Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(Merkinga @ 2006 12 20, 23:27)
gal kas zinot kokia stebuklinga priemone nusiurusiems dazytiems garbanuotiems plaukams pagydyti?  g.gif  isbandziau daug ka.. bet jokio rezultato.. bijau kad dar meteliai - keli ir liksiu be plauku blink.gif


nu as tau siulyciau nusipirkti milk shake kauke (yra dvi rusys, tai imk ta riebesne), nepakenktu ir ampooles isigyt 4u.gif anksciau naudojau keune tai nera ko lygint su milk shake o kaina panasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkinga @ 2006 12 21, 01:27)
gal kas zinot kokia stebuklinga priemone nusiurusiems dazytiems garbanuotiems plaukams pagydyti?  g.gif  isbandziau daug ka.. bet jokio rezultato.. bijau kad dar meteliai - keli ir liksiu be plauku blink.gif
drinks_cheers.gif gal pabandyk Milkshake ampolytes forume buvo daug geru atsiliepimu ir pati jas naudojau mirksiukas.gif ir kauke thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 21 gruodžio 2006 - 15:16
QUOTE(Gėlyte @ 2006 06 07, 11:15)
Gal kas žinot kur galima įsigyti Kadus modeliavimo kremuką?

QUOTE(Renačiukas @ 2006 06 08, 08:27)
Ką manot apie KADUS?
pagaliau radau si ta apie KADUS bigsmile.gif nusidaziau plaukus, kirpeja parekomendavo KADUS sampuna ir kauke/balzama dazytiems plaukams (violetine buteliuku linija), sake, kad tikrai padeda ilgai islaikyti spalva blush2.gif tai va, jau kelis kartus ploviau galva sampunu, bet kad plaukai atrodo nelabai graziai....daug graziau atrode kai issiploviau galva paprastu head and shoulders ir maximos.....tai dabar nesuprantu- ar man netinka ar kas.....

dar zadejau pirkti ampulikes galvos plaukams (gydomoji- balta buteliuku linija)...gal kas jau isbandet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 12 23, 15:24)
pagaliau radau si ta apie KADUS bigsmile.gif nusidaziau plaukus, kirpeja parekomendavo KADUS sampuna ir kauke/balzama dazytiems plaukams (violetine buteliuku linija), sake, kad tikrai padeda ilgai islaikyti spalva blush2.gif tai va, jau kelis kartus ploviau galva sampunu, bet kad plaukai atrodo nelabai graziai....daug graziau atrode kai issiploviau galva paprastu head and shoulders ir maximos.....tai dabar nesuprantu- ar man netinka ar kas.....





va del kadus tai pritariu visu 100% .man po jo tokie plaukai bjaurus buvo ,galima sakyti beveik juos sugadinusi buvau.Mamai daviau tai ir tai nepatiko ,db metosi ,tai ir mastau ar grindis su juo plauti ar kam atiduoti,eilinis sunsilk uz 5lt geresnis ir zymiai.p.s.mano irgi violetinis buteliukas.ir spalvos beje neissaugojo ,nes visi plaukai issirove siviesus nes buvo per sausi.(gerai kad tik sruogom daziau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 12 23, 15:07)
va del kadus tai pritariu visu 100% .man po jo tokie plaukai bjaurus buvo ,galima sakyti beveik juos sugadinusi buvau.Mamai daviau tai ir tai nepatiko ,db metosi ,tai ir mastau ar grindis su juo plauti ar kam atiduoti,eilinis sunsilk uz 5lt geresnis ir zymiai.p.s.mano irgi violetinis buteliukas.ir spalvos beje neissaugojo ,nes visi plaukai issirove siviesus nes buvo per sausi.(gerai kad tik sruogom daziau  lotuliukas.gif )
bliamba verysad.gif ot pinigai i bala doh.gif ir taip nedaug ju yra...maniau- palepinsiu save, nusipirksiu kazka geresnio, o va kas gavosi verysad.gif

p.s bet kazkaip keista- su tom priemonem man kirpykloj plove ir t.t tai graziai atrode, o kai namie isiploviau atrodo tikrai sh....udinai doh.gif tai kazi kodel? g.gif juk priemones tos pacios g.gif

Linuzielia, o gal del ampuliu ka nors zinai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 23 gruodžio 2006 - 16:36
vis akys krypsta i tigi catwalk kondicionieriu, o kaina 750 ml ar 1l 139 lt, kazi ar vertas tiek g.gif , tigi bed head moisture maniac pirma karta issiplovus galva didelio ispudzio nepaliko, bet sakau gal kondicionierius vertas demesio (mano saknyus riebios, galai sausi, pasipute ir banguojasi) gal kas isbandet?
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 12 23, 19:03)
vis akys krypsta i tigi catwalk kondicionieriu, o kaina 750 ml ar 1l 139 lt, kazi ar vertas tiek  g.gif , tigi bed head moisture maniac pirma karta issiplovus galva didelio ispudzio nepaliko, bet sakau gal kondicionierius vertas demesio (mano saknyus riebios, galai sausi, pasipute  ir banguojasi) gal kas isbandet?

o man labai patinka moisture maniac
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 12 23, 17:33)
Linuzielia, o gal del ampuliu ka nors zinai?  g.gif



nu kad nelabai zinau ka nors apie tas ampules, bet mastant realiai jei jau sampunas toks s.. tai kazin ar ampules ka nors gero darys,as tai jau neberizikuociau ju pirkti ,bijociau pinigus ismesti....
Atsakyti
patarkit,kas padetu nuo 'ryzumo'?? bandziau balint... damn...
Atsakyti
QUOTE(strangelove @ 2006 12 24, 21:14)
patarkit,kas padetu nuo 'ryzumo'?? bandziau balint... damn...
bigsmile.gif dieve, kaip grazu ryzi plaukai thumbup.gif as specialiai dazau ryzai, o cia balinti nori nono.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 12 24, 00:16)
o man labai patinka moisture maniac

jau pradedu nusivilti tuo produktu..pirma karta issiploviau ziu ir pleiskanu atsirado, o tiek brangiai mokejau verysad.gif ...nu subaigsiu savo buvusius sampunus plausiu vel, gal blogai issiploviau galva ar kas...unsure.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
reiskia netiko verysad.gif
Atsakyti