Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2007 02 10, 16:54)
isduok paslapti?

QUOTE(nancy @ 2007 02 10, 19:48)
pc 'savam' ir savanoriu viduryje prie ortopedinio ar kazkokio pan. pastato yra salonas [Savanorių pr. 284] mirksiukas.gif (cia kazkas parasyta apie pastaraji salona tai nezinau... gal pravers  4u.gif)

nespejau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 02 12, 18:29)

tease.gif
Atsakyti
sveikos.gal patarsit koki sampuna naudot ploniems plaukams,nusilpusiems nuo dazymo.siaip pas mane stori plaukai,bet pats plaukas plonas...po dazymu pradejo galiukai skylinet,ir veltis ziauriai.drauge patare priemoniu -tai pradejau naudoti ir patenkinta labai likau lorealio produkcija.tai gal kazkoki sampuna is lorealio parekomenduot galetumes kas panasiu problemu turejo?
Atsakyti
QUOTE(ausryle @ 2007 02 21, 17:39)
siaip pas mane stori plaukai,bet pats plaukas plonas...po dazymu pradejo galiukai skylinet,ir veltis ziauriai.drauge patare priemoniu -tai pradejau naudoti ir patenkinta labai likau lorealio produkcija.tai gal kazkoki sampuna is lorealio parekomenduot galetumes kas panasiu problemu turejo?


tai ar plaukai stori ar ploni iš tikro, nesupratau mirksiukas.gif
Mano , pvz., ploni, bet jų-daug, tai įspudis, kad plaukai stori, nors puikiausiai veliasi kaip ploni doh.gif
lorealis puiku, jei kalbi apie prof. priemones.yra net pas juos kažkokia 3 žingsnių plaukų atgaivinimo programa;užtepi ant sausų plaukų tokio skysčio, po to išplauni iš tos serijos šampūnu, o paskui užtepi dar kažkokį prieduką...Pasidomėk specializuotose parduotuvėse smile.gif
Atsakyti
koki aliejuka pasiulytumet skilinejantiems galiukams ir linkusiems veltis plaukams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 21, 23:54)
tai ar plaukai stori ar ploni  iš tikro, nesupratau mirksiukas.gif
Mano , pvz., ploni, bet jų-daug, tai įspudis, kad plaukai stori, nors puikiausiai veliasi kaip ploni doh.gif
lorealis puiku, jei kalbi apie prof. priemones.yra net pas juos kažkokia 3 žingsnių plaukų atgaivinimo programa;užtepi ant sausų plaukų tokio skysčio, po to išplauni iš tos serijos šampūnu, o paskui užtepi dar kažkokį prieduką...Pasidomėk specializuotose parduotuvėse smile.gif


dare man sita dalykeli kirpykloj, tikrai likau laaaabai patenkinta thumbup.gif plaukai labai atsigavo. is l'oreal prof. priemoniu labai geros priemones yra absolut repair (tiek sampunas, tiek kauke ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 02 22, 10:12)
koki aliejuka pasiulytumet skilinejantiems galiukams ir linkusiems veltis plaukams?  smile.gif


Aš bandžiau avon(vadinu tai pigiu aliejuku smile.gif ), taip pat bandžiau ir dvigubai brangesnius, nepasakysiu pavadinimo, nes nesuprantu kas čia ant buteliuko prirašyta biggrin.gif .tai pasakysiu nuo savęs tiek-visi jie geri-pigesnis , ko gero yra 'liesesnis" ir greičiau užsibaigia, o brangesnis-tirštesnis ir ilgiau užtenka.Žinoma, kas nors, išmanantis tų aliejukų sudėtį, užsipuls mane, kad nežinau ,ką šneku, tačiau patikėk-poveikis toks pat ir pigesnio, ir brangesnio.Visi jie padeda iššukuoti plaukus, be to dar padaro jų kritimą gražesnį...O dėl skilinėjančių galiukų tai net nežinau, mano neskilinėja. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 02 22, 09:12)
koki aliejuka pasiulytumet skilinejantiems galiukams ir linkusiems veltis plaukams?  smile.gif

as ir naudoju avon thumbup.gif jau 3men ir rezultatas tikrai matos drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš irgi jau 2 avon serumo buteliuką naudoju thumbup.gif tikrai yra skirtumas ar naudoju, ar ne. galiukus padrėkina, suglotnina ir mažiau galiukai lūžinėja. man vieno butelaičio užteko kažkur 5 mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 02 23, 18:39)
aš irgi jau 2 avon serumo buteliuką naudoju  thumbup.gif tikrai yra skirtumas ar naudoju, ar ne. galiukus padrėkina, suglotnina ir mažiau galiukai lūžinėja. man vieno butelaičio užteko kažkur 5 mėn  smile.gif

nesuprantu kaip tau taip ilgam uzteko, as per menesi ji subaigiau ax.gif siaip manau jo poveikis daugiau kosmetinis, o ne gydomasis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 02 23, 19:51)
nesuprantu kaip tau taip ilgam uzteko, as per menesi ji subaigiau ax.gif siaip manau jo poveikis daugiau kosmetinis, o ne gydomasis rolleyes.gif

drinks_cheers.gif man tai jo užteko apie mėnesį su pusia kažkur g.gif Geriausias dalykas jame yra kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 21, 23:54)
tai ar plaukai stori ar ploni  iš tikro, nesupratau :mirksiukas:
Mano , pvz., ploni, bet jų-daug, tai įspudis, kad plaukai stori, nors puikiausiai veliasi kaip ploni doh.gif
lorealis puiku, jei kalbi apie prof. priemones.yra net pas juos kažkokia 3 žingsnių plaukų atgaivinimo programa;užtepi ant sausų plaukų tokio skysčio, po to išplauni iš tos serijos šampūnu, o paskui užtepi dar kažkokį prieduką...Pasidomėk specializuotose parduotuvėse smile.gif

palei aprasyma -tokie pat kaip tavo mirksiukas.gif matau giriat absoliut repairá lorealio.agi pazejau lygiai tokia pat kauke vakar pas kirpeja nusipirkau thumbup.gif jei yra dar sampunas reiks ir ta griebt. bigsmile.gif
Atsakyti