Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Dasha @ 2007 02 09, 10:14)
atvaziuok i Kauna  - zinau net 2 vietas  thumbup.gif

isduok paslapti?
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2007 02 10, 17:54)
isduok paslapti?


pc 'savam' ir savanoriu viduryje prie ortopedinio ar kazkokio pan. pastato yra salonas [Savanorių pr. 284] mirksiukas.gif (cia kazkas parasyta apie pastaraji salona tai nezinau... gal pravers 4u.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 10 vasario 2007 - 19:48
QUOTE(babouziuke @ 2007 02 09, 23:59)
Aš iš Goldwell esu naudojusi vos keletą priemonių: laką plaukams ir gelį - vašką. Gelis - vaškas labai patiko. Jį naudodavau po plaukų tiesinimo kaip formavimo priemonę.

Dar labai patiko Sebastian produkcija, o būtent serija Laminates. Kada vėliau reikės išbandyti ir kitas serijas.



o kokios sebastian kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 10, 21:45)
o kokios sebastian kainos? g.gif

nemazos, is tos serijos pirkau kaip ir atkuriamaja kauke, tai berods, jei gerai pamenu uz 250 ml mokejau apie 80 lt, bet patiko thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Nu pagaliau pavyko įkelti paveikslėlį doh.gif Aš pirkau su nuolaida, mokėjau 38 lt, o nuolaida šiuo metu jam 30 proc., nes laukia naujo dizaino produkcijos.Parduotuvė "Viskas plaukams ", Šiauliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 10 vasario 2007 - 21:08
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 10, 23:04)
user posted image

Nu pagaliau pavyko įkelti paveikslėlį doh.gif Aš pirkau su nuolaida, mokėjau 38 lt, o nuolaida šiuo metu jam 30 proc., nes laukia naujo dizaino produkcijos.Parduotuvė "Viskas plaukams ", Šiauliai.

Aciu 4u.gif Nu va, Siauliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 10, 22:04)
user posted image

Nu pagaliau pavyko įkelti paveikslėlį doh.gif Aš pirkau su nuolaida, mokėjau 38 lt, o nuolaida šiuo metu jam 30 proc., nes laukia naujo dizaino produkcijos.Parduotuvė "Viskas plaukams ", Šiauliai.

idomu, o ju dar yra? blush2.gif nes taip fainai apie ji atsiliepei, tai ir as sakau lekciau nusipirkti pirmadieni... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2007 02 11, 00:24)
idomu, o ju dar yra?  blush2.gif nes taip fainai apie ji atsiliepei, tai ir as sakau lekciau nusipirkti pirmadieni...  bigsmile.gif


Kad yra tai tikrai, bet akcentuoju-jis be galo tiko mano plaukams, todėl girdama negaliu pažadėti, kad patiks visiems :mirksiukas:Pas mane plaukų daug, bet jie ploni smile.gif .Dar noriu pasakyti, kad džiovinu dideliu apvaliu natūralių šerių šepečiu .

Kartą kažkas čia forume pagyrė lorealio vieną priemonę, užsikabinau, įsigijau, bet , deja, tebeguli stalčiuje, nes man nelabai tiko...
Atsakyti
naudoju toni & guy produkcija thumbup.gif na man patinka
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 10, 20:45)
o kokios sebastian kainos? g.gif

Žinau, kad kainos tai žiaurios doh.gif . Bet aš sau gaunu labai po blatu Laminates už 1l 60 lt.
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 22, 15:43)
Dėkui  4u.gif Reikės nusipirkt, kai savo pabaigsiu  bigsmile.gif

Man Black aliejukas pats prasciausias is visu turetu,vienintelis pliusas-pigus blush2.gif
Likutis dar tebestovi smile.gif ,beje,jo poveikis tik kosmetinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 02 11, 23:06)
Žinau, kad kainos tai žiaurios  doh.gif . Bet aš sau gaunu labai po blatu Laminates už 1l 60 lt.

aha bigsmile.gif as irgi uz tokia kaina litra turiu ax.gif sheer laminates mano vadinas - visai nieko toks- bet laikau vasarai - taip svariai gaiviai isplauna thumbup.gif ka dar esi is sebastiano bandzius? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 12 vasario 2007 - 17:10