Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Reikia serumo,kuris paliktų plaukus standžiais, nesulyzintų ir duotų žvilgesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 28, 16:15)
Reikia serumo,kuris paliktų plaukus standžiais, nesulyzintų ir duotų žvilgesio ax.gif




praeitam psl rasiau kas man labai tiko,plaukai nesugula,nesusiriebaluosa,tik pasidaro svelnus it silkas ir nerealiai blizga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 28, 22:25)
praeitam psl rasiau kas man labai tiko,plaukai nesugula,nesusiriebaluosa,tik pasidaro svelnus it silkas ir nerealiai blizga  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O man Amway priemonės plaukams netiko. Kasdieninis šampūnas labai riebino ir kaip tik susiploję plaukai buvo. O ir serumą bandžiau. Nepasakyčiau, kad patiko. Tarkim L'Oreal Vitamino color pienelis daug geriau buvo plaukams, slidesni tapdavo ...
Atsakyti
na as irgi kitu priemoniu nenaudoju plaukams is amway,bet serumas labai geras man ir slidus tie plaukai thumbup.gif na bet tu senai bandei?cia naujas man regis
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 28, 14:09)
yra kazokia parduotuve pasilaiciuose "Gabija" kiek as zinau  g.gif

aciu tau. butinai uzsuksiu paziuret:)))
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 01 28, 23:01)
O man Amway priemonės plaukams netiko. Kasdieninis šampūnas labai riebino ir kaip tik susiploję plaukai buvo. O ir serumą bandžiau. Nepasakyčiau, kad patiko. Tarkim L'Oreal Vitamino color pienelis daug geriau buvo plaukams, slidesni tapdavo ...


Bandziau amway samp ir balz plaukams.Man jis taip pat suglotnina plauka,ir taip jo nedaug turiu blush2.gif o dar ir ta pati suploja. Tik plaukai svelnus buvo,tai vienintelis pliusas. O L`orealio Vitamino color samp tikrai neblogi, esu naudojus ir balzamas thumbup.gif Glotnina plaukus bet ju nesulaizo ax.gif Net tiesintuvo nereikdavo naudot,patys ishsitiesdavo.Ir labai labai svelnuciai ir minkstuciai budavo.Tikrai neblogas dalykas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2007 01 30, 10:27)
Bandziau amway samp ir balz plaukams.Man jis taip pat suglotnina plauka,ir taip jo nedaug turiu  blush2.gif  o dar ir ta pati suploja. Tik plaukai svelnus buvo,tai vienintelis pliusas. O L`orealio Vitamino color samp tikrai neblogi, esu naudojus ir balzamas  thumbup.gif  Glotnina plaukus bet ju nesulaizo ax.gif  Net tiesintuvo nereikdavo naudot,patys ishsitiesdavo.Ir labai labai svelnuciai ir minkstuciai budavo.Tikrai neblogas dalykas  wub.gif

jau susigundziau bigsmile.gif kur ta loreali rast? bigsmile.gif
Atsakyti
Buržua salone arba Salon+ Akropolyje mirksiukas.gif
Atsakyti
pati isbandziau Goldwell Inner effect priemones ir tikrai galiu rekomenduoti, ypac patiko kauke, plaukai nerealiai svelnus ir papure, nepriglude, kaip nuo kitu kaukiu. Dar vienas labai fainas dalykelis - saknu purumui toks serumukas, cia tiktu tiems, kieno ploni plaukai. Labai pakelia nuo saknu. Dedu Goldwell dideli pliusa, ir jei kas nores isbandyti, galiu rekomenduoti sampuna, kauke, saknu pakeleja.Bet buten tos I E serijos, nes yra dar standartine, siek tiek pigesne, tai nelabai man patiko.Dar nepatiko nenuplaunamas kondicionierius IE serijos.
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2007 01 15, 23:31)
Nu pagal kaina tau toli grazu lygiai skiriasi... Ir net lorealis ar bed head nedave tokio poveikio kaip sios minetos priemones.Manau ir indola nepriblokstu.Tiesiog laukiau daugiau atsiliepimu,bet matau naudojanciu kaip ir nera  g.gif

nu su ta ALTERNA reik atsargiai, ji isties lb brangi, gal geriau gaukit tik meginiu ar pan., nes as turiu sampuna jos, tai man geras, bet daviau draugei ir jai jis lb nepatiko, sudirgino oda be galo, ir plaukai kaip siaudukai kazkokie pasidare, va tau ir topine nereali sampuno sudetisir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 01 30, 10:06)
jau susigundziau bigsmile.gif kur ta loreali rast? bigsmile.gif

tai kad nuo jo galva niezti ypac nuo to color sampuno...
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2007 02 02, 13:52)
tai kad nuo jo galva niezti ypac nuo to color sampuno...


Ne visiems mirksiukas.gif Mano galvos oda tai tikrai jautri, bet nuo šito šampūno pakolkas neniežti. Dabar naudoju pakaitomis Loreal Vitamino Color ir Goldwell Kerasilk , tai man Vitamino Color vis tik labiau patinka thumbup.gif
Beje Šiaurės niestelio Norfos patalpose įsikūrusioje "Martynoje" buvau nusipirkusi mini rinkinuką Loreal Vitamino Color: šampūnas, kaukė ir kondicionerius. Apie 30 Lt kainavo. Bet labai fainai išbandyti iš pradžių nedideliais kiekiais. Visos šios priemonės man patiko. O šampūną pabaigusi mini pakuotę iš rinkinuko, nusipirkau po to normalios talpos .
Atsakyti