Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

O Kaune kur TIGI butu galima surast? 4u.gif Beje, gal kuri bandet Leonor Greyl plauku prieziuros priemones? Kokie atsiliepimai butu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2006 12 03, 21:51)
O Kaune kur TIGI butu galima surast?  4u.gif  Beje, gal kuri bandet Leonor Greyl plauku prieziuros priemones? Kokie atsiliepimai butu?  smile.gif


salon+ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 12 03, 20:36)
Apie Tigi priemones, tema yra prie kosmetikos gamintoju  4u.gif

dzinkuju very much smile.gif))
o apie skiedima, mano kirpeja irgi liepe niekada nepilti sampuno tiesiai ant galvos reikia delnuose truputi su vandeniu sumaisyti kad truputi pradetu putoti ir tada svelniais masazuojamis judesiais plauti plaukus prie saknu o tipo galiukams uztenka kiek nubega tu putu atskirai nebereikia pilti smile.gif)) tai sakyciua gan taupiai cia galima prasisukti smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 12 03, 18:49)
000189.gif  help.gif  help.gif gal zinot kur tokiu priemoniu galima isigyt Vilniuje?
http://www.cutrin.lt...ic_problem2.htm


Bent jau anksčiau būdavo "Nefertitėje" Pamėnkalnio g. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2006 12 04, 22:02)
Bent jau anksčiau būdavo "Nefertitėje" Pamėnkalnio g. ax.gif

clap.gif clap.gif yahoo.gif sia savaite leksiu ten ax.gif
aciuks.gif ploja.gif notworthy.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos turiu skubu klausima gal kuri esat bandzius MATRIX produktus kokie atsiliepimai .Pas mus i kirpykla atejes agentas tiek siule net nezinau pirma reikia pabandyt tai gal kuri jau susiduret mirksiukas.gif is anksto aciu
Atsakyti
QUOTE(monoka @ 2006 12 04, 19:10)
dzinkuju very much smile.gif))
o apie skiedima, mano kirpeja irgi liepe  niekada nepilti sampuno tiesiai ant galvos  reikia delnuose truputi su vandeniu sumaisyti kad truputi pradetu putoti ir tada svelniais masazuojamis judesiais plauti  plaukus prie saknu o tipo galiukams uztenka kiek nubega tu putu atskirai nebereikia pilti smile.gif)) tai sakyciua gan taupiai cia galima prasisukti smile.gif tongue.gif


aha man irgi sake ant galiuku nepilt sampuno, nes jie ir taip nesuspeja taip greitai susiriebaluot kaip galvos oda, tai sampunas juos dar labiau issausintu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu paklausti gal kas bandete arba bent jau girdejote apie Goldwell Inner effect priemones, kaip tik planuoju pirkti, noreciau suzinoti bandziusiu naudoti nuomone, nes kaina nera maza, nesinori nusivilti.
Atsakyti
QUOTE(ijka @ 2006 12 08, 12:18)
Sveikutes, noriu paklausti gal kas bandete arba bent jau girdejote apie Goldwell Inner effect priemones, kaip tik planuoju pirkti, noreciau suzinoti bandziusiu naudoti nuomone, nes kaina nera maza, nesinori nusivilti.

4u.gif bandziau patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sky @ 2006 12 08, 13:51)
4u.gif  bandziau patiko  thumbup.gif



jo man irgi super. o nuo proceduros isvis apsalau. dabar mano plaukai- vieshchius smile.gif (visiskai rimtai)
Atsakyti
QUOTE(ijka @ 2006 12 08, 11:18)
Sveikutes, noriu paklausti gal kas bandete arba bent jau girdejote apie Goldwell Inner effect priemones, kaip tik planuoju pirkti, noreciau suzinoti bandziusiu naudoti nuomone, nes kaina nera maza, nesinori nusivilti.

o kur jas parduoda? g.gif ir jkiek kainuoja?
Atsakyti
Sveikutes, gal kas bandete INDOLA priemones? 4u.gif
Atsakyti