Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(lotute @ 2006 04 05, 16:55)
parašyk tikslu pavadinima, pabandysiu ir aš, gal ir man tiks  bigsmile.gif

ten yra nemazai ivairiausiu rusiu,as pirkau Energie serijos sampunas pazeistiems,dazytiems plaukams, o kauke su linu aliejumi 4u.gif
Atsakyti
man iš C:EHKO patiko tik šampūnas energie sausiems ir pažeistiems plaukams, balzamas nuplaunamas ir purškiamas - nea schmoll.gif Nuplaunamas nepakankamai sudrėkina plauką, o purškiamas - suklijuoja doh.gif Kaukė su linų sėmenimis - nieko ypatingo,būna kokybiškesnių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 04 04, 01:34)
Labai norėčiau sužinoti kur perkate Loreal'io šampūnus ir kondicionierius Vilniuje?Ir kokios maždaug kainytės?Nes aš tai perku ten pat kur ir dažau savo plaukučius-Sugiharoj,ir ten moku už šampūną dažytiems plaukams ir kondicionierių po 35Lt,o mėnesiui man reikia po 2vnt to ir to,taigi gaunasi visai nemaža sumelė vien plaukų plovimui,aš jau nekalbu apie krūvas kitų priemonių maitinimui blush2.gif
Taigi,būkit geros -apšvieskit ar aš permoku ar ne?Nes man šitos priemonės thumbup.gif
As per drauge(ji kirpeja) perku lorealio sampunus,balzmus(profesionalam),tai pvz uz 1,5l sampuno buteli moku 65lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asilisa: 05 balandžio 2006 - 19:23
QUOTE(Tiffany @ 2006 04 05, 19:55)
man iš C:EHKO patiko tik šampūnas energie sausiems ir pažeistiems plaukams, balzamas nuplaunamas ir purškiamas - nea  schmoll.gif Nuplaunamas nepakankamai sudrėkina plauką, o purškiamas - suklijuoja  doh.gif Kaukė su linų sėmenimis - nieko ypatingo,būna kokybiškesnių  ax.gif


Na as ir gi siuo metu naudoju kelias priemones is C:EHKO,tai alaus sampuna is energie serijos, ir nenuplaunama balzama,tai man tos priemones siaip sau,buna geresniu
Atsakyti
nu as tai nesakau,kad pati geriausia C:ehko doh.gif ,tik visdelto,kaip uz tokia kaina tai fainos priemones thumbup.gif ,ir plaukai nuo svelnus wub.gif ,dar uzsimaniau ka nors is Keune pabandyt bigsmile.gif ,gal koks nenuplaunamas balzamas yra geras,ar kitos kokios vertos demesio priemones? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 03, 22:55)
tai klausi apie Toni and Guy,tai deja,bet Lietuvoje ju nera  ax.gif



tony and gui yra tie patys TiGi salon + akropolyjke prekiauja, franko salonas, stiliaus studija raugyklos gatvej
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 04 07, 20:28)
tony and gui yra tie patys TiGi salon + akropolyjke prekiauja, franko salonas, stiliaus studija raugyklos gatvej

bet cia tikriausiai tik Vilniuje,nes as Klaipedos akropolio Salon+ nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 07, 21:42)
bet cia tikriausiai tik Vilniuje,nes as Klaipedos akropolio Salon+ nemaciau  schmoll.gif



Klaipedoje gali aidos studija prekiauti, berods buvo anksciau . adresas naujoji sodo klaipedos viesbutyje, siaip sitos produkcijos tik salonuose reikia ieskot, o salon + man atrodo ir klaipedoj jei dar nera, tai turetu atsirast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 04 07, 20:47)
Klaipedoje gali aidos studija prekiauti, berods buvo anksciau . adresas naujoji sodo klaipedos viesbutyje, siaip sitos produkcijos tik salonuose reikia ieskot, o salon + man atrodo ir klaipedoj jei dar nera, tai turetu atsirast smile.gif

salon + yra klaipedoj. akropoly bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 04 07, 23:34)
salon + yra klaipedoj. akropoly  bigsmile.gif

yra,tik ne taip praeitoj zinutej issireiskiau,turejau omeny salone+,nera tu priemoniu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zhiurkike @ 2006 04 07, 20:47)
Klaipedoje gali aidos studija prekiauti, berods buvo anksciau . adresas naujoji sodo klaipedos viesbutyje, siaip sitos produkcijos tik salonuose reikia ieskot, o salon + man atrodo ir klaipedoj jei dar nera, tai turetu atsirast smile.gif

o gal zinai,kiek mazdaug tos priemones kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
O Davines priemoniu gal katra bandete?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2006 04 08, 17:42)
O Davines priemoniu gal katra bandete?

as tai tokia firma pirma kart girdziu blush2.gif kur ja prekiauja?
Atsakyti