Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Pats pigiausias variantas kasdieniniam naudojimui sampuno kaina 99lt balzamo 105lt. Gydomojo sampuno 180lt,balzamo 180lt, o jei nori prabangos ir ishskirtines kokybes, yra tox rinkinys ( jis atskirai neparsiduoda kiek zinau) su kinishku triufeliu ir dar ten kazkokiu pribombasu blink.gif kaina rinkini 760lt.
Nu pagalvojus kainos zemiskos, bet kai reikia moket, gaila litu pasidaro :ax biggrin.gif
Tik babar laukiu nuolaidu, manau ir tas rinkinys bus kada nors nukainuotas, tai taupau, taupau, o po to griebsiu.... lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 18 sausio 2007 - 22:51
QUOTE(NORIKA @ 2007 01 18, 23:46)
Pats pigiausias variantas kasdieniniam naudojimui sampuno kaina 99lt balzamo 105lt. Gydomojo sampuno 180lt,balzamo 180lt, o jei nori prabangos ir ishskirtines kokybes, yra tox rinkinys ( jis atskirai neparsiduoda kiek zinau) su kinishku triufeliu ir dar ten kazkokiu pribombasu blink.gif  kaina rinkini 760lt.
Nu pagalvojus kainos zemiskos, bet kai reikia moket, gaila litu pasidaro  :ax  biggrin.gif
Tik babar laukiu nuolaidu, manau ir tas rinkinys bus kada nors nukainuotas, tai taupau, taupau, o po to griebsiu.... lotuliukas.gif  4u.gif


Va dabar susimąsčiau kiek kitoks poveikis priemonių už tuos 760 Lt nei priemonių, kur kainuja tarkim 100 Lt. blink.gif Kažkaip sunkiai suvokiama ką gali daruti kitaip. Kuo skiriasi profesionali nuo supermarketinės kokybės - suprantu, ale čia - neišneša man galva. Geriau jau eičiau į grožio saloną ir lepinčiaus už tuos pinigus doh.gif: na už šampūną iki 50 Lt. galiu mokėt. Daugiau ne.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 01 17, 16:13)
Mielos mamytes,gal kuri plaunate plaukucius su AVEDA sampuniukais,gundausi AVEDA Pure Abudance tongue.gif Dekinga buciau labai 4u.gif


Turėjau porą šampūnų, nusivyliau. Antrą kartą nebepirkčiau. Pavadinimų jau neatsiminsiu, vienas buvo didinantis apimtį ir žvilgėjimą. Nedarė nei to, nei to. schmoll.gif Plaukai mano silpni, riebaluojasi.


QUOTE(jadzka @ 2007 01 18, 23:03)
Va dabar susimąsčiau kiek kitoks poveikis priemonių už tuos 760 Lt nei priemonių, kur kainuja tarkim 100 Lt.  blink.gif


Manau, kad ne taip vertini. Tai, tikriausiai, priemonės skirtos kitai pirkėjų grupei. Panašiai, kaip ir odos priežiūros linijos Carita ar La Praire. Jų tikslinė grupė skaičiuoja, kad daiktas, kuris kainuoja mažiau nei 100-200 lt, yra šuds (persiprašausis už nenormatyvinę leksiką).
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2007 01 18, 23:46)
Pats pigiausias variantas kasdieniniam naudojimui sampuno kaina 99lt balzamo 105lt. Gydomojo sampuno 180lt,balzamo 180lt, o jei nori prabangos ir ishskirtines kokybes, yra tox rinkinys ( jis atskirai neparsiduoda kiek zinau) su kinishku triufeliu ir dar ten kazkokiu pribombasu blink.gif  kaina rinkini 760lt.
Nu pagalvojus kainos zemiskos, bet kai reikia moket, gaila litu pasidaro  :ax  biggrin.gif
Tik babar laukiu nuolaidu, manau ir tas rinkinys bus kada nors nukainuotas, tai taupau, taupau, o po to griebsiu.... lotuliukas.gif  4u.gif



aaa na dabar aisku kodel niekas atsiliepimu neraso biggrin.gif na kaina tai nepasakyciau, kad zemiska blink.gif Brangu..o ar bus poveikis nieks nzn..
Atsakyti
QUOTE(žalga @ 2007 01 19, 00:46)
Turėjau porą šampūnų, nusivyliau. Antrą kartą nebepirkčiau.  Pavadinimų jau neatsiminsiu, vienas buvo didinantis apimtį ir žvilgėjimą. Nedarė nei to, nei to. schmoll.gif Plaukai mano silpni, riebaluojasi.
Manau, kad ne taip vertini. Tai, tikriausiai, priemonės skirtos kitai pirkėjų grupei. Panašiai, kaip ir odos priežiūros linijos Carita ar La Praire. Jų tikslinė grupė skaičiuoja, kad daiktas, kuris kainuoja mažiau nei 100-200 lt, yra šuds (persiprašausis už nenormatyvinę leksiką).

Na čia kaip kam tinka ax.gif Tarkim Dioro veido priežiūros priemonėmis nusivyliau, o Avene - kokius 3-4 kartus pigesnė, o poveikis man fantastiškas.
Tas pats su tušais. su Lancome tušu susidraugaut be šansų man, o Maybeline ir vienas Nivejos superinis.

Kaina dar ne viskas.
Atsakyti
Ai, Dioro skin care apskritai neverta dėmesio. Fui. Ir dar smirda. Kaina tikrai ne viskas. Pvz., Guerlain turėtų ir toliau sau tik kvepalais užsiimti. Kremai jų prasti, dekoratyvinė ne ką geresnė. Man bent jau didelio įspūdžio nedaro.

Avene bandžiau prieš kokius 8 metus. Nesužavėjo. Lancome suprastėjo tik paskutiniu metu. Man ilgą laiką jų tušai buvo patys geriausi, o pernai pagaliau pradėjau ieškoti kitų alternatyvų. Bandžiau ir kelis Maybelline - tikri trupiniai, man netiko.

Ai, žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių drinks_cheers.gif

PS. Negi ginčysies, kad prekės kainą nulemia ne tik jos kokybė, bet ir tikslinė grupė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žalga @ 2007 01 19, 01:10)
Ai, Dioro skin care apskritai neverta dėmesio. Fui. Ir dar smirda. Kaina tikrai ne viskas. Pvz., Guerlain turėtų ir toliau sau tik kvepalais užsiimti. Kremai jų prasti, dekoratyvinė ne ką geresnė. Man bent jau didelio įspūdžio nedaro.

Avene bandžiau prieš kokius 8 metus. Nesužavėjo. Lancome suprastėjo tik paskutiniu metu. Man ilgą laiką jų tušai buvo patys geriausi, o pernai pagaliau pradėjau ieškoti kitų alternatyvų. Bandžiau ir kelis Maybelline - tikri trupiniai, man netiko.

Ai, žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių  drinks_cheers.gif

PS. Negi ginčysies, kad prekės kainą nulemia ne tik jos kokybė, bet ir tikslinė grupė?  bigsmile.gif


Na tai kokia kosmetika verta dėmesio?
Prekės kainą nulemia kažkiek kokybė,bet tikrai ne absoliučiai, bet daugeliu aveju - rinkodaros išpūsta ta kaina būna ir labiau pagražinta dėžutė. O poveikis... kaip čia pasakius. Tikrai ne visada būna adekvati doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(žalga @ 2007 01 19, 00:46)
Turėjau porą šampūnų, nusivyliau. Antrą kartą nebepirkčiau.  Pavadinimų jau neatsiminsiu, vienas buvo didinantis apimtį ir žvilgėjimą. Nedarė nei to, nei to. schmoll.gif Plaukai mano silpni, riebaluojasi.
Manau, kad ne taip vertini. Tai, tikriausiai, priemonės skirtos kitai pirkėjų grupei. Panašiai, kaip ir odos priežiūros linijos Carita ar La Praire. Jų tikslinė grupė skaičiuoja, kad daiktas, kuris kainuoja mažiau nei 100-200 lt, yra šuds (persiprašausis už nenormatyvinę leksiką).

O as,tundra,jau uzsisakiau ta Aveda sampuniuka,galesiu nagucius grauztis blink.gif Taip sugunde tas aprasymas,kad is augaliuku,kad didina apimti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2007 01 18, 23:46)
Pats pigiausias variantas kasdieniniam naudojimui sampuno kaina 99lt balzamo 105lt. Gydomojo sampuno 180lt,balzamo 180lt, o jei nori prabangos ir ishskirtines kokybes, yra tox rinkinys ( jis atskirai neparsiduoda kiek zinau) su kinishku triufeliu ir dar ten kazkokiu pribombasu blink.gif  kaina rinkini 760lt.
Nu pagalvojus kainos zemiskos, bet kai reikia moket, gaila litu pasidaro  :ax  biggrin.gif
Tik babar laukiu nuolaidu, manau ir tas rinkinys bus kada nors nukainuotas, tai taupau, taupau, o po to griebsiu.... lotuliukas.gif  4u.gif

Sorry,apie kokia produkcija eina kalba,praziopsojau blush2.gif
Atsakyti
Jurgutele kalba eina apie Alterna produkcija.
gerai ten Šiuoliuos zmones gyvena ziuriu rolleyes.gif
turiu viena kita pazitama, kuri naudoja laPraire, Kanebo ir pan. ax.gif darosi, visas mezoterapijas, vakumacijas ir kt, bet kad naudotu alterna - reikes ekstra pashniukstinet g.gif
dar idomiau pasidare blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 16, 17:09)
Dėkui  4u.gif Mane dar aliejukas Lumino control labai vilioja  bigsmile.gif
Šampūnas su kauke garbanotiems plaukams man patiko, garbanos gražiau sukrisdavo, ir plaukai švelnūs buvo  wub.gif Aš buvau nusipirkus iš "Gabijos" mini Loreal prof.rinkinuką: šampūną, kaukę ir modeliavimo skystį  bigsmile.gif    4u.gif

na žinok del aleijuko nežinau..bet manau geriau tu ta black jai esi girdejus nusipirk 4u.gif nemanau kad ten kažkas stebuklingo g.gif beje pas tave sruogutem vita82 dazyta? cia ne i tema: kam savo nuotraukyte isemiai, grazei atrodei..o toki atavara maciau kita darforumiete turi..nors seip fainas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 01 19, 17:26)
na žinok del aleijuko nežinau..bet manau geriau tu ta black jai esi girdejus nusipirk 4u.gif nemanau kad ten kažkas stebuklingo g.gif beje pas tave sruogutem vita82 dazyta? cia ne i tema: kam savo nuotraukyte isemiai, grazei atrodei..o toki atavara maciau kita darforumiete turi..nors seip fainas bigsmile.gif

Dėkui labai blush2.gif
Šiuo metu natūralūs plaukai, ir sruogelem nedažyti ax.gif
Visai pamiršau apie tą Black doh.gif , skaičiau, kad daug kas jį giria bigsmile.gif, šiuo metu turiu Biotraitment aliejuką, tai neblogas thumbup.gif , tik, vat kvapas siaubingas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sho ja @ 2007 01 19, 15:22)
Jurgutele kalba eina apie Alterna produkcija.
gerai ten Šiuoliuos zmones gyvena ziuriu  rolleyes.gif 
turiu viena kita pazitama, kuri naudoja laPraire, Kanebo ir pan.  ax.gif  darosi, visas mezoterapijas, vakumacijas ir kt, bet kad naudotu alterna - reikes ekstra pashniukstinet g.gif
dar idomiau pasidare  blink.gif

Aciu uz ats.,as maciau Siauliuose Alterna kondicionieriu su nuolaida,bet tiksliai nezinojau ar cia tas,kur forume buvo isgirtas,tai ir nepirkau.O dabar gailiuosi,ir nezinia kada i Siaulius vaziuosiu unsure.gif
Atsakyti