Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 01 13, 19:38)
kur perki kadus?ir kaip jis tiksliai vadinasi?
be sampuno, kokie ten indola dar purkikliai?

Kadus tai pirkau kirpykoje Žirmūnų g.22, Vilniuje. tiksliai vadinasi IMUNAL Energy+Control (nerealiai sušvelnina plaukus ir lengviau iššukuoti)
Indolos express REPAIR (purškiami vitaminai) skaidrus flakonas ir Express Force (stiprinantys keratinai)
QUOTE(miauka @ 2007 01 13, 20:37)
O kur tiksliai jie yra Basanaviciaus g.?

uz cerkves, jei einat kryptim nuo Zakso link Konarskio geliu turgelio tai berods trecia laiptinė.
Reik ieskoti iskabos UAB Grazvyga; II aukstas. ten daug šalia visko, akys raibsta: batai, rubai, optika... nelabai išraiškinga ta jų iškaba, bet kai man labai reikėjo - radau thumbup.gif

Norika, va ka radau; pgl. Hair.lt ir ta akterna ir tos indolos vienas lygis 4u.gif http://www.hair.lt/c.../cosmetics.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sho ja: 13 sausio 2007 - 20:13
As tai irgi truputuka paislaidavau ir pagalaiu nusipirkau Lorial profesional kauke absoliut repair ir sampuna Lumino control..nu kolkas labai patenkinta..bet dar reiktu ilgiau panaudoti, kad isitikinti rezultatais 4u.gif
Atsakyti
Kaukė absolut repair man irgi labai patinka. Nuo jos plaukai labiau nesiriebaluoja, kas man labai svarbu, o galiukai atsigauna ir geriau atrodo iki kito plovimo (galvą plaunu kas antrą dieną). Be to, nors plaukai ir suminkštėja, juos įmanoma suvaldyti ir nėra to pienės pūkelio efekto, kurį duoda visokios papigiaiskos kaukės bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sho ja @ 2007 01 13, 19:17)
Rasytee va mano "arsenalas" Tie zali lasiukai ir yra vitaminine kauke-aliejukas
user posted image
Aislanda - manau reiktu ieskot per didmenininkus.
patiko Norika "snekos eina apie visokius indolas..."  lotuliukas.gif 
tai kad  thumbup.gif tos priemones, gera preke pati save giria  wub.gif
tai,kad nelb apsimoka,juk ne dideliais kiekiais ketinu pirkt biggrin.gif reikes parduotuvese kur prof.kaune prekiauja pasiteiraut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 01 14, 21:17)
As tai irgi truputuka paislaidavau ir pagalaiu nusipirkau Lorial profesional kauke absoliut repair ir sampuna Lumino control..nu kolkas labai patenkinta..bet dar reiktu ilgiau panaudoti, kad isitikinti rezultatais 4u.gif

O kokiems plaukams tas šampūnas Lumino control? Ir kaip tau jis? bigsmile.gif

QUOTE(žalga @ 2007 01 14, 21:48)
Kaukė absolut repair man irgi labai patinka. Nuo jos plaukai labiau nesiriebaluoja, kas man labai svarbu, o galiukai atsigauna ir geriau atrodo iki kito plovimo (galvą plaunu kas antrą dieną). Be to, nors plaukai ir suminkštėja, juos įmanoma suvaldyti ir nėra to pienės pūkelio efekto, kurį duoda visokios papigiaiskos kaukės  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Aš jau baiginėju šią kaukę, bent jau pakolkas geriausia mano turėta kaukė thumbup.gif , o jau kvapas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 15 sausio 2007 - 11:46
QUOTE(vita82 @ 2007 01 15, 13:29)
Aš jau baiginėju šią kaukę, bent jau pakolkas geriausia mano turėta kaukė  thumbup.gif , o jau kvapas  wub.gif  wub.gif
gal sampuna ar balzma naudojat ar naudojot is absoliut repair?kokie atsiliepimai butu,gundausi juos netolimoj ateity nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 15 sausio 2007 - 11:41
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 15, 11:40)
gal sampuna ar balzma naudojat ar naudojot is absoliut repair?kokie atsiliepimai butu,gundausi juos netolimoj ateity nusipirkti  blush2.gif

Šitos serijos turiu tik kaukę, bet esu turėjus Loreal prof.: šampūną ir kaukę garbanotiems plaukams, dabar nusipirkau nenuplaunamą kremuką nepaklusniems plaukams good.gif , bent jau man patinka šios priemonės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 15, 12:29)
O kokiems plaukams tas šampūnas Lumino control? Ir kaip tau jis?  bigsmile.gif
Aš jau baiginėju šią kaukę, bent jau pakolkas geriausia mano turėta kaukė  thumbup.gif , o jau kvapas  wub.gif  wub.gif

kvepia absolute repair kauke??? g.gif man tai jinai fui kaip dvokia chemijom :mmmir kad labai jau gera butu nepasakyciau. gal sakau padielka nusipirkau is tos burzua, ne veltui 20 litu nuolaidu kuponus dalino... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 15, 11:57)
kvepia absolute repair kauke??? g.gif  man tai jinai fui kaip dvokia chemijom :mmmir kad labai jau gera butu nepasakyciau. gal sakau padielka nusipirkau is tos burzua, ne veltui 20 litu nuolaidu kuponus dalino... g.gif

Nemanau, kad ten padielkos būtų schmoll.gif , paprasčiausiai nelabai gal tiko tavo plaukučiams g.gif Bet dėl kvapo, bent jau man, tai laaaaaaabai skaniai kvepia wub.gif wub.gif wub.gif
Dar labai norėčiau išbandyt Biotraitment ir Milkshake kaukes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 15 sausio 2007 - 14:36
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 15, 12:57)
kvepia absolute repair kauke??? g.gif  man tai jinai fui kaip dvokia chemijom :mmmir kad labai jau gera butu nepasakyciau. gal sakau padielka nusipirkau is tos burzua, ne veltui 20 litu nuolaidu kuponus dalino... g.gif


As ir burzua pirkau, bet manoji thumbup.gif Nereali
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 01 15, 16:53)
As ir burzua pirkau, bet manoji  thumbup.gif Nereali

ir man - tai viena geriausiu kada nors naudotu kaukiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 01 15, 16:53)
As ir burzua pirkau, bet manoji  thumbup.gif Nereali

nu va..as panaudojau 2 kartus ir pastumiau giliau i lentyna blush2.gif , vel imsiuos po kokiu 3 sav. kai pribaigsiu faberlic kauke ax.gif , gal pasirodys stebuklingas poveikis blush2.gif
Atsakyti