai nereik noret, kad kazkokia stebuklinga priemone ji staiga padarytu toki, oks buvo. doh.gif
Taigi arba belieka tenkintis kosmetiniu efektu, kuris, gal ir trumpam, bet padro plauka grazu, slidu, zvilganti ar dar koki, kokio jum reikia, arba tada nedegint plauku ir nereikes skustis, kad priemones plauko negydo
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 13, 12:22)
JOKIOS priemones negydo plauku doh.gif nebukit naivios, po galais.
Plaukas NEGYVAS, kaip ji galima pagydyti?
Vienintelis ilgalaikis efektas, kurio galit tiketis, bus nebent tada, kai priemones veiks plauko svoguneli ir jis augs nepazeistas, stipresnis, storesnis. Bet toks efektas pasimato ne po menesio ar triju. Reikia bent puses metu, kad pajaustumet skirtuma.
O jei pacios plauka nudeginat, jis pasidaro poretas ar sausas, tai nereik noret, kad kazkokia stebuklinga priemone ji staiga padarytu toki, oks buvo. doh.gif
Taigi arba belieka tenkintis kosmetiniu efektu, kuris, gal ir trumpam, bet padro plauka grazu, slidu, zvilganti ar dar koki, kokio jum reikia, arba tada nedegint plauku ir nereikes skustis, kad priemones plauko negydo


drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kas geriausiai veikia plauko svogūnėlį? Domina viskas: aliejukai, vitaminai, papildai procedūros ir t.t.t
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 05 13, 14:05)
O kas geriausiai veikia plauko svogūnėlį? Domina viskas: aliejukai, vitaminai, papildai procedūros ir t.t.t


Ampules ir maistas kuri tu valgai smile.gif
Atsakyti