Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(tulpia @ 2007 03 01, 11:30)
turiu milkshake sampuna, balzama ir kapsulytes. visu priemoniu kvapas fantastiskas. kapsulytes tai vienareiksmiskai yra geris. sampunas nera labai ypatingas, bet labai taupiai naudojasi, gerai kvepia, nu man patinka visai. o balzamas siaip butu nuostabus, nes plauka padaro svelnu, minkstuti, tik riebina, mano plaukai susiriebaluoja po 2 dienu, nors siaip nelinke riebaluotis

esu naudojusi allwawes krema regeneruojanti plaukams, tai superinis, labai tirstas, ilgai uztenka, tikrai geras, plaukus labai glotnina, svelnus tokie pasidaro, bet tik viena blogybe - mano plaukai eme ir po 750 g kiekio priprato 4u.gif siaip nutariau, kai pirkau, isbandyti, nes jo kaina gal 10-15 lt buvo 4u.gif o pirkau tai vilniuj, prie stoties parduotuvej prekes kirpykloms (dar esu maciusi siaures miestely norfoj parduotuvej kazkokioj)


O kur ta parduotuve tiksliau randasi prie stoties? O asortimentas gal didesnis nei siaures miestely?
Atsakyti
gundaus ir as isigyti Milk shake sampuna dazytiems plaukams ir kondicionieriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 03 01, 19:59)
O kur ta parduotuve tiksliau randasi prie stoties? O  asortimentas gal didesnis nei siaures miestely?


vaziuojant tarkim su troleibusu (16), kauno gatve link stoties reikia islipti stotelej priespaskutinej (paskutine stotis), ir eiti i kalna, einant desinej pusej yra parduotuve kirpykloms (pavadinimo man atrodo normalaus jie neturi, o parasyta kad kirpyklom kazkas), ten pro vitrinas matysis prideta visokiu priemoniu, jie ten turi allwawes, londa, lakme, c:ehko, dar kazka, tiksliai nepamenu daugiau
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 03 01, 21:20)
gundaus ir as isigyti Milk shake sampuna dazytiems plaukams ir kondicionieriu  biggrin.gif

Šampūnas normalaus gerumo,bet balzamas tai tikrai geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 02, 11:33)
Šampūnas normalaus gerumo,bet balzamas tai tikrai geras wub.gif

o jau kvapas bigsmile.gif vakar buvau uzlekusi pasiziureti, pauostyti - man jo labai labai reikia bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2007 03 02, 11:31)
vaziuojant tarkim su troleibusu (16), kauno gatve link stoties reikia islipti stotelej priespaskutinej (paskutine stotis), ir eiti i kalna, einant desinej pusej yra parduotuve kirpykloms (pavadinimo man atrodo normalaus jie neturi, o parasyta kad kirpyklom kazkas), ten pro vitrinas matysis prideta visokiu priemoniu, jie ten turi allwawes, londa, lakme, c:ehko, dar kazka, tiksliai nepamenu daugiau

aš teisingai supratau kad šioje parduotuvėje galima įsigyti Milk shake priemonių rolleyes.gif o kurioj vietoj šiauries miestelyje ar pačioj norfoj ar ten skyrius kažkoks atskiras turi būt g.gif ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 02, 16:34)
aš teisingai supratau kad šioje parduotuvėje galima įsigyti Milk shake priemonių  rolleyes.gif o kurioj vietoj šiauries miestelyje ar pačioj norfoj ar ten skyrius kažkoks atskiras turi būt  g.gif ačiū už info  4u.gif


parduotuveje prie stoties ir norfoj galima isigyti allwawes priemoniu

o milkshake tai perku vijolej, esancioj pamenkalnio gatvej (orientyras - priesais medicinos banka daugmaz), tikslesni adresa gali google'j susirasti. dar yra salone Silkine banga Siaures miestely. daugiau vietu gali rasti temoje kur konkreciai apie milkshake raso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 01, 13:09)
drinks_cheers.gif
Labai tinka toms,kurių plaukai šviesinti,išsausėję,veliasi.
Man pvz.:neriebina,nes plaukai kaip šiaudai,o panaudojus šias preimones visai neblogai atrodo,man labai patinka Milk shake produkcija plaukams wub.gif

O kas žinot, kur Kaune tokių priemonių nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Rūta19 @ 2007 03 05, 14:31)
O kas žinot, kur Kaune tokių priemonių nusipirkti?
yra atskira tema apie Milshake gali ten placiau pasiskaityt mirksiukas.gif mickeviciaus g.prie gerimo pasaulio,laisves al.gale mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 05, 14:42)
yra atskira tema apie Milshake gali ten placiau pasiskaityt  mirksiukas.gif  mickeviciaus g.prie gerimo pasaulio,laisves al.gale mirksiukas.gif

Ot tai ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta19 @ 2007 03 05, 12:31)
O kas žinot, kur Kaune tokių priemonių nusipirkti?

tikrai ne karta ir ne du mineta, nepatingek pasiskaityt arba naudokis paieska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 02 25, 03:44)
turiu ta plauku seruma,bet nelabai suprantu kaip ji naudoti unsure.gif

Jonh Frieda seruma tepi ant dregnu plauku,gali ir ant sausu pakartotinai tepti,jis neapsunkina plauku biggrin.gif

O siaip gi viskas ant pakuotes uzrasyta,manau,kad viena kalba tikrai moki arba vokieciu arba anglu k.
Atsakyti