Įkraunama...
Įkraunama...

Profesionalios plaukų priežiūros piemonės

QUOTE(puffy_ @ 2006 04 02, 12:50)
o gal ne paslaptis kur pirkai?  4u.gif

Klaipedoje nauja parduotuve atradau,salia Debreceno Rimi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 02, 14:29)
Klaipedoje nauja parduotuve atradau,salia Debreceno Rimi  thumbup.gif  4u.gif

O kas ten parduotuve?
Apsviesk rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 02, 19:16)
O kas ten parduotuve?
Apsviesk  rolleyes.gif

Mediniu suku konkurentai bigsmile.gif ,tik vat nezinau kur kainos mazesnes blush2.gif,bet siaip ten yra ivairiausiu firmu Keune,Loreal prof.,C:ehko..., visko net neapziurejau,nes skubejau ax.gif
Atsakyti
Merginos,gal kas norit čekio,kuris apmoka 20lt "Buržua" grožio salone parduodamos kosmetikos kainos.Galioja iki 2006.04.19. Buržua salonas yra Akropolyje Vilniuj ir Klaipėdoj.
www.burzua.lt
jei kas norit čekio rašykit į AZ.
Atsakyti
neseniai pradejau kokie pora men,.naudoti is profesonalios parduotuves perkamus sampunus,balzamus ir t.t esu gana patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 19, 14:11)
Papildyta:
dar pamirsau Toni and Guy priemones, seniai esu naudojus labai patiko,sampunas,balzamas ir kauke  thumbup.gif ,o siaip yra nemazai priemoniu kurios nelabai tiko  blink.gif

Gal kas žinot, kiek maždaug kainuoja šios priemonės? Nemažai gero girdėjau apie jas. Tik niekur kažkaip nemačiau. Gal platintojai tik turi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 04 03, 21:38)
Gal kas žinot, kiek maždaug kainuoja šios priemonės? Nemažai gero girdėjau apie jas. Tik niekur kažkaip nemačiau. Gal platintojai tik turi? rolleyes.gif

tai klausi apie Toni and Guy,tai deja,bet Lietuvoje ju nera ax.gif
Atsakyti
Labai norėčiau sužinoti kur perkate Loreal'io šampūnus ir kondicionierius Vilniuje?Ir kokios maždaug kainytės?Nes aš tai perku ten pat kur ir dažau savo plaukučius-Sugiharoj,ir ten moku už šampūną dažytiems plaukams ir kondicionierių po 35Lt,o mėnesiui man reikia po 2vnt to ir to,taigi gaunasi visai nemaža sumelė vien plaukų plovimui,aš jau nekalbu apie krūvas kitų priemonių maitinimui blush2.gif
Taigi,būkit geros -apšvieskit ar aš permoku ar ne?Nes man šitos priemonės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 02, 11:43)
vakar jau isbandziau C:ehko plauku sampuna ir kauke,nu  thumbup.gif priemones,man patiko  bigsmile.gif

o kas cia per firma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 04 05, 00:07)
o kas cia per firma? g.gif
Pora draugiu kurios bande sampunus is sios firmos,tai sake nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 04 04, 22:07)
o kas cia per firma? g.gif

http://www.cehko.de/...9.html?pe_id=12 cia yra ju puslapis,o as turiu is Energie serijos.nu cia priklauso nuo plauku,dazniausiai mano plaukams sunkoka itikti,bet kauke ir sampunas,man patiko thumbup.gif wub.gif yra tu sampunu meginuku po 3 Lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 04 05, 11:54)
http://www.cehko.de/...9.html?pe_id=12 cia yra ju puslapis,o as turiu is Energie serijos.nu cia priklauso nuo plauku,dazniausiai mano plaukams sunkoka itikti,bet kauke ir sampunas,man patiko  thumbup.gif  wub.gif yra tu sampunu meginuku po 3 Lt.  mirksiukas.gif

parašyk tikslu pavadinima, pabandysiu ir aš, gal ir man tiks bigsmile.gif
Atsakyti