Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

man moisture maniac labai patiko bet kaina tai kandziojasi... verysad.gif kadangi man tokie patys rezultatai su yves roche shampunu ar body shopo,tai ash kazkaip ir nenaudoju tu brangiu.ai pasakysiu lb gera dalyka turiu.ish amway firmos mama dawe pabandyt toki nauja seruma kazkoki su tikru shilku sudety,nu netikejau ash,bet issidziowinau galwa ir issitepiau juo plaukus,tai po 5 minuciu iki galo isdziuvo ji tai plaukai tokie shwelnuciai purucia,blizguciai,nerelus dalykelis,daba neapseinu be jo,narkotikas kox fainas biggrin.gif
Atsakyti
o man labai patiko SELECTIVE, kai pabandziau kirpykloje,negalejau neisigyti siu priemoniu:)
Atsakyti
is profesionaliu plauku prieziuros priemoniu nesu labai daug bandzius, bet jau galiu parasyti kas patiko ar nepatiko is to ka naudojau...
turejau BC sampuna dazytiems silpniems, pazeistiems plaukams - tai nepatiko, nepatiko man jo konsistencija, per skysta bent jau man, ir nepatiko mano plaukams;
Tony&Guy sampunas ir kondicionierius labai patiko smile.gif (tikslaus pavadinimo neatsimenu, bet buvo zodis FIZZ);
Trevor Sorbie turiu tik tiesinamaji purskala plaukams.. nelabai man jis patinka.. labiau patinka nepurskiamos priemones;
Dabar naudoju Klorane sampuna su mango sviestu.. labai patinka man jis smile.gif reikes ir balzama plaukams isigyti pabandyti smile.gif
Atsakyti
Neseniai pradejau naudoti davines priemones. Momo sampunas ir kondicionierius, maitinanti kauke ir aliejukas plaukams defining drops. Kol kas esu labai patenkinta 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
produktai is Sebastian kolekcijos tikrai verti demesio, nors ir kaina kandziojasi smile.gif
Atsakyti
pakaitomis naudoju trevor sorbie redhead ir londos dazytiems plaukams sampunus ir balzamus
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti jusu atsiliepimus apie ALTERNA gaminius.Aciu!
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 12 30, 02:05)
man moisture maniac labai patiko bet kaina tai kandziojasi... verysad.gif  kadangi man tokie patys rezultatai su yves roche shampunu ar body shopo,tai ash kazkaip ir nenaudoju tu brangiu.ai pasakysiu lb gera dalyka turiu.ish amway firmos mama dawe pabandyt toki nauja seruma kazkoki su tikru shilku sudety,nu netikejau ash,bet issidziowinau galwa ir issitepiau juo plaukus,tai po 5 minuciu iki galo isdziuvo ji tai plaukai tokie shwelnuciai purucia,blizguciai,nerelus dalykelis,daba neapseinu be jo,narkotikas kox fainas biggrin.gif


gal gali parašyt tikslesni pavadinimą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas* @ 2006 12 11, 10:55)
Sveikutes, gal kas bandete INDOLA priemones? 4u.gif

As! As! galiu pasakyti daug ir gero thumbup.gif
po visu Tigi ir Kadus - grįžau prie INDOLA. tiesa likau prie purškiamo Kadus šilko lengvesniam plaukų iššukavimui - superinis - nepamainomas dalykas bigsmile.gif
INDOLAI Vienu mostelėjimu išleidžiu virš poros šimtų - bet įsigyju visų priemonių liniją, kurios užtenka ilgam.
Šampūno buteliuko naudojimas 2-3 mėn - kaina 29 - tai paskaičiavus ir palyginus su garnieriais ir kt. reklaminukais - kokius tris kart taupiau.
vitaminų aliejuko kapsulės - dar niekad plaukai nebuvo tokie malonus liesti ir blizgus-šilkiniai wub.gif Purškiami vitaminai bei keratinai irgi prisideda prie plauku gerinimo ir iššukuot lengviau ir vaizdas labiau džiugina veidrodį bigsmile.gif
Dažai thumbup.gif - pirma kartą jais nusidažius nurimo jautrios ir dirglios galvos odos problema... nes kaskart po dažymo dar kokias dvi savaites draskydavausi iki negalejimo. O dabar - nebestresuoju del nutriušusių plaukų, niežulio ir kasdien vis geriau clap.gif
dar pasidalinsiu is kur suzinojau apie sias priemones - turiu drauge, kuri gana daznai (t.y. niekad nemaciau naturalios spalvos jos plauku šaknu) šviesina plaukus, o jie atrodo blizgūs, sveiki, vientisi - pavydėtinai thumbup.gif vienu žodžiu.
tai va - geriausia reklama - patenkintas vartotojas.
ai dar beje, Tigi volumiseris man kainavo daug plauku - nes neimanoma buvo išsišukuoti doh.gif panaudojus ji, o ir pats volumisinimo efektas nebuvo to vertas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sho ja: 10 sausio 2007 - 23:39
QUOTE(sho ja @ 2007 01 11, 01:33)
As! As! galiu pasakyti daug ir gero thumbup.gif
po visu Tigi ir Kadus - grįžau prie INDOLA. tiesa likau prie purškiamo Kadus šilko lengvesniam plaukų iššukavimui - superinis - nepamainomas dalykas  bigsmile.gif 
INDOLAI Vienu mostelėjimu išleidžiu virš poros šimtų - bet įsigyju visų priemonių liniją, kurios užtenka ilgam. 
Šampūno buteliuko naudojimas 2-3 mėn - kaina 29 - tai paskaičiavus ir palyginus su garnieriais ir kt. reklaminukais - kokius tris kart taupiau.
vitaminų aliejuko kapsulės - dar niekad plaukai nebuvo tokie malonus liesti ir blizgus-šilkiniai  wub.gif Purškiami vitaminai bei keratinai irgi prisideda prie plauku gerinimo ir iššukuot lengviau ir vaizdas labiau džiugina veidrodį  bigsmile.gif
Dažai thumbup.gif - pirma kartą jais nusidažius nurimo jautrios ir dirglios galvos odos problema... nes kaskart po dažymo dar kokias dvi savaites draskydavausi iki negalejimo. O dabar - nebestresuoju del nutriušusių plaukų, niežulio ir kasdien vis geriau clap.gif
dar pasidalinsiu is kur suzinojau apie sias priemones  - turiu drauge, kuri gana daznai (t.y. niekad nemaciau naturalios spalvos jos plauku šaknu) šviesina plaukus, o jie atrodo blizgūs, sveiki, vientisi - pavydėtinai  thumbup.gif vienu žodžiu.
tai va - geriausia reklama  - patenkintas vartotojas.
ai dar beje, Tigi volumiseris man kainavo daug plauku - nes neimanoma buvo išsišukuoti  doh.gif  panaudojus ji, o ir pats volumisinimo efektas nebuvo to vertas...
O kokia kaina dazu su kuriais tavo drauge sviesinas?kokia jos spalva i geltonuma ar i baltuma,koks numeriukas prasom pasipasakot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 11, 12:15)
O kokia kaina dazu su kuriais tavo drauge sviesinas?kokia jos spalva i geltonuma ar i baltuma,koks numeriukas prasom pasipasakot  mirksiukas.gif


as kadangi tamsinu plaukus tai apie sviesius nieko neisivaizduoju net doh.gif
bet jei netingi nueiti i ju atstovybe (Grazvyga, Basanaviciaus g.)- ten ne tik kad nebruka viska pirkti, bet salia dirba ir kirpejas, labai maloniai man padejo issirinkti spalva pagal pasiziurejima i plaukus, pataike i 10! wub.gif
berods sviesiaplauke drauge maiso kelias spalvas, bet paklausiu ir parasysiu kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sho ja @ 2007 01 11, 13:28)
as kadangi tamsinu plaukus tai apie sviesius nieko neisivaizduoju net doh.gif
bet jei netingi nueiti i ju atstovybe (Grazvyga, Basanaviciaus g.)- ten ne tik kad nebruka viska pirkti, bet salia dirba ir kirpejas, labai maloniai man padejo issirinkti spalva pagal pasiziurejima i plaukus, pataike i 10! wub.gif
berods sviesiaplauke drauge maiso kelias spalvas, bet paklausiu ir parasysiu kas ir kaip  mirksiukas.gif
o kokia ju kaina?gal kaune ju yra kur pirkt?cia nebent prie progos ax.gif tik dabar pamaciau,kad tu is Vln blush2.gif bet man vistiek lb idomu mirksiukas.gif
Atsakyti