Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

tai joks cia ne serumukas. siaip vadinasi repower root lift spray.
paveiksliukai www.goldwell.com tada premium segmentas ir inner effect serija
Atsakyti
user posted imagetiesiog , gal galite išversti aprašymą:

Goldwell Moisture Definition Treatment - Intense optimizes moisture and provides softness with strength for normal to thick hair. The deep acting care formula with Y-Shine Complex and Avocado Milk nourishes hair from within, providing added moisturizers and conditioners. Even unmanageable hair becomes noticeably smoother, softer, and is left with a healthy shine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 08 vasario 2007 - 22:27
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 09, 00:25)
user posted imagetiesiog , gal galite išversti aprašymą:

Goldwell Moisture Definition Treatment - Intense optimizes moisture and provides softness with strength for normal to thick hair. The deep acting care formula with Y-Shine Complex and Avocado Milk nourishes hair from within, providing added moisturizers and conditioners. Even unmanageable hair becomes noticeably smoother, softer, and is left with a healthy shine.

Goldwell Moisture Definition Treatment - intensyviai optimizuoja dregme ir suteikia minkstumo bei tvirtumo normaliems plaukams, tam kad jie butu tankus. Aktyvaus veikimo formule su Y- Shine Complex (Y- Zvilgesio kompleksas) ir avokado pienas maitina is vidaus, formules sudetyje taip pat yra drekikliu ir kondicionieriu. Netgi nesutvarkomi plaukai tampa pastebimai lygesni, svelnesni, sveikai svytintys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 08 vasario 2007 - 23:38
gal kas nors zino, kur Vilniuje galima isigyti Paul Mitchel kosmetika?aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos o gal kuri zinote kur kaune galima isigyti goldwell?
Atsakyti
QUOTE(Ladee @ 2007 02 09, 08:23)
gal kas nors zino, kur Vilniuje galima isigyti Paul Mitchel kosmetika?aciu smile.gif

atvaziuok i Kauna - zinau net 2 vietas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ijka @ 2007 02 08, 15:16)
Nepykit, pavadinimo tiksliai negaliu parasyt, nes darbe sedziu ir prisimint negaliu.Visos Inner effect priemones tokios ryskiai bordo spalvos, o to saknu pakelejo buteliukas atrodo taip pat kaip lako. Man tai labai thumbup.gif . Galit pasiskambint i bet koki salona, kur prekiauja Goldwell kosmetika ir pasiklaust tikslesnes info (del pavadinimo), turetu zinoti, pasakysit, kad saknu purumui ir butent is IE serijos. Tiksliai zinau, kad Franko salone Pilies g. Vilnius prekiauja (ten ir pati pirkau)
Papildyta:
Nuotraukytes neturiu galimybiu idet, o kaina apie 50 lt. Tamsiai bordo spalvos buteliukas, panasus i lako.

Dekoju uz info,gaila,kad gyvenu ne Vilniuje,nes pas mus ne visko yra pirkt unsure.gif As tai turiu GOLDWELL putas,suteikiancias blizgesi,bet man jos neypatingos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 02 09, 01:37)
Goldwell Moisture Definition Treatment - intensyviai optimizuoja dregme ir suteikia minkstumo bei tvirtumo normaliems plaukams, tam kad jie butu tankus. Aktyvaus veikimo formule su Y- Shine Complex (Y- Zvilgesio kompleksas) ir avokado pienas maitina is vidaus, formules sudetyje taip pat  yra drekikliu ir kondicionieriu. Netgi nesutvarkomi plaukai tampa pastebimai lygesni, svelnesni, sveikai svytintys.


bye1.gif dėkui
Atsakyti
Man Goldwell nei kauke nei kitos priemones nepatiko
Atsakyti
O aš šiandien išbandžiau aukščiau aprašytą kaukę. Plaukai be galo lengvi ir purūs.
kai ieškojau kaukės , pasakiau sau, kad kažko ypatingai veikiančio (turiu omeny, kai ypatingos sudėties produktai turi ypatingą kainą) man nereikia, tiesiog kartą į savaitę profilaktiškai stipriau pamaitint, padrėkint. Žodžiu, ko ieškojau, tą ir nusipirkau.
O štai kasdienai turiu mano plaukams super tinkantį kondicionierių-Joiko (38 lt), kuris, kaip rašo, glotnina plauką.Kaip pastebėjau tas glotninimas yra toks-plaukai fantastiškai blizga, labai gražiai krenta, tiesiog išryškindami kirpimą ( trasi glotnintų "kiekvieną plaukelį atskirai"), visiškai nesuploja plaukų thumbup.gif .Tai pastebėjau ne aš viena-sulaukiu klausimų :"kas tavo kirpėja, kur kerpiesi...".Ko gero vien geros kirpėjos nepakanka, reikia ir pačiai investuoti į savo plaukus ir tinkamai išsidžiovinti, kad geros kirpėjos, geras kirpimas nenueitų šuniui ant uopdegos.
Kaukė Joiko kainuoja apie 70 lt (tiksliai nepasakysiu).Nu nesiryžau aš tiek išleist. blush2.gif
Atsakyti
Aš iš Goldwell esu naudojusi vos keletą priemonių: laką plaukams ir gelį - vašką. Gelis - vaškas labai patiko. Jį naudodavau po plaukų tiesinimo kaip formavimo priemonę.

Dar labai patiko Sebastian produkcija, o būtent serija Laminates. Kada vėliau reikės išbandyti ir kitas serijas.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 10, 00:34)
O aš šiandien išbandžiau aukščiau aprašytą kaukę. Plaukai be galo lengvi ir purūs.
kai ieškojau kaukės , pasakiau sau, kad kažko ypatingai veikiančio (turiu omeny, kai ypatingos sudėties produktai turi ypatingą kainą) man nereikia, tiesiog kartą į savaitę profilaktiškai stipriau pamaitint, padrėkint. Žodžiu, ko ieškojau, tą ir nusipirkau.
O štai kasdienai turiu mano plaukams super tinkantį kondicionierių-Joiko (38 lt), kuris, kaip rašo, glotnina plauką.Kaip pastebėjau  tas glotninimas yra toks-plaukai fantastiškai blizga, labai gražiai krenta, tiesiog išryškindami kirpimą ( trasi glotnintų "kiekvieną plaukelį atskirai"), visiškai nesuploja plaukų thumbup.gif .Tai pastebėjau ne aš viena-sulaukiu klausimų :"kas tavo kirpėja, kur kerpiesi...".Ko gero vien geros kirpėjos nepakanka, reikia ir pačiai investuoti į savo plaukus ir tinkamai išsidžiovinti, kad geros kirpėjos, geras kirpimas nenueitų šuniui ant uopdegos.
Kaukė Joiko kainuoja apie 70 lt (tiksliai nepasakysiu).Nu nesiryžau aš tiek išleist. blush2.gif

Sudomino tas " Joiko" kondicionierius.. g.gif Kaip tiksliai vadinasi? Kur perki?
Atsakyti