Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Eveliina @ 2007 01 15, 20:55)
nu va..as panaudojau 2 kartus ir pastumiau giliau i lentyna  blush2.gif , vel imsiuos po kokiu 3 sav. kai pribaigsiu faberlic kauke ax.gif , gal pasirodys stebuklingas poveikis blush2.gif



O kaip tau Faberlic? Ar galetum palyginti su absolit repair?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 01 15, 21:17)
O kaip tau Faberlic? Ar galetum palyginti su absolit repair?

aga, patiko labiau kolkas bigsmile.gif blush2.gif, plaukai kiek pastebejau ilgiau svelnesni buvo, nei suku nereikejo smile.gif o su absolut kazkaip greiciau i sruogeles sukibo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 15, 12:29)
O kokiems plaukams tas šampūnas Lumino control? Ir kaip tau jis?  bigsmile.gif
Aš jau baiginėju šią kaukę, bent jau pakolkas geriausia mano turėta kaukė  thumbup.gif , o jau kvapas  wub.gif  wub.gif

Vita 82, lumino control skirtas šviesiomis sruogelėmis dažytiems plaukams, išryškina tipo sruogeles 4u.gif nu man labai patinka..plaukučiai jau po šampūno švelnūs, nes mano šviesinti ir garbanoti, tai labai šiurštūs pasidarę..
va dar galvojau pirkti šampūna garbanėm..Kaip tau jis Vita82? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 15, 21:25)
aga, patiko labiau kolkas bigsmile.gif blush2.gif, plaukai kiek pastebejau ilgiau svelnesni buvo, nei suku nereikejo smile.gif o su absolut kazkaip greiciau i sruogeles sukibo  blush2.gif


Taip iseina,kad kauke uz 10lt geresne uz kauke uz 40lt g.gif Gundausi vel nusipirkt ta Faberlic blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 01 15, 21:56)
Taip iseina,kad kauke uz 10lt geresne uz kauke uz 40lt g.gif  Gundausi vel nusipirkt ta Faberlic blush2.gif

nu gal, bet cia tikriausiai irgi subjektyvu, o kas cia zino, kartais buna kas labai patinka, tas galiausiai nebetinka, o ka ispeiki staiga tampa geru dalykeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 15, 22:07)
nu gal, bet cia tikriausiai irgi subjektyvu, o kas cia zino, kartais buna kas labai patinka, tas galiausiai nebetinka, o ka ispeiki staiga tampa geru dalykeliu  mirksiukas.gif


Aha,as atradau,kad man patinka riebesnes plauku kaukes blush2.gif Vat idejo man Body shope alyvuogiu kaukes pabandyt,isgyre ir ka...pabandziau kelis kartus ir nieko ypatingo ax.gif Uz tokia kaina noretusi superiniu plauku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sho ja @ 2007 01 13, 21:12)
Norika, va ka radau; pgl. Hair.lt ir ta akterna ir tos indolos vienas lygis 4u.gif http://www.hair.lt/c.../cosmetics.html


Nu pagal kaina tau toli grazu lygiai skiriasi... Ir net lorealis ar bed head nedave tokio poveikio kaip sios minetos priemones.Manau ir indola nepriblokstu.Tiesiog laukiau daugiau atsiliepimu,bet matau naudojanciu kaip ir nera g.gif
Atsakyti
labai noreciau igirsti apie Alterna daugiau ir kur ju galima isigyti - ar jie turi kaip ir visi linijas ar specializuojasi siauriau?

o kas del "pagal kaina tau toli grazu lygiai skiriasi" tai cia reikia suprasti, kad Alterna labai brangios priemones ir t.y. privalumas? ar jie kaip tik pigesni?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 01 15, 20:41)
Vita 82, lumino control skirtas šviesiomis sruogelėmis dažytiems plaukams, išryškina tipo sruogeles 4u.gif nu man labai patinka..plaukučiai jau po šampūno švelnūs, nes mano šviesinti ir garbanoti, tai labai šiurštūs pasidarę..
va dar galvojau pirkti šampūna garbanėm..Kaip tau jis Vita82? cool.gif

Dėkui 4u.gif Mane dar aliejukas Lumino control labai vilioja bigsmile.gif
Šampūnas su kauke garbanotiems plaukams man patiko, garbanos gražiau sukrisdavo, ir plaukai švelnūs buvo wub.gif Aš buvau nusipirkus iš "Gabijos" mini Loreal prof.rinkinuką: šampūną, kaukę ir modeliavimo skystį bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sho ja @ 2007 01 16, 02:19)
o kas del "pagal kaina tau toli grazu lygiai skiriasi" tai cia reikia suprasti, kad Alterna labai brangios priemones ir t.y. privalumas? ar jie kaip tik pigesni?
smile.gif


Nzn ar auksta kaina privalumas, bet nei viena mano pazystama ( nors ju buvo tik kelios naudojusiu ) nenusivyle, tik nenaudojo daugiau, nes gaila buvo pinigu joms. Na pagal poveiki tai ir kaina nebegasdina, tik jau reikia ant ju nusiteik pritaupyt doh.gif O taip ju norisi nusipirkt. Va manosios jau i pabaiga, tai as vistiek nulekus uzsisakiau, tik biski pigesni varianta. ax.gif Ziuresiu kaip tos naudosis,ar liksiu tokia pat biggrin.gif ar verysad.gif
tongue.gif
Atsakyti
Mielos mamytes,gal kuri plaunate plaukucius su AVEDA sampuniukais,gundausi AVEDA Pure Abudance tongue.gif Dekinga buciau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2007 01 16, 23:41)
Nzn ar auksta kaina privalumas, bet nei viena mano pazystama ( nors ju buvo tik kelios naudojusiu ) nenusivyle, tik nenaudojo daugiau, nes gaila buvo pinigu joms. Na pagal poveiki tai ir kaina nebegasdina, tik jau reikia ant ju nusiteik pritaupyt  doh.gif  O taip ju norisi nusipirkt. Va manosios jau i pabaiga, tai as vistiek nulekus uzsisakiau, tik biski pigesni varianta.  ax.gif Ziuresiu kaip tos naudosis,ar liksiu tokia pat  biggrin.gif  ar  verysad.gif
tongue.gif


tai gal galima suzinoti kokia TA kaina uz pavyzdziui sampuna pinigine israiska - nu man labai parupo isbandyt jau rolleyes.gif blink.gif
Atsakyti