Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

Sveikutės,
šita tema apie plauku priežiūros priemones labai reikalinga. Aš irgi naudoju tik profesionalias. Šiuo metu Loreal Professional ir Paul Mitchel.
Bet mane labai neramina vienas dalykas: prieš kokia 2 metus kirpyklose buvo galima nusipirkti ARTEC Textureline priemonių (balti indeliai). Viena tokia priemonė Smoothing Serum labai tiko mano sausiems plaukams... Iki šiol jokio pakaitalo nesurandu.
O šitų priemonių šiuo metu yra pirkti tik Amerikoj, nes Europoj šitą firmą išstūmė Lorealis.
Gal dar kuri žinot ar matėt kur dar galima jų nusipirkti... gal kokioj kirpykloj užsilikę? Please, padėkit..... Man to serumo žiauriai reikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
o kur galima isigyti SELECTIVE priemoniu? Medinese sukose Vokieciu g. tik kelis sampunus turejo..O salon+ jais neprekiauja.
Buciau dekinga uz info.
Atsakyti
gal kuri zinot ar kur nors kaune yra parduotuve,kuri pilstytu Lorealio sampunus? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri apšvies mane kiek kainuoja selective linijos slenkantiems plaukams šampūnai ir balzamai?
Atsakyti


Sveikos,

Gal kuri naudojate LOreal Liss Control priemone.? Man rupi vienas klausimas? Ar ji tinka tiesinti su tiesintuvu ir (svarbiausia) ar apsaugo nuo karscio? Salone pardaveja sake, kad apsaugo, bet tiek angliskame, tiek lietuviskame aprasyme nieko apie tai neuzsimenama.. unsure.gif Tai nezinau, ka daryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wonderland: 20 gruodžio 2006 - 13:54
AISLANDA o mickeviciaus gatvei nera?
Atsakyti
gal kas zinot kokia stebuklinga priemone nusiurusiems dazytiems garbanuotiems plaukams pagydyti? g.gif isbandziau daug ka.. bet jokio rezultato.. bijau kad dar meteliai - keli ir liksiu be plauku blink.gif
Atsakyti
gal kuri bandet KEUNE dazytiems plaukams? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2006 12 20, 13:54)
Sveikos,

Gal kuri naudojate LOreal Liss Control priemone.? Man rupi vienas klausimas? Ar ji tinka tiesinti su tiesintuvu ir (svarbiausia) ar apsaugo nuo karscio? Salone pardaveja sake, kad apsaugo, bet tiek angliskame, tiek lietuviskame aprasyme nieko apie tai neuzsimenama.. unsure.gif  Tai nezinau, ka daryti g.gif


tai manau, kad neapsaugo, jei angliskame variante neparasyta g.gif pabandyk internete surasti apie sia priemone, gal bus daugiau parasyta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 12 21, 10:51)
tai manau, kad neapsaugo, jei angliskame variante neparasyta g.gif pabandyk internete surasti apie sia priemone, gal bus daugiau parasyta cool.gif


Susiradau internete, bet irgi nieko apie tiesinimo znyples neraso. Tik apie tiesinima fenu (blow-dryer). Tai manau, kad netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 12 20, 16:57)
AISLANDA o mickeviciaus gatvei nera?
jau klausiau nepilsto verysad.gif
Atsakyti
padeeeeekit verysad.gif
Atsakyti